Scroll Top
اختلال گسترده در شبکه ویزا نگاه‌ها را متوجه بیت کوین ساخته است

اختلال گسترده در شبکه ویزا نگاه‌ها را متوجه بیت کوین ساخته است

ویزا، شرکت آمریکایی ارائه دهنده خدمات مالی روز جمعه از اختلال در بخشی از شبکه خود خبر داد و اعلام کرد این مشکل فنی برخی از تراکنش ها در اروپا را غیر ممکن کرده است. به گفته مسئولان در حال حاضر تنها پرداخت از طریق کارت‌های اعتباری تحت تاثیر این اختلال قرار گرفته و دریافت وجه از خودپردازها طبق روال معمول با کارت اعتباری ویزا بدون مشکل انجام می‌شود.

اختلال گسترده در شبکه ویزا نگاه‌ها را متوجه بیت کوین ساخته است

بنابر گزارش روز گذشته BBC؛ پرداخت های کارت ویزا در سرتاسر انگلستان، و اروپا شاهد اختلالاتی بوده است.

ویزا در هر روز بالغ بر ۱۵۰ میلیون تراکنش را مدیریت می کند. این کمپانی روز گذشته شاهد یکسری اختلالات فنی در سیستم خود بوده است. ویزا در خصوص مشکلات اخیر در توییتر نوشته است که به محض رفع این مشکل اطلاع رسانی خواهد کرد:

در حال حاضر خدمات ویزا با اختلالاتی روبرو شده، به موجب بروز این مشکلات عملیات برخی از تراکنش ها در اروپا تکمیل نشده است. تیم ما در حال بررسی مشکلات پیش آمده است، تمام تلاش خود را در رفع این مشکل گذاشته و شما را در جریان قرار خواهیم داد.

June ۱, ۲۰۱۸

با وجود این، شبکه غیر متمرکز بیت کوین در مقایسه با ویزا از تاریخ تولد خود در سوم ژانویه سال ۲۰۰۹ تا به امروز، در ۹۹.۹۹ درصد اوقات فعال و در دسترس بوده است.

بنابر گفته های مسئول تنظیم کننده سیستم پرداختی، این مشکل تنها برای پرداخت های ویزا پیش آمده است.

شرکت سرمایه گذاری Barclays و بانک مرکزی ایرلند نیز به کاربران خود اعلام کرده اند برای برداشت وجه می توانند به دستگاه های خودپرداز مراجعه کنند.

اختلال گسترده در شبکه ویزا نگاه‌ها را متوجه بیت کوین ساخته است

بانک مرکزی ایرلند در صفحه توییتر خود نوشته است:

برخی از مشترکین مشکلاتی را در خصوص کارت ویزا گزارش کرده اند. این مشکل در سرتاسر اروپا سیستم های بانکی را مختل کرده است. به محض کسب اطلاعات بیشتر به شما اطلاع رسانی می کنیم. امکان برداشت وجه از کلیه دستگاه های خودپرداز بانک ایرلند وجود دارد.

June ۱, ۲۰۱۸

سایر بانک ها از جمله NatWest و HSBC نیز در مورد مشکل ویزا توییت کرده اند. همچنین گفته شده که تراکنش های مسترکارت به مشکل بر نخورده است:

ما آگاه شده ایم که برخی از مشترکین در پرداخت های ویزا به مشکل برخورد کرده اند. این مشکل فورا مورد بررسی قرار گرفته است، بانک های بسیاری شاهد این اختلال بوده اند و ما بابت مشکل حاضر و اختلالات پیش آمده از شما پوزش می طلبیم. همچنین، تراکنش های خودپردازها و مسترکارت تحت شعاع قرار نگرفته اند.

June ۱, ۲۰۱۸

ما آگاه شده ایم که برخی از مشترکین در پرداخت های ویزا به مشکل برخورد کرده اند. ویزا هم اکنون در حال بررسی علت این اختلال است و در اسرع وقت اقدام به رفع مشکل خواهد کرد. تراکنش های خودپردازها و مسترکارت کاملا بدون مشکل انجام پذیر هستند. از مشترکینی که شاهد این مشکلات بوده اند، پشتیابی خواهد شد.

June ۱, ۲۰۱۸

اختلال گسترده در شبکه ویزا نگاه‌ها را متوجه بیت کوین ساخته است

به علت وقوع مشکلات فنی تا اطلاع ثانوی از پذیرش کارت اعتباری برای خرید معذوریم.

به نقل از bbc؛ فروشگاه های زنجیره ای Tesco و Sainsbury نیز مشکلاتی را در خصوص پرداخت های ویزا گزارش کرده اند.

در این میان Paymentsense از برطرف شدن تدریجی این مشکل خبر داده است:

با عرض سلام خدمت مشترکین گرامی؛

خبر رفع مشکل اخیر به دست ما رسیده است، ویزا اقدام به رفع مشکل نموده و اختلالات حاضر به دلیل حجم زیاد تراکنش های انجام نشده می باشد. سرعت انجام تراکنش ها و رسیدگی به درخواست ها هم چنان پایین است، دلیل این کندی وجود حجم زیادی از تراکنش های در انتظار است.

June ۱, ۲۰۱۸

مشکل اخیر در پرداخت های شبکه ویزا، کسب و کارهای بسیاری را مختل نموده و توجه ها را به ایجاد یک سیستم مالی غیرمتمرکز جلب می کند.

منبع: cointelegraph

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در جدیدترین نظرسنجی انجام گرفته در آمریکا، سرمایه گذاران انتظار سود و برگشت پول بیشتری را در سال آینده میلادی…

دولت کره جنوبی برای ارزیابی وضعیت محلی بازار و تجارت ارزهای دیجیتال یک جلسه اضطراری برگزار کرد. روز جمعه یک…

امروز، شاهد تغییر مسیر در بازار قیمتی بیت کوین هستیم. علی رغم اینکه پیش بینی شده بود، معاملات آتی بیت‌کوین…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب