Scroll Top
ارزهای دیجیتال چگونه دنیا را تسخیر می کنند ؟ مطالعه دانشگاه کمبریج

ارزهای دیجیتال چگونه دنیا را تسخیر می کنند ؟ مطالعه دانشگاه کمبریج

استفاده از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین در سراسر جهان ادامه دارد؛ روز به روز و با گذشت زمان شرکت های زیادی بیت کوین را به عنوان روش پرداخت می پذیرند.

براساس تحقیقات دانشگاه کمبریج، تعداد فعلی کاربران ارزهای دیجیتال بین ۲.۹ تا ۵.۸ میلیون نفر است.

همچنین طبق گفته بانک اطلاعاتی اروپا افزایش روزافزون کاربران ارزهای دیجیتال نشان می دهد که ارزهای دیجیتال پایدار و در حال گسترش است.

ارزهای دیجیتال به نوعی یک فناوری جدید هستند که هنوز راه زیادی برای پیمودن دارند و آگاهی مردم از مزایای این ارز می تواند اقتصاد فعلی جهان را متحول کند.

پیش زمینه مختصری از بازار ارزهای دیجیتال

از زمان معرفی اولین ارز دیجیتال، بیت کوین، حدود ۹۰۰ ارز و ۲۰۰ توکن به بازار عرضه شده است. بعد از بیت کوین، دیگر ارزهای دیجیتال محبوب عبارتند از : اتریوم ،لایت کوین، ریپل، بیت کوین کش.

ارزش بازار کل ارزهای دیجیتال هم از سال گذشته تاکنون افزایش خیره کننده ای را تجربه کرده است. بیت کوین و اتریوم از سال گذشته تا کنون به ترتیب حدود ۸۰۰ و ۳۰۰۰ درصد رشد داشته اند.

سیستم های پرداخت ارزهای دیجیتال

افزایش امنیت و حریم خصوصی ارزهای دیجیتال نسبت به پول های سنتی باعث شده است که شرکت های زیادی از آن برای سیستم های پرداخت خود استفاده کنند. از جمله این شرکت ها می توان به شرکت آرایشی Lush و شرکت کامپیوتری dell اشاره کرد.

 

منبع: cointelegraph

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

این روزها اخبار مسدود شدن اکسچنجها یا مبادله کنندگان ارزهای دیجیتال در چین سر و صدای زیادی کرده و باعث…

پلتفرم معاملاتی InvestFeed که در نیویورک مستقر است، برای اولین بار پلتفرم سهام خود را پایین آورد و  ارز رمزنگاری‌شده را…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب