Scroll Top
امکان خرید رولزرویس با بیت کوین فراهم شد

امکان خرید رولزرویس با بیت کوین فراهم شد

بر اساس اطلاعیه منتشر شده در روز ۵ سپتامبر، خرده فروش خودروهای لوکس پست اوک موتورز (Post Oak Motor Cars) اعلام کرد اولین نمایندگی بنتلی، بوگاتی و رولزرویس در ایالات متحده آمریکا است که بیت کوین و بیت کوین کش را به عنوان روش پرداختی می‌پذیرند.

تیلمن فرتیتا، مالک پست اوک موتورز، با سرویس جهانی بیت پی (BitPay) که در معاملات خود از ارز دیجیتال و بیت کوین استفاده می‌کند، همکاری کرده است تا به مشتریان خود خرید و فروش خودرو با ارز دیجیتال را بدهد. براساس این اطلاعیه، شرکت مستقر در تگزاس، در ازای بهای خودروها از مشتریان در سراسر جهان ارز دیجیتال را می‌پذیرد.

امکان خرید رولزرویس با بیت کوین فراهم شد

فرتیتا اظهار داشت که این شرکت تصمیم به ارائه این گزینه پرداختی جدید به مشتریان گرفته تا هرکس در سراسر جهان بتواند برای خرید سریع و آسان خودرو اقدام کند.

همچنین بخوانید: یکی از نمایندگی‌های BMW در بریتانیا بیت کوین را پذیرفت !

در اواخر سال گذشته، فرتیتا به خبرنگاران گفته بود که افراد زیادی هرگز مایل به خرید بیت کوین نیستند زیرا این ارز دیجیتال تحت پوشش شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) نیست.

امکان خرید رولزرویس با بیت کوین فراهم شد

Tilman Fertitta

اوایل سال جاری بود که شرکت خودروسازی فورد، امتیاز سیستم ارتباطی بین وسایل نقلیه را در اداره ثبت اختراع ایالات متحده ثبت کرد که شامل تبادل توکن های ارز دیجیتال برای تسهیل جریان ترافیک بود.

در اوایل ماه مارس سال ۲۰۱۸، خودروسازی آلمانی دایملر آگ، که به عنوان تولیدکننده برندهای بنز و اسمارت شناخته می‌شود، ارز دیجیتالی خود را با نام MobiCoin معرفی کرد تا به رانندگانی که رفتاری سازگار با محیط زیست دارند از جمله رانندگی با سرعت مطمئنه، پاداش دهد.

منبع:cointelegraph

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در جدیدترین نظرسنجی انجام گرفته در آمریکا، سرمایه گذاران انتظار سود و برگشت پول بیشتری را در سال آینده میلادی…

دولت کره جنوبی برای ارزیابی وضعیت محلی بازار و تجارت ارزهای دیجیتال یک جلسه اضطراری برگزار کرد. روز جمعه یک…

امروز، شاهد تغییر مسیر در بازار قیمتی بیت کوین هستیم. علی رغم اینکه پیش بینی شده بود، معاملات آتی بیت‌کوین…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب