Scroll Top
ایالت وایومینگ آمریکا به دنبال قبول ارزهای دیجیتال به عنوان پول !

ایالت وایومینگ آمریکا به دنبال قبول ارزهای دیجیتال به عنوان پول !

بر اساس اطلاعیه‌ای که در ایالت وایومینگ آمریکا منتشر شد، این ایالت لایحه‌ای در خصوص پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان پول در ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن) تصویب کرده است.

نهاد قانون‌گذاری وایومینگ در ۱۸ ژانویه لایحه‌ای را ارائه کرد که‌ می‌تواند به شفاف‌سازی طبقه‌بندی ارزهای دیجیتال کمک می‌کند.

همان‌گونه که کوین تلگراف پیش از این در ۱۸ ژانویه گزارش کرده بود، سه گروه از دارایی‌های دیجیتال یعنی دارایی‌های دیجیتال مصرفی، اوراق بهادار دیجیتال و ارزهای مجازی مشمول این لایحه می‌‌شوند. هر دارایی دیجیتالی که عضو این سه دسته باشد، به عنوان دارایی‌های شخصی غیرقابل لمس تعریف می‌شوند و با آن‌ها مانند پول برخورد می‌شود.

لایحه‌ی مذکور همچنین، بانک‌ها را برای فراهم ساختن خدمات امانتداری از دارایی‌های دیجیتال به رسمیت شناخته و بانک‌هایی که شرایط لازم را داشته باشند می‌تواند ظرف مدت ۶۰ روز به کمیسیون اعلام آمادگی نمایند.

بر اساس وب‌سایت قانون‌گذاری وایومینگ، این لایحه از اول مارس اجرایی خواهد شد.

لایحه‌ی مبنی بر پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان پول، در وایومینگ قانونی می‌شود و این درحالی است که کشورهای دیگر در سراسر دنیا هنوز موضع شفافی در خصوص ارزهای دیجیتال و ماهیت آنها ندارند. مکزیک و دانمارک هنوز ارزهای دیجیتال را دارایی‌هایی بی قاعده و قانون می‌دانند درحالی‌که بر اساس گزارش پیشین کوین تلگراف، آلمان و ژاپن ارزهای دیجیتال را به عنوان پول پذیرفته‌اند.

ایالت وایومینگ آمریکا به دنبال قبول ارزهای دیجیتال به عنوان پول !

ساختمان مجلس وایومینگ

ایالت وایومینگ، تلاش‌های مستمری در راستای تبدیل شدن به قطب کریپتوی ایالات متحده داشته است. در اوایل ماه اخیر، کوین تلگراف گزارش کرده بود که وایومینگ چندین لایحه‌ مربوط به ارزهای دیجیتال را در راستای تسهیل قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال به نهاد قانون‌گذاری معرفی کرده است.

منبع: cointelegraph

 

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

این روزها اخبار مسدود شدن اکسچنجها یا مبادله کنندگان ارزهای دیجیتال در چین سر و صدای زیادی کرده و باعث…

پلتفرم معاملاتی InvestFeed که در نیویورک مستقر است، برای اولین بار پلتفرم سهام خود را پایین آورد و  ارز رمزنگاری‌شده را…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب