Scroll Top
دادگاه آمریکایی دستور وثیقه به صورت ارز دیجیتال را صادر کرد !

دادگاه آمریکایی دستور وثیقه به صورت ارز دیجیتال را صادر کرد !

یک فرد با ملیت صرب – ایتالیایی به اتهام هک کردن شبکه کامپیوتری یک شرکت بازی واقع در سانفرانسیسکو، در دادگاه به ارائه وثیقه به صورت ارزهای دیجیتال محکوم شد.

براساس گزارش خبری دادستانی ایالات متحده، طبق تحقیقات به عمل آمده توسط FBI، فردی به نام مارتین مارسیچ با نفوذ غیرقانونی به یک شبکه بازی، به حدود ۲۵,۰۰۰ حساب کاربری دارای اعتبار نقدی برای خرید آیتم‌های موجود در بازی‌ها، دسترسی پیدا کرده است.

مارسیچ همچنین متهم به فروش اطلاعات کاربری به سرقت رفته، در سایت‌های دارک وب شده که گفته می‌شود در مجموع ضرری بالغ بر ۳۲۴,۰۰۰ دلار به شرکت (احتمالا EA Games) وارد کرده است.

دادگاه آمریکایی دستور وثیقه به صورت ارز دیجیتال را صادر کرد !

این فرد که هنگام فرار به صربستان در فرودگاه سانفرانسیسکو دستگیر شده بود، در روز ۹ آگوست در دادگاه فدرال این شهر حاضر شد.

قاضی دادگاه اعلام کرد که مارسیچ می‌تواند در ازای پرداخت ارزهای دیجیتال به ارزش ۷۵۰,۰۰۰ دلار، در محل‌های هاف‌وی هاوس (halfway house) آزادی خود را به‌دست بیاورد.

بر اساس گزارشی از دیلی پست، آبراهام سیمونز، معاون دادستانی منطقه، اظهار داشت که احتمالاً این اولین بار نیست که ارزهای دیجیتال به عنوان وثیقه انتخاب می‌شوند. قضات می‌توانند دارایی‌های دیگری مانند املاک و مستغلات را نیز طلب کنند.

سیمونز در این خصوص گفت:

بسیار گسترده است. قاضی می‌تواند تقریباً دستور وثیقه هر چیزی را بدهد. هدف فقط این است که متهم فرار نکند.

دادستانی اعلام کرد که مارسیچ در صورت گناهکار اعلام شدن، به حداکثر پنج سال حبس و پرداخت جریمه ۲۵۰,۰۰۰ دلاری محکوم خواهد شد.

منبع: Coindesk

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

این روزها اخبار مسدود شدن اکسچنجها یا مبادله کنندگان ارزهای دیجیتال در چین سر و صدای زیادی کرده و باعث…

پلتفرم معاملاتی InvestFeed که در نیویورک مستقر است، برای اولین بار پلتفرم سهام خود را پایین آورد و  ارز رمزنگاری‌شده را…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب