Scroll Top
داگ ویت هت (WIF) آماده رکورد شکنی است!

داگ ویت هت (WIF) آماده رکورد شکنی است!

به‌نظر می‌رسد گاوهای داگ ویف هت به این زودی‌ها قصد تسلیم شدن ندارند، زیرا این میم کوین برای دومین روز متوالی ۱۲ درصد افزایش قیمت را ثبت کرده است. قیمت داگ ویف هت بار دیگر از ۴.۰ دلار فراتر رفت و ارزش بازار آن از ۴.۰ میلیارد دلار و حجم معاملات روزانه آن با ۳۰ درصد افزایش به بالای ۱.۵ میلیارد دلار رسید.

داگ ویف هت پیشتاز رالی بازار است

رالی قیمت داگ ویف هت با ۳۰ درصد افزایش در هفته گذشته و بیش از ۴۰ درصد افزایش در ماه گذشته بی‌وقفه بوده است. علاوه‌براین، شاخص‌های آن‌چین قدرت داگ ویف هت را نشان می‌دهد که حاکی از ادامه مومنتوم صعودی در آینده است.

در هفت روز گذشته، داگ ویف هت عملکرد چشمگیری داشته که ۱۵ برابر قوی‌تر از اتریوم (ETH) بوده است. این عملکرد برتر در چندین شاخص کلیدی منعکس شده است. در ۳۰ روز گذشته، داگ ویف هت شاهد افزایش ۶.۷ درصدی تعداد دارندگان توکن بود که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران در حال خرید در ریزش‌ها هستند.

علاوه بر این، داگ ویف هت خریداران بیشتری نسبت به فروشندگان داشت و نسبت خریدار به فروشنده در این دوره ۱.۱۵ بود. این توکن همچنین جریان خالص مثبتی را با ۱۶۲ میلیارد دلار حجم خرید در مقایسه با ۱۵۸.۸ میلیارد دلار حجم فروش بر اساس داده‌های دون آنالیتیکس (Dune Analytics) تجربه کرد.

آیا داگ ویف هت (WIF) به‌زودی رکورد قیمتی جدیدی ثبت خواهد کرد؟

آیا به‌زودی رکورد جدیدی برای داگ ویف هت ثبت خواهد شد؟

پس از شکست مثلث متقارن به سمت بالا، قیمت داگ ویف هت بیش از ۳۰ درصد افزایش یافت و به نزدیکی سطح ۴ دلار رسید که تنها ۱۲ درصد با رکورد قیمتی قبلی فاصله دارد. با توجه به روند فعلی بازار، به‌نظر می‌رسد گاوها کنترل قوی‌ای بر رالی دارند و می‌توانند قیمت را برای آزمایش رکورد قیمتی فعلی در آینده نزدیک هدایت کنند.

افزایش اخیر به رالی کمک کرد تا سطح مقاومت کلیدی را آزمایش کند و از محدوده چند روز گذشته فراتر رود. با این‌حال، شاخص قدرت نسبی (RSI) با نزدیک شدن به آستانه بالایی، واگرایی نزولی خفیفی را نشان می‌دهد که حاکی از احتمال اصلاح جزئی قبل از تأیید شکست بالاتر از محدوده است. تا زمانی که قیمت داگ ویف هت بالای ۳.۵۵ دلار بماند، مومنتوم صعودی به‌طور کامل تخلیه نشده است.

تحلیل تکنیکال داگ ویف هت

برای تأیید شکست صعودی نزدیک به رکورد قیمتی فعلی حدود ۴.۶۵ دلار، قیمت باید معاملات روزانه را بالای خط روند صعودی حدود ۴ دلار ببندد. احساسات بازار همچنان به نفع ارزهای دیجیتال است و حجم تحت تأثیر صعودی باقی مانده است.

در نتیجه، انتظار می‌رود قیمت داگ ویف هت در روزهای آینده بالا بماند. تا پایان ماه، قیمت این میم کوین می‌تواند یک رشد صعودی تازه به سمت رکوردهای جدید بالاتر از ۵ دلار را آغاز کند. علاوه‌براین، حجم قراردادهای باز داگ ویف هت اخیراً افزایش یافته است که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران در حال ساختن موقعیت‌های لانگ هستند.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازی همستر کامبت (Hamster Kombat) که به سبک تپ تو ارن (Tap-to-Earn) است، درحال‌حاضر در بین کاربران ارز دیجیتال محبوبیت…

یک تحلیلگر ارز دیجیتال مشهور با نام مستعار کلد بلادد شیلر (Cold Blooded Shiller) و نام کاربری ColdBloodShill در شبکه اجتماعی…

در هفته پیش رو شاهد آزادسازی (آنلاک) حجم قابل توجهی از توکن‌های قفل شده پنج پروژه ارز دیجیتال خواهیم بود….

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب