Scroll Top
راس اولبریک برای نجات از زندان و کسب عفو ریاست جمهوری از جامعه ارزهای دیجیتال درخواست کمک کرد

راس اولبریک برای نجات از زندان و کسب عفو ریاست جمهوری از جامعه ارزهای دیجیتال درخواست کمک کرد

راس اولبریک، سازنده جوان بازار آنلاین مواد مخدر سیلک رود در وب تاریک (دارک‌وب)، در نامه‌ای به چهره شناخته شده جامعه بیت کوین کش یعنی راجر ور خواستار کمک او برای دریافت عفو مجازات دوبار حبس ابد شد. او هم‌اکنون در زندان فوق‌امنیتی ای‌دی‌اکس فلورنس ایالت کلرادو محکومیت خود را سپری می‌کند.

اولبریک در نامه‌اش به ور اشاره کرده که دیگر گزینه‌ای برای او باقی نمانده و تنها راه خروج او از زندان، عفو ریاست جمهوری است.

علی‌رغم کمک‌های سخاوت‌مندانه شما در طول نبرد‌های قانونی من، به خصوص در ابتدا که عده کمی به کمک من آمدند، من هم زمان را از دست دادم و هم نتیجه دادگاه را واگذار کردم. ما تلاش زیادی کردیم اما شرایط بر وفق مراد ما پیش نرفت. شانس کمی برای پیروزی ما وجود داشت و مهم نبود که چه میزانی از هزینه و استعداد در این نبرد صرف شود. حال تنها امید من به قانع کردن رئیس‌جمهور برای عفو مجازات من است.

حمایت چهره‌های تاثیر‌گذار دنیای ارزهای دیجیتال

راس اولبریک برای نجات از زندان و کسب عفو ریاست جمهوری از جامعه ارزهای دیجیتال درخواست کمک کرد

تصویر راس اولبریک در زندان

اولبریک به این موضوع نیز اشاره کرد که به حمایت جامعه ارزهای دیجیتال جهت گرفتن عفو ریاست جمهوری نیاز دارد. در راستای این خوسته، اولبریک از راجر ور و دیگر چهره‌های تاثیرگذار دنیای ارزهای دیجیتال درخواست کرد تا با هم‌صدا شدن با یکدیگر، کلیپ ویدیویی برای رئیس‌جمهور دونالد ترامپ بسازند تا وی را به عفو مجازات راس متقاعد کنند.

سال گذشته کمپینی برای درخواست بخشش مجازات راس اولبریک به راه‌ افتاد که نزدیک به ۱۱۵ هزار امضا برای عریضه‌ آزادی او در سایت Change.org جمع‌آوری کرد. در این میان کمپین راه‌افتاده از حمایت یک حزب سیاسی و یکی از سناتورها برخوردار شد. در ماه جولای سال گذشته و در گردهمایی سالانه حزب لیبرترین، این حزب بیانیه‌ای رسمی صادر کرد تا ترامپ را به عفو کامل موسس سیلک رود مجاب کند.

به گزارش سی‌سی‌ان، طی گردهمایی سالانه حزب درول دبلیو. پری، رئیس سابق حزب لیبرترین نیوهمپشایر، راس اولبریک را یک زندانی سیاسی خواند:

ما باید پیام رسایی در این لحظه ارسال کنیم، دو سال بعد و دو سال بعد از آن نیز باید فرستادن این پیام را ادامه دهیم چرا که ما یک زندانی سیاسی داریم که به دوبار حبس ابد و ۴۰ سال زندان برای جرم راه‌اندازی یک وبسایت محکوم شده است. او یک لیبرترین بوده و از این بابت و انجام کاری که کرده پشیمان نیست.

ارزش‌های لیبرترین واصول آن‌ها

نیکولاس سارواک، رئیس فعلی حزب لیبرترین، اظهار داشت که اگر به تقاضای آن‌ها پاسخی داده نشود، آن‌ها راه‌حلی جز انتخاب یک رئیس‌جمهور لیبرترین در انتخاب عمومی آتی نخواهند داشت.

در ماه اکتبر سال گذشته، اریک بریکی از سناتورهای ایالت مین به همراه یکی از نامزدهای سنای آمریکا با کمپین به راه‌افتاده برای آزادی راس هم‌صدا شدند و اظهار داشتند که محاکمه اولبریک در سیستم عدالت کیفری غیرعادلانه بوده است.

منبع: ccn

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

این روزها اخبار مسدود شدن اکسچنجها یا مبادله کنندگان ارزهای دیجیتال در چین سر و صدای زیادی کرده و باعث…

پلتفرم معاملاتی InvestFeed که در نیویورک مستقر است، برای اولین بار پلتفرم سهام خود را پایین آورد و  ارز رمزنگاری‌شده را…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب