Scroll Top
رقیب بیت مین ۱ میلیارد دلار سرمایه جذب خواهد کرد

رقیب بیت مین ۱ میلیارد دلار سرمایه جذب خواهد کرد

در تب طلای قرن ۱۸ میلادی، افراد زیادی با فروش بیل و کلنگ و فرغون به معدنچیان، ثروتمند شدند. در تب طلای دیجیتالی امروز هم سود اصلی در فروش دستگاه‌های استخراج است.

به گزارش paywall، روز گذشته (۱۵ می) ، شرکت Canaan، دومین تولید کننده بزرگ دستگاه‌های استخراج بیت کوین اعلام کرد که به دنبال عمومی سازی سهامش در بازار هنگ کنگ است.

این شرکت چینی اعلام کرد که به دنبال جذب ۱ میلیارد دلار سرمایه در این عرضه عمومی سهام یا همان IPO است که می تواند به عنوان بزرگترین IPO تاریخ شرکت‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال ثبت شود.

رقیب بیت مین 1 میلیارد دلار سرمایه جذب خواهد کرد

شرکت Canaan Creative برای تولید دستگاه‌های ASIC استخراج بیت کوین شناخته شده است. نام محصول اصلی این شرکت Avalon است که در مدل‌های متنوعی تولید می‌شود.

پس از شرکت بیت مین، Canaan دومین سازنده بزرگ دستگاه‌های استخراج بیت کوین در جهان و یکی از رقبای اصلی بیت مین (Bitmain) است. به نظر می‌رسد که علت اصلی عرضه عمومی سهام توسط این شرکت چند میلیون دلاری رقابت نزدیک تر با بیت مین باشد.

طبق شایعات منتشر شده، این IPO در ماه جولای سال جاری برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

نسخه‌های مخرب اصلاح‌شده‌ برنامه‌های محبوب که از طریق وب‌سایت مک‌آپدیت توزیع شدند بدافزار استخراج ارز دیجیتال را بر روی رایانه‌های…

در پی سرقت چند صد سیستم قدرتمند ماینینگ در ایسلند، جستجوی پلیس برای پیدا کردن این رایانه ها ادامه دارد. همچنین،…

پژوهشگران امنیتی به تازگی موفق شدند خانواده جدیدی از بدافزارها را شناسایی کنند که به‌طور خاص، سرورهای وب در سراسر…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب