Scroll Top
صرافی بایننس بلاک چین اختصاصی خود را به‌زودی راه‌اندازی می‌کند

صرافی بایننس بلاک چین اختصاصی خود را به‌زودی راه‌اندازی می‌کند

بایننس، بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم مبادلات ، در تاریخ ۴ دسامبر در توییتی اعلام کرد که در ماه‌های پیش رو، بلاک چین اختصاصی خود با نام «بایننس چین» را راه‌اندازی خواهد نمود.

این بلاک چین جدید که توسط بایننس پشتیبانی خواهد شد، با هدف ارائه بستری برای ساخت ارزهای دیجیتال و توکن‌های عرضه اولیه سکه (ICO) ایجاد خواهد شد. این صرافی در حساب‌رسمی توییتر خود اعلام کرد:

بایننس در تلاش است تا پذیرش بلاک چین را افزایش داده و در حال انجام اقدامات زیادی برای پیشرفت این صنعت است. به‌عنوان مثال در ماه‌های آینده «بایننس چین» را خواهیم داشت که با استفاده از آن، میلیون‌ها پروژه قادر خواهند بود تا توکن‌های مخصوص به خودشان را صادر کنند.

بر اساس گزارش فوربز، بایننس برنامه خود را در خلال رویداد خصوصی اخیر اعلام کرد که توسط فوربز آسیا در سنگاپور برگزار شده بود. چانپنگ ژائو (CZ) مدیر اجرائی بایننس طی سخنرانی خود در همایش «رمزگشایی‌ بلاک چین برای کسب‌وکارها» اعلام کرد که برنامه‌های جدید، در واقع نشانگر دیدگاهی قدیمی از ارزهای دیجیتال هستند که طبیعتاً منجر به افزایش پذیرش آن در سطح جهانی خواهد شد.

صرافی بایننس بلاک چین اختصاصی خود را به‌زودی راه‌اندازی می‌کند

چانپنگ ژائو اظهار داشت به‌منظور دست‌یابی افزایش پذیرش اساسی ارزهای دیجیتال به‌عنوان روشی برای پرداخت، این شرکت در این فضا تلاش بسیار زیادی را انجام خواهد داد زیرا هدف اصلی آنها بنا به دلایلی هنوز به موفقیت نرسیده است.

«مایکل دل کاستیلو» نویسنده فوربز که اخبار اخیر را منتشر کرده، نظر خود را در توییتر ارسال کرد و گفت که انتظار دارد میلیون‌ها سکه و هزاران بلاک چین از این طریق ایجاد شوند.

در تاریخ هشتم نوامبر، مدیرعامل بایننس اعلام کرد که علیرغم کاهش ۵۰ درصدی حجم مبادلات اخیر و رکود قابل‌توجهی که بازار ارزهای دیجیتال در سال جاری به آن دچار شده است، کسب‌وکار بایننس هنوز هم بسیار پایدار است. مدیر اجرایی بایننس اظهار داشت با اینکه هم‌اکنون تنها ۱۰ درصد از حجم مبادلاتی موجود در ژانویه ۲۰۱۸ را در اختیار دارند، این حجم هنوز هم از ۲ یا ۳ سال قبل بیشتر بوده و کسب‌وکارشان کماکان سودآور است.

بایننس اخیراً صرافی فیات-کریپتوی خود را در کشور اوگاندا راه‌اندازی کرده و امکان خرید دو ارز دیجیتال اصلی بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) را از طریق شیلینگ اوگاندا (UGX)، برای مشتریان خود فراهم نموده است.

منبع : cointelegraph

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

این روزها اخبار مسدود شدن اکسچنجها یا مبادله کنندگان ارزهای دیجیتال در چین سر و صدای زیادی کرده و باعث…

پلتفرم معاملاتی InvestFeed که در نیویورک مستقر است، برای اولین بار پلتفرم سهام خود را پایین آورد و  ارز رمزنگاری‌شده را…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب