Scroll Top
ضرر ۵۰۰ میلیون دلاری بیت مین در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸ 

ضرر ۵۰۰ میلیون دلاری بیت مین در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸ 

بازار نزولی با کسی در صنعت ارزهای دیجیتال شوخی ندارد. هر کسی که روند بازار را دنبال می‌کند، دریافته است که تقریبا ارزش همه ارزهای دیجیتال کاهش یافته اما عدم پیشرفت در ارزش آن‌ها دریافت پاداش برای استخراج‌کنندگان را نیز دشوار ساخته است. در گزارش اخیر بیت‌مین، این شرکت سازنده دستگاه‌های استخراج در سه ماهه سوم سال گذشته ۵۰۰ میلیون دلار ضرر کرده است.

گزارش جدید این شرکت چینی در اصل برای بورس سهام هنگ کنگ (HKEx) ارائه شده است. این پلتفرم معامله در حال حاضر در حال بررسی طرح درخواستی است که بیت‌مین برای عرضه اولیه سهام (IPO) معرفی کرده است. این درخواست از سوی بیت‌مین در اصل در ماه سپتامبر ثبت شد.

این شرکت در طول سال گذشته به جز سه‌ماهه آخر سال توانست بیش از ۳ میلیارد دلار درآمد داشته باشد. از آن‌جا که مدارکی برای اعلام درآمد شرکت به صورت عمومی منتشر نشد، راهی برای فهمیدن اینکه چه ‌مقدار از این درآمد در طول بقیه سال به دست آمده است وجود ندارد.

با توجه به اینکه بیت‌مین سود ناخالص یک میلیارد دلاری را در نیمه اول سال جاری گزارش کرده است، زیان خالص در سه ماهه سوم باید حدود ۵۰۰ میلیون دلار باشد، با توجه به این که در طول ۹ ماه اول ۵۰۰ میلیون دلار سود عاید این شرکت چینی شده است.

با ادامه تحقیقات و درخواست عرضه اولیه سهام در دست اقدام، بیت‌مین ترجیح داده در مورد این مطلب اظهار نظر نکند.

هرچند آن‌ها پیش‌تر با تعدیل نیرو و بستن چند دفتر، نشان داده‌اند که عملکرد شرکت استخراج آن‌ها چقدر ضعیف شده است. منبع اصلی تجارت آن‌ها ساخت تجهیزات استخراج و بهره‌برداری از فارم‌ها و استخر‌های استخراج است که در واقع هر دوی آنها از زمستان ارزهای دیجیتال آسیب دیده‌اند.

ضرر 500 میلیون دلاری بیت مین در سه ماهه سوم سال 2018 

با عرضه این گزارش به بورس سهام، بیت‌مین همچنین فاش کرد که موجودی‌های ارز دیجیتال در طول دوره مشابه ارزش خود را از دست دادند و از ۸۰۰ میلیون دلار به زیر ۷۰۰ میلیون دلار در عرض سه ماه کاهش یافته‌اند.

درخواست IPO نشان داد که اصلی‌ترین ارزهای دیجیتالی که بیت‌مین نگهداری می‌کند، بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم، لایت کوین و دش هستند. با این حال، در این گزارش مقادیر دقیق این دارایی‌های دیجیتال به تفکیک ذکر نشده است.

بر اساس داده‌های کوین‌مارکت‌کپ، هر یک از این دارایی‌های ارز دیجیتال حداقل ۵۰ درصد از ارزش خود را در آن دوره زمانی از دست داده‌اند.

بیت‌مین از فورک بیت کوین که در سال ۲۰۱۷ منجر به بیت کوین کش شد، حمایت کرد. این ارز دیجیتال با از دست دادن ۷۰ درصد از بالاترین ارزش دست‌یافته خود به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

گزارش ارائه شده به منظور IPO، بدون طی کردن سیاهه گزارش (Listing Hearing) در این فهرست که باید قبل از پایان مهلت ۲۶ مارس توسط HKEx تایید شود، به اطلاع عموم نخواهد رسید.

این سوال که آیا این اتفاق خواهد افتاد یا خیر، همچنان بدون پاسخ باقی مانده است، زیرا که بورس هنگ‌کنگ در مورد تایید درخواست ارسال شده توسط تولید‌کنندگان دستگاه استخراج ارز دیجیتال، نگران بوده است.

بسیاری از تردید‌هایشان ناشی از عدم اطمینان در مورد چگونگی دوام سودشان در طول زمان است.

منبع: bitcoinexchangeguide

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

نسخه‌های مخرب اصلاح‌شده‌ برنامه‌های محبوب که از طریق وب‌سایت مک‌آپدیت توزیع شدند بدافزار استخراج ارز دیجیتال را بر روی رایانه‌های…

در پی سرقت چند صد سیستم قدرتمند ماینینگ در ایسلند، جستجوی پلیس برای پیدا کردن این رایانه ها ادامه دارد. همچنین،…

پژوهشگران امنیتی به تازگی موفق شدند خانواده جدیدی از بدافزارها را شناسایی کنند که به‌طور خاص، سرورهای وب در سراسر…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب