Scroll Top
فارم های استخراج ارز دیجیتال در چین به دلیل بازرسی اداره مالیات بسته شدند

فارم های استخراج ارز دیجیتال در چین به دلیل بازرسی اداره مالیات بسته شدند

بر اساس گزارش سی.سی.اِن، عملیات استخراج ارز دیجیتال در دو استان گوئیژو و شین چیانگ به تعویق درآمده تا بازرسی های جدی اداره مالیات چین و عملیات احراز هویت مشتری از سوی دولت این کشور تکمیل بشود.

طبق گزارش خبرگزاری های محلی در کشور چین؛ برق فارم های استخراج دو استان گوئیژو و شین چیانگ در تاریخ ۵ نوامبر قطع شده و در نتیجه ی این اقدام، خسارتی در حد ۱ میلیون یوآن (تقریبا معادل ۱۴۳۷۰۰ دلار) به ماینرها وارد شد.

کانگ نیوز گزارش کرده که اقدامات اجرایی مشترکی در جهت بررسی اطلاعات مالی و مشتریان مراکز استخراج صورت گرفته است. از این رو قابل درک است که بازرسی مالیاتی این مراکز جدی و دشوار باشد.

عملیات بازرسی اداره مالیات هم اکنون به پایان رسیده، منتها هنوز مشخص نیست که آیا برق فارم های استخراج وصل شده یا خیر.

فارم های استخراج ارز دیجیتال در چین به دلیل بازرسی اداره مالیات بسته شدند

طبق دستور وزارت امنیت عمومی چین، ماینینگ فارم ها در جریان بازرسی اخیر، ملزم به امضای یک تواقفنامه رسمی شدند که آن ها را به قبول استاندارهای عالی برای سیستم ثبت نام مشتریان متعهد می کند. همچنین، فارم ها موظف شده اند که به مشتریانی که با این قوانین موافق نیستند، خدماتی را ارائه ندهند.

مشخص نیست که این اقدام چه تاثیری در بیت مین داشته است. بیت مین به تازگی از استقرار حدود ۹۰،۰۰۰ دستگاه Antminer S۹ در منطقه شین چیانگ، پیش از اجرای هارد فورک بیت کوین کش خبر داده است.

فارم های استخراج ارز دیجیتال در چین به دلیل بازرسی اداره مالیات بسته شدند

بیت مین -ارزشمندترین شرکت فعال در حوزه ارز دیجیتال- در صدد آن است که تسلط خود را با اقداماتی در بازار افزایش بدهد. گزارش ها حاکی از آنند که بیت فیوری، رقیب کوچک بیت مین، قصد دارد که به زودی در سال ۲۰۱۹ سهام خود را به صورت عمومی به فروش برساند و در این خصوص با بانک های سرمایه گذاری در لندن و آمستردام ارتباط برقرار کرده است. چنین اقدامی بیت فیوری را به اولین شرکت ارائه دهنده IPO ارز دیجیتال در صنعت ارز دیجیتال تبدیل خواهد کرد که بر اساس پیش بینی های صورت گرفته ارزش آن می تواند از ۳ به ۵ میلیارد دلار برسد. همچنین ارزیابی می شود که درآمد بیت مین تا پیش از پایان سال جاری از مرز ۱۰ میلیارد دلار در سال عبور کند.

شرکت کوین مینت در نظر دارد که بیش از ۷۰۰ میلیون دلار در ساخت بزرگ ترین مرکز استخراج بیت کوین سرمایه گذاری کند. این مرکز در منطقه بالاایالت نیویورک تاسیس خواهد شد و ظرفیت آن ۴۳۵ مگاوات خواهد بود.

 

منبع: ccn

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

نسخه‌های مخرب اصلاح‌شده‌ برنامه‌های محبوب که از طریق وب‌سایت مک‌آپدیت توزیع شدند بدافزار استخراج ارز دیجیتال را بر روی رایانه‌های…

در پی سرقت چند صد سیستم قدرتمند ماینینگ در ایسلند، جستجوی پلیس برای پیدا کردن این رایانه ها ادامه دارد. همچنین،…

پژوهشگران امنیتی به تازگی موفق شدند خانواده جدیدی از بدافزارها را شناسایی کنند که به‌طور خاص، سرورهای وب در سراسر…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب