Scroll Top
فقط دو درصد از سرمایه‌‌گذاران آمریکایی بیت کوین دارند !

فقط دو درصد از سرمایه‌‌گذاران آمریکایی بیت کوین دارند !

تحقیقات موثق اخیر در یکی از بزرگترین بانک‌های ایالات متحده نشان می‌دهد که فقط ۲ درصد از سرمایه گذاران آمریکایی بیت کوین دارند.

تحقیقات انجام شده از سوی بانک ولزفارگو آمریکا بر روی آن دسته از افرادی که بیش از ۱۰ هزار دلار سهام یا اوراق قرضه دارند نشان می دهد که فقط ۲ درصد سرمایه گذاران آمریکایی بیت کوین دارند؛ اما ۲۶ درصد آنها شیفته بیت کوین هستند.

این تحقیق نشان می دهد آن دسته از سرمایه گذارانی که بیت کوین دارند، به این زودی‌ها بر روی این ارز دیجیتال پیشگام سرمایه گذاری نخواهند کرد و ۷۲ درصد آنها علاقه‌ای به خرید بیت کوین ندارند.

همچنین در بخشی از این تحقیق آمده است که فقط ۲۹ درصد از دارندگان بیت کوین اطلاعاتی در مورد ارزهای دیجیتال دارند و ۶۷ درصد آنها اطلاعاتی را در این حوزه ندارند و فقط برای سرمایه گذاری، بیت کوین یا ارز دیجیتال خریداری کرده اند.

بیشتر مطالعه کنید: پنج ارز دیجیتالی که ارزش سرمایه گذاری تا سال ۲۰۲۰ را دارند

فقط دو درصد از سرمایه‌‌گذاران آمریکایی بیت کوین دارند !

همچنین بخوانید: افزایش چشمگیر کاربرد بیت کوین در کانادا !

در حالی که یکی از ویژگی‌های جذاب در مورد بیت کوین احتمال جایگزین شدن آن به عنوان ابزار پرداخت یا پول نقد الکترونیکی جهانی است و با توجه به افزایش روزافزون پذیرش بیت کوین توسط بازرگانان، نوسانات شدید این ارز دیجیتال یکی از دلایل اصلی عدم رقبت بسیاری از مردم به سرمایه‌گذاری در پادشاه ارزهای دیجیتال است. طبق تحقیقات اخیر، ۷۵ درصد معتقد هستند که بیت کوین بسیار پر‌ ریسک است و ۲۳ درصد بر این باور هستند که تا حدودی پر ریسک است.

سرمایه گذاران با سرمایه‌گذاری کمتر از ۱۰۰ هزار دلار نسبت به آنهایی که بیش از ۱۰۰ هزار دلار سرمایه گذاری می‌کنند، تمایل بیشتری به آشنایی با نوآوری دارند. بر پایه این گزارش، تحقیق دیگری نشان می دهد که در ماه فوریه سال جاری میلادی حدود ۲۶ میلیون آمریکایی ارز دیجیتال خریداری کرده بودند. همچنین در سال ۲۰۱۷ میلادی ۱۰ ارز دیجیتال برتر جهان با رشد متوسط یک میلیون دلار، ۱۳۶ هزار درصد بازگشت سرمایه داشته اند.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در جدیدترین نظرسنجی انجام گرفته در آمریکا، سرمایه گذاران انتظار سود و برگشت پول بیشتری را در سال آینده میلادی…

دولت کره جنوبی برای ارزیابی وضعیت محلی بازار و تجارت ارزهای دیجیتال یک جلسه اضطراری برگزار کرد. روز جمعه یک…

امروز، شاهد تغییر مسیر در بازار قیمتی بیت کوین هستیم. علی رغم اینکه پیش بینی شده بود، معاملات آتی بیت‌کوین…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب