Scroll Top
لایحه قانونی ایالات متحده مسافران را مجبور به اعلام نرخ ارز دیجیتال می کند

لایحه قانونی ایالات متحده مسافران را مجبور به اعلام نرخ ارز دیجیتال می کند

مجلس سنای ایالات متحده لایحه ای را تصویب کرده که همه مسافرانی که وارد این کشور می شوند، اگر دارایی پولی دیجیتالی بیشتر از ۱۰۰۰۰ دلار دارند، باید اعلام کنند. علیرغم نگرانی های افزایش یافته درباره ماهیت تهاجمی این لایحه، احتمال انتقال و عبور آن از این مرحله بسیار پایین است که ناشی از زیر ساخت چالش بر انگیز مورد نیاز آن است.

آقای David Siegel، بنیانگذار Twenty Thirty AG و علاقه مند بیت‌‌کوین گفت: این یک گام به سمت سال ۱۹۳۴ است. این لایحه نیازمند ارائه گزارش مشترک وزیر امور خارجه، وزیر کشور و گمرک ایالات متحده به کنگره است، که در طی ۱۲ ماه پس از تاریخ تصویب این قانون، شرایط زیر را در بر دارد:

لایحه قانونی ایالات متحده مسافران را مجبور به اعلام نرخ ارز دیجیتال می کند
۱:جزئیات استراتژی برای ممنوع کردن و تشخیص دستگاه‌‌های دسترسی پیش پرداخت، ارز‌‌های دیجیتال یا سایر ابزار مشابه در گذرگاه‌‌های مرزی و سایر بنادر ورودی ایالات متحده؛ و
۲:ارزیابی زیرساخت های مورد نیاز برای اجرای استراتژی

 

 مقدار تکنولوژی که باید برای اجرای قانون اعلام نرخ  ارز دیجیتال توسط مسافران ایالات متحده،  توسعه یابد، باورنکردنی است. چگونه می توان آنها را  شناسایی کرد؟

لایحه S.۱۲۴۱، با تعریف  ابزار پولی ایالات متحده در بخش ۵۳۱۲، عنوان ۳۱، کد ایالات متحده، “دستگاه های دسترسی به پیش پرداخت” را اضافه می کند.

به طور خاص، یک دستگاه «دسترسی به پیش پرداخت» به معنی دستگاه الکترونیکی یا وسیله نقلیه مانند کارت، صفحه، کد، شماره، شماره سریال الکترونیکی، شماره شناسایی تلفن همراه، شماره شناسه شخصی یا سایر ابزار یک پورتال برای صندوق و یا  ارزش دارائی فراهم می کند که در پیش قسط پرداخت شده است و می تواند قابل  بازیابی و قابل  انتقال در برخی نقاط در آینده باشد.

لایحه قانونی ایالات متحده مسافران را مجبور به اعلام نرخ ارز دیجیتال می کند

این دستگاه‌‌های دسترسی پیش ‌‌پرداخت می‌‌توانند شامل  حساب‌ های  الکترونیکی،  کیف پول های رمز نگاری شده و حتی کلید‌های خصوصی باشد. این‌ها همه پورتال‌هایی هستند که افراد می‌‌توانند به دارائی‌‌های خصوصی خود دسترسی پیدا کنند.
بنابراین افرادی که ارزش دارائی‌‌های رمز نگاری آنها بیشتر از ۱۰۰۰۰ دلار در  بلاک چین است باید ارزش خالص رمز نگاری خود را از طریق  گزارش حمل و نقل بین‌المللی پول یا ابزارهای پولی دیگر به دولت ایالات متحده اعلام کنند.

مجازات برای گزارش ندادن، می تواند شامل پنج سال زندان و محرومیت از این وجوه در قالب مجازات های جنایی و غیرنظامی باشد.

این لایحه به طور رسمی به عنوان “مبارزه با پولشویی، برنامه‌های تامین مالی تروریستی و جعل و تقلب در سال ۲۰۱۷″ توسط سناتور Chuck Grassley” R-IA” در تاریخ ۲۵ می ۲۰۱۷ معرفی شد.

منبع : آزمایشگاه بلاک چین ایران
 bitcoinmagazine

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

این روزها اخبار مسدود شدن اکسچنجها یا مبادله کنندگان ارزهای دیجیتال در چین سر و صدای زیادی کرده و باعث…

پلتفرم معاملاتی InvestFeed که در نیویورک مستقر است، برای اولین بار پلتفرم سهام خود را پایین آورد و  ارز رمزنگاری‌شده را…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب