Scroll Top
مبادلات اولین توکن ERC ۲۰ در صرافی کوین بیس آغاز شد

مبادلات اولین توکن ERC ۲۰ در صرافی کوین بیس آغاز شد

صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس (CoinBase) واقع در سانفرانسیسکو ، با انتشار پستی به تاریخ ۱۶ اکتبر، در وبلاگ خود اعلام کرد که مبادلات ارز ۰X با نشان اختصاری (ZRX) که اولین توکن ERC-20 این صرافی است، آغاز شده است.

کوین بیس در ۱۱ اکتبر خبری مبنی بر راه‌اندازی پشتیبانی ارز ZRX را منتشر کرد ولی مبادلات وابسته به این ارز را منوط به ایجاد نقدینگی کافی اعلام کرده بود.

در حال حاضر کاربران این صرافی، قادر به خرید، فروش، دریافت و ذخیره ZRX در وب‌سایت Coinbase.com و همچنین برنامه‌های iOS و اندروید خود بوده و توکن ZRX در اکثر مناطق، به‌جز ایالت نیویورک و بریتانیا، در دسترس خواهد بود.

بر اساس اعلام پیشین کوین بیس در ماه جولای، این صرافی در حال گمانه‌زنی برای افزودن ZRX در میان توکن های دیگری ازجمله کاردانو (ADA)، زی کش (ZEC)، استلار (XLM) و توکن (BAT) به پلتفرم خود بوده است.
مبادلات اولین توکن ERC 20 در صرافی کوین بیس آغاز شد

پیش از این نیز در ماه مارس، کوین بیس برنامه خود را برای پشتیبانی از توکن های ERC-20 را اعلام، و خاطرنشان کرده بود که پس از ارزیابی فاکتورهایی مانند نقدینگی، ثبات قیمت و سایر معیارهای سلامت بازار، ممکن است تصمیماتی در مورد افزودن هرکدام از ارزهای زیرمجموعه ERC-20 که به صرافی GDAX اضافه شده‌اند، گرفته شود.

در زمان نگارش این مطلب، بر اساس اطلاعات CoinMarketCap، مبادلات توکن ZRX در حدود قیمت ۰٫۸۳ دلار انجام می‌شود که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، شاهد رشد ۱۷٫۳۸ درصدی بوده است. ارزش این آلت کوین پس از انتشار اعلامیه کوین بیس، تا ۰٫۸۵ دلار نیز افزایش یافت. حجم کل بازار این ارز ۴۶۴ میلیون دلار است. در حالی که حجم مبادلات روزانه آن در زمان تهیه این خبر، ۴۶٫۵ میلیون دلار می‌باشد.

منبع: Cointelegraph

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

این روزها اخبار مسدود شدن اکسچنجها یا مبادله کنندگان ارزهای دیجیتال در چین سر و صدای زیادی کرده و باعث…

پلتفرم معاملاتی InvestFeed که در نیویورک مستقر است، برای اولین بار پلتفرم سهام خود را پایین آورد و  ارز رمزنگاری‌شده را…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب