Scroll Top
مدیرعامل ICE: پلتفرم بکت تا اواخر سال جاری راه‌اندازی می‌شود

مدیرعامل ICE: پلتفرم بکت تا اواخر سال جاری راه‌اندازی می‌شود

به گفته‌ی جف اسپریچر (Jeff Sprecher) مدیرعامل بورس بین قاره‌ای آی سی ای (ICE) در نشست روز پنج‌شنبه ۷ فوریه، پلتفرم دارایی دیجیتال بکت (Bakkt) تا اواخر سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی خواهد شد. 

این جلسه به عملکرد مالی شرکت در سال ۲۰۱۸ و سه ماهه‌ی چهارم آن اختصاص یافت. اسپریچر خاطرنشان کرد که این شرکت بیش از یک میلیارد دلار برای نوآوری‌های استراتژیک از جمله راه‌اندازی یک پلتفرم دارایی دیجیتال خرج کرده است.

آی‌سی‌ای بیش از ۲۳ صرافی پیشرفته‌ی جهانی را در کنار بورس اوراق بهادار نیویورک اداره می‌کند. اسکات هیل (Scott Hill) مدیر مالی این شرکت پیشتر اعلام کرده بود که چشم‌اندازهای او در مورد پلتفرم بکت با توجه به عملکرد مالی شرکت محقق خواهد شد:

و بالاخره سرمایه‌گذاری ما در پروژه‌ی بکت، ۲۰ الی ۲۵ میلیون دلار پس از راه‌اندازی در سه ماهه‌ی اول هزینه خواهد داشت. ما شما در جریان پیشرفت بکت و میزان سرمایه‌گذاری آن خواهیم گذاشت.

زمانی که راجع به بازگشت سرمایه و یا افزایش درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری‌های اخیر این شرکت از جمله بکت پرسیده می‌شود، اسپریچر، راه‌اندازی این پلتفرم را ریسک بزرگی دانسته و می‌گوید:

خب این پروژه‌ی بسیار بزرگی است و رویکرد آی‌سی‌ای نیز نسبت به آن بسیار متفاوت است. تیم بکت مشغول ساخت زیرساختی هستند که گمان می‌کنم در اواخر امسال به بهره‌برداری برسد.

مدیرعامل ICE: پلتفرم بکت تا اواخر سال جاری راه‌اندازی می‌شود

به گزارش کوین تلگراف، اسپریچر اظهار کرد که پروژه‌‌ی بکت مستقل از آی‌سی‌ای بوده و دفاتر، تیم مدیریتی و توسعه‌ی زیرساخت مخصوص به خود را دارد. او همچنین تاکید کرد که زیرساخت این پروژه سرمایه‌گذاران و شرکای سرشناسی از جمله استارباکس (Starbucks) و مایکروسافت را جذب کرده است.

اسکات هیل با اشاره به این مساله که بکت یک پروژه‌ی بلند مدت بوده و تنها یک پروژه‌ی محدود به ۲۰۱۹ نیست، گفت:

من تصور می‌کنم بکت واقعا یک سرمایه‌گذاری بوده و بیشتر بر روی آینده، درآمد و فرصت‌های بازار که ما برای چشم‌انداز شرکت در ۲۰۱۹ درنظر گرفته‌ایم تمرکز کند.

آی‌سی‌ای در آگوست ۲۰۱۸، از راه‌اندازی پلتفرم دارایی دیجیتال خود خبر داده بود. در ابتدا قرار بود این پروژه در اوایل ۲۰۱۹ به بهره‌برداری برسد اما به علت مذاکرات در حال انجام با کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) به تعویق افتاد.

آی‌سی‌ای روز شنبه، ۹ فوریه، اعلام کرد که مالکیت دارایی‌های خود را در گروه کمیسیون آتی بازرگانان رزنتال کالینز (Rosenthal Collins)، که پیش از این در اواسط ژانویه اعلام شده بود، نهایی کرده است.

منبع: cointelegraph

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در جدیدترین نظرسنجی انجام گرفته در آمریکا، سرمایه گذاران انتظار سود و برگشت پول بیشتری را در سال آینده میلادی…

دولت کره جنوبی برای ارزیابی وضعیت محلی بازار و تجارت ارزهای دیجیتال یک جلسه اضطراری برگزار کرد. روز جمعه یک…

امروز، شاهد تغییر مسیر در بازار قیمتی بیت کوین هستیم. علی رغم اینکه پیش بینی شده بود، معاملات آتی بیت‌کوین…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب