Scroll Top
مردی که معادل یک میلیون دلار، بیت کوین داشت، مورد حمله قرار گرفت

مردی که معادل یک میلیون دلار، بیت کوین داشت، مورد حمله قرار گرفت

به نقل از مجله محلی ارز دیجیتال فورک لاگ، روز ۲۳ فوریه، در مسکو یک سرمایه گذار ارز دیجیتال مورد هجوم افراد ناشناس قرار گرفت و بعد از ضرب و شتم، بیت کوین وی را به معادل یک میلیون دلار، به سرقت بردند. بر اساس این گزارش، که نامی از قربانی ذکر نشده است، او در زمان حادثه در جنوبی ترین منطقه پایتخت روسیه حضور داشت که گروهی از مهاجمان وی را وادار به توقف کردند و خواستار انتقال دارایی (بیت کوین) وی شدند.

به نقل از این مجله، قبل از اینکه سرمایه گذار دارایی خود را به ارزش صد بیت کوین معادل تقریباُ یک میلیون و بیست هزار دلار، تسلیم مهاجمان کند، در خواست آن ها را رد کرد و پس از آن افراد ناشناس با چاقو به صورت وی حمله ور شدند.

این اتفاق درست چند هفته پس از اینکه در یکی از خیابان های سن پترزبورگ، یک بلاگر معروف یو تیوب مورد حمله دزدها قرار گرفت و چهل و پنج هزار دلار وی را به سرقت بردند، اتفاق افتاد.

به نقل از این مجله هم اکنون قربانی تحت نظر مراقبت های پزشکی می باشد و همجنین پلیس در حال پیگیری حادثه است.

پلیس ادعا می کند که تمامی مالکیت ها و معاملات ارز دیجیتال در روسیه و کشورهای همسایه را زیر نظر دارد.بطوریکه ماه دسامبر در شهر کیف در جریان ربوده شدن پاول لرنر، مدیر اجرایی صرافی EXMO و پرداخت یک میلیون دلار در ازای آزادی، دفتر مجله فورک لاگ در شهر اودسا به اتهام دست داشتن در فعالیت های جنایی مورد حمله سرویس امنیتی اوکراین قرار گرفت.

منبع : Cointelegraph

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در جدیدترین نظرسنجی انجام گرفته در آمریکا، سرمایه گذاران انتظار سود و برگشت پول بیشتری را در سال آینده میلادی…

دولت کره جنوبی برای ارزیابی وضعیت محلی بازار و تجارت ارزهای دیجیتال یک جلسه اضطراری برگزار کرد. روز جمعه یک…

امروز، شاهد تغییر مسیر در بازار قیمتی بیت کوین هستیم. علی رغم اینکه پیش بینی شده بود، معاملات آتی بیت‌کوین…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب