Scroll Top
موسس ردیت: دوران هایپ ارزهای دیجیتال به سر رسیده است

موسس ردیت: دوران هایپ ارزهای دیجیتال به سر رسیده است

آلکسیس اوهانیان، موسس ردیت، اظهار داشت که هایپ ارزهای دیجیتال دیگر از بین رفته و فضا برای معتقدان حقیقی که در صدد ایجاد زیرساخت‌ های واقعی بدون تفکرات سوداگرانه هستند، باز شده است.

آلکسیس اوهانیان، یکی از بنیانگذاران ردیت و سرمایه گذار معروف بازار صعودی ارز دیجیتال، ادعا می کند که هایپ (تغییرات قیمت غیرواقعی) ارزهای دیجیتال به پایان رسیده و هم اکنون فضای بیشتری برای حامیان حقیقی کریپتو وجود دارد. اوهانیان در تاریخ ۲۲ فوریه (۳ اسفند)، در گفتگو با Yahoo Finance، در مورد این موضوع صحبت کرده است.

وی در پاسخ به این سوال که «آیا همچنان یکی از طرفداران بزرگ دنیای کریپتو است یا خیر»، اذعان داشت که شرایط فعلی بازار، بدون شک، همچنان در مرحله ای با عنوان «زمستان» به سر می برد، که به معنای افت قیمت‌ ارزهای دیجیتال است.

با وجود این، آلکسیس اوهانیان، ضمن اشاره به صحبت های برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس، تاکید داشت که وضعیت نزولی بازار ارز دیجیتال منجر به حذف سوداگران از میان طرفداران حقیقی کریپتو شده است، و آن ها هم اکنون فضای کافی برای ایجاد زیرساخت های واقعی را در اختیار دارند.

او در ادامه بیشتر در مورد دیدگاه خود توضیح داد و گفت که با از بین رفتن هایپ در فضای بلاک چین و ارزهای دیجیتال، اتفاق خوبی در جهت توسعه این صنعت شکل گرفته است. او می گوید:

هنوز مانده تا شاهد نتیجه این اتفاق باشیم. اما به نظر من یک نشانه ی مهم این است: برخی از افراد باهوشی که در حوزه فناوری می شناسم، برای حل این مشکلات تلاش می کنند؛ آنها مشغول ایجاد شرکت هایی هستند که فناوری بلاک چین، بستر فعالیت آن ها را تشکیل می دهد. هایپ ارزهای دیجیتال از بین رفته، اما به نظر من این یک اتفاق خوب است.

در جریان این گفتگو، از اوهانیان در خصوص اعلام شرکت بزرگ خدمات بانکداری آمریکا مبنی بر راه اندازی یک ارز دیجیتال منحصر به فرد، به نام جی‌پی‌ام کوین (JPM Coin)، پرسیده شد. بر اساس گزارش های موجود، جی پی مورگان چیس، از این دارایی مبتنی بر بلاک چین، برای افزایش کارایی پرداخت ها استفاده خواهد کرد.

موسس ردیت: دوران هایپ ارزهای دیجیتال به سر رسیده است

الکسیس اوهانیان

اوهانیان در پاسخ به این سوال تاکید داشت که اقدام اخیر جی پی مورگان نیز نشانه دیگری برای پدیدار شدن نوآوری واقعی، با از بین رفتن سفته بازی در این فضا است. وی ضمن اشاره به این امر که عرضه JPM Coin در آینده اتفاق خوبی است، خاطرنشان کرد که جیمی دیمون، مدیرعامل شرکت جی پی مورگان، پیش از این، ارز دیجیتال بزرگ بیت کوین را یک کلاهبرداری خوانده است.

مدیرعامل شرکت جی پی مورگان، به تازگی با بیان اینکه قصد نداشته به یک سخنگو علیه بزرگ ترین ارز دیجیتال تبدیل شود، در مورد موضع خود نسبت به بیت کوین شفاف سازی کرده است.

آلکسیس اوهانیان -متولد سال ۱۹۸۳- در سن ۲۳ سالگی، پس از فروش ردیت در سال ۲۰۰۶، به یک مولتی میلیونر تبدیل شد. این کارآفرین اینترنتی و سرمایه گذار، به عنوان یکی از بنیان گذاران شرکت سرمایه گذاری نوپای Initialized Capital نیز فعالیت می کند.

پیش از این اوهانیان پیش بینی کرده بود که تا پایان سال ۲۰۱۸، قیمت بیت کوین به ۲۰ هزار دلار و اتریوم به ۱۵۰۰ دلار می رسد. در جولای ۲۰۱۸، اوهانیان بر پیش بینی خود تاکید ورزید. با وجود این، بر اساس آمار ارائه شده در وب سایت کوین مارکت کپ، بالاترین نقطه قیمتی ثبت شده برای بیت کوین و اتریوم به ترتیب در محدوده ۷۲۰۰ دلار و ۴۰۰ دلار قرار داشته است.

منبع: cointelegraph

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

این روزها اخبار مسدود شدن اکسچنجها یا مبادله کنندگان ارزهای دیجیتال در چین سر و صدای زیادی کرده و باعث…

پلتفرم معاملاتی InvestFeed که در نیویورک مستقر است، برای اولین بار پلتفرم سهام خود را پایین آورد و  ارز رمزنگاری‌شده را…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب