Scroll Top
همستر کامبت کی لیست می‌ شود؟ زمان لیست شدن توکن همستر

همستر کامبت کی لیست می‌ شود؟ زمان لیست شدن توکن همستر

زمان لیست شدن همستر کامبت سوالی است که بسیاری از علاقه‌مندان به این بازی تپ تو ارن (Tap-to-Earn) جذاب، مشتاقانه منتظر پاسخ آن هستند. همستر کامبت (Hamster Kombat)، در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۴ بر بستر تلگرام و پس از هیاهوهای مربوط به نات کوین ارائه شده است. این بازی به کاربران اجازه می‌دهد تا با انجام کارهای ساده، سکه جمع کنند. در این مقاله به بررسی جزئیات و زمان بندی لیست‌شدن توکن همستر کامبت خواهیم پرداخت تا پاسخی جامع برای این پرسش پیدا کنیم.

زمان لیست شدن توکن همستر کامبت

اینکه همستر کامبت کی لیست می‌شود را بر اساس نقشه راه (Roadmap) منتشر شده در وبسایت رسمی همستر کامبت می‌توانیم متوجه شویم. تاریخ لیست‌شدن توکن آن در صرافی یا صرافی‌های ارز دیجیتال، جولای ۲۰۲۴ است، این در صورتی است که این فرایند با تاخیر مواجه نشود.

همستر کامبت کی لیست می‌ شود؛ زمان لیست شدن توکن همستر

مراقب توکن‌های تقلبی همستر باشید

در روزهای اخیر شایعه لیست‌شدن توکن همستر کامبت در صرافی غیر متمرکز ( Dex) دی داست (DeDust) که یکی از صرافی های شبکه تون است، بر سر زبان ها افتاده است. این موضوع به خاطر تشابه اسمی همستر کامبت با یکی از توکن های قابل معامله در این صرافی، به همین نام (Hamster) است.

بازی تلگرامی همستر کامبت هنوز توکن خود را وارد بازار نکرده است. همانطور که قبل‌تر گفتیم و در تصویر بالا که از صفحه رسمی همستر کامبت است، مشاهده می‌کنید، طبق نقشه راه پروژه همستر کامبت، به احتمال قوی در ماه جولای این اتفاق خواهد افتاد.

پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه از اخبار به‌روز، اتفاقات لحظه‌ای و راهنمایی‌های لازم در رابطه با پروژه همستر کامبت و سایر ایردراپ‌های معتبر عقب نمانید، کانال تلگرامی ایردراپ‌های انتخاب را دنبال کنید. همچنین کارت‌های کمبو روزانه یا دیلی کمبوهای همستر کامبت و مورس کدهای روزانه را از صفحه اصلی وبسایت انتخاب می‌توانید مشاهده کنید.

سوالات متداول

تاریخ لیست شدن توکن همستر کامبت چه زمانی است؟

همستر کامبت تقریبا تا یک ماه آینده توکن خود را روانه بازار می‌کند. نقشه راه وبسایت همستر کامبت خبر از لیست شدن توکن خود در ماه جولای ۲۰۲۴ می‌دهد.

توکن همستر کامبت چقدر ارزش خواهد داشت؟

قیمت توکن همستر کامبت درحال‌حاضر مشخص نیست، زیرا این توکن هنوز در هیچ صرافی ارز دیجیتال لیست نشده است. با این‌حال، با توجه به محبوبیت روزافزون بازی همستر کامبت، پتانسیل این توکن برای افزایش ارزش در آینده وجود دارد.

آیا توکن‌های همستر و همستر کوین با همستر کامبت ارتباطی دارند؟

اخیراً شاهد سوءاستفاده‌هایی از عناوین مشابه همستر توسط پروژه‌های دیگر بوده‌ایم که هیچ ارتباطی با بازی همستر ندارند. برخی از این توکن‌ها عبارتند از: Hamster (HAM)، Hami (HAMI)، Hamster Coin (HAMSTR)، Hamster (HAMS)، Hamster Money (HAM)

نتیجه‌گیری

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازی همستر کامبت (Hamster Kombat) که به سبک تپ تو ارن (Tap-to-Earn) است، درحال‌حاضر در بین کاربران ارز دیجیتال محبوبیت…

یک تحلیلگر ارز دیجیتال مشهور با نام مستعار کلد بلادد شیلر (Cold Blooded Shiller) و نام کاربری ColdBloodShill در شبکه اجتماعی…

در هفته پیش رو شاهد آزادسازی (آنلاک) حجم قابل توجهی از توکن‌های قفل شده پنج پروژه ارز دیجیتال خواهیم بود….

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب