Scroll Top
پیشنهاد سرمایه‌گذار شرکت تسلا به ایلان ماسک برای استفاده از ارز دیجیتال

پیشنهاد سرمایه‌گذار شرکت تسلا به ایلان ماسک برای استفاده از ارز دیجیتال

اخیراً مدیرعامل شرکت تسلا موتورز، ایلان ماسک در صفحه‌ی توئیتر شخصی خودش از واژه‌ی «سرما‌یه‌گذاری حفاظت‌شده» یاد کرد که در پاسخ، یکی از سرمایه‌گذاران این شرکت پیشنهاد استفاده از ارز دیجیتال را به او داد.

پیشنهاد سرمایه‌گذار شرکت تسلا به ایلان ماسک برای استفاده از ارز دیجیتال

هایدرهابا، سرمایه‌گذار در تسلا موتورز و شرکت‌های نوپا

یکی از سرمایه‌گذاران این شرکت به نام هاید رهابا که از طریق صندوق خود (Andra Capital) اقدام به سرمایه‌گذاری کرده است؛ در حال اقدام به ارائه‌ی توکن یک میلیارد دلاری خود با نام سکه‌ی دره‌ی سیلیکون (Silicon Valley Coin) است.

ارز‌های دیجیتال جایگزین سهام در صندوق سرمایه‌گذاری Andra Capital و خیلی شرکت‌های نوپای چینی خواهند شد؛ زیرا حابا معتقد است این ارزها پتانسیل رشد بالایی را برای سال‌های آتی دارند.

تسلا از طریق سهام عمومی اقدام به جذب سرمایه‌ می‌کند و مسیری متفاوت از صندوق Andra Capital انتخاب کرده است؛ در حالی که این صندوق پشتیبانی پول دیجیتالی دارد. هابا امیدوار است که در آینده‌ی نزدیک ایلان ماسک هم چنین مسیری را برای جذب سرمایه انتخاب نماید.

هابا در این خصوص می‌گوید:

من تسلا را دوست دارم؛ من ایلان ماسک را دوست دارم؛ مطمئنم او موضوع بلاک‌چین و ایجاد داراییِ توکن را در نظر خواهد گرفت…به نظر من در ۲۰ سال آتی سهام عمومی و خصوصی دیگر معنایی ندارد و در آن زمان توکن‌های کیفیت بالا  ارزش خود را نشان می‌دهند. اکنون می‌توانیم از طریق بلاک‌ چین در چند دقیقه اقدام به جذب سرمایه‌‌ی جهانی کنیم؛ این خیلی بهتر از چیز‌های دیگر است؛ برای مثال من برای انتقال سهام خودم به ارزش ۳۰,۰۰۰ دلار، به شخص دیگری ۹۰ روز وقت گذاشتم.

اگر ایلان ماسک از این توصیه‌ها بهره ببرد، می‌تواند مسیر جدیدی را در جذب سرمایه‌ی شرکت تسلا موتورز ایجاد کند.

همچنین هابا معتقد است که توکن‌سازی دارایی مزّیت بیشتری نسبت به ارز‌های دیجیتال است؛ زیرا پشتوانه‌ی ارزهای دیگر بیت‌کوین است ولی توکن‌ها دارایی شرکت‌ها را پشتوانه‌ی خود دارند.

 

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

این روزها اخبار مسدود شدن اکسچنجها یا مبادله کنندگان ارزهای دیجیتال در چین سر و صدای زیادی کرده و باعث…

پلتفرم معاملاتی InvestFeed که در نیویورک مستقر است، برای اولین بار پلتفرم سهام خود را پایین آورد و  ارز رمزنگاری‌شده را…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب