Scroll Top
چند درصد سرمایه گذاران در سبد خود میم کوین دارند؟

چند درصد سرمایه گذاران در سبد خود میم کوین دارند؟

در یک نظرسنجی جدید که توسط ای‌ام‌بی کریپتو (AMBCrypto) انجام شده، ۳۶,۸ درصد از سرمایه‌گذاران اعلام کرده‌اند که بخشی از سرمایه خود را به میم کوین‌ ها اختصاص داده‌اند. این نظرسنجی با مشارکت ۵۵۷ نفر از سراسر جهان انجام شده و نشان می‌دهد که ۵۳,۷ درصد از معامله‌گران، سرمایه‌گذاران و تحلیل‌گران، میم کوین ها را به بیت کوین ترجیح می‌دهند. با این حال، تعداد زیادی از افراد باور دارند که بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۱۰۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید.

آیا میم کوین ها به عنوان ابزار پوشش ریسک در نظر گرفته می‌شوند؟

بیت کوین در سال جاری تاکنون ۵۳,۳۲ درصد افزایش قیمت داشته، اما این افزایش در مقایسه با عملکرد میم کوین‌ ها ناچیز است. علت این نتیجه، عملکرد فوق‌العاده میم کوین‌ها، به‌ویژه توکن‌های مبتنی بر بلاک‌چین سولانا (SOL) در سال جاری میلادی است. به‌عنوان مثال، ارزش «داگ ویف‌ هت» (WIF) با رشد شگفت‌انگیز ۱,۷۶۸ درصدی و «بونک» (BONK) با افزایش ۱۲۳ درصدی همراه بوده است. علاوه بر این، میم کوین پپه (PEPE) نیز علی‌رغم عملکرد ضعیف اتریوم (ETH)، ۹۴۵ درصد رشد کرده است.

نمودار قیمت pepe

نظرسنجی نشان می‌دهد که ۳۶,۸ درصد از پاسخ‌دهندگان بخشی از سبد سرمایه‌گذاری خود را به میم‌کوین‌ها اختصاص داده‌اند. همچنین، ۲۵,۵ درصد از سرمایه‌گذاران توکن‌های با تم هوش مصنوعی و ۲۵,۵ درصد نیز توکن‌های حوزه دیفای و گیم‌فای را در سبد خود دارند.

همچنان صحبت بیت کوین بر سر زبان‌هاست

با وجود گرایش به میم کوین ها، ۶۵,۵ درصد از پاسخ‌دهندگان همچنان بیت کوین را در سبد سرمایه‌گذاری خود دارند. گزارش ای‌ام‌بی کریپتو (AMBCrypto) نشان می‌دهد که بیشتر افراد معتقدند بیت کوین تا دسامبر ۲۰۲۴ می‌تواند ۸۰ درصد افزایش یابد و به ۱۲۱,۹۵۳ دلار برسد.

تعداد هولدرهای میم کوین‌ها نیز روندی صعودی دارد. طبق داده‌های «سنتیمنت» (Santiment)، تعداد دارندگان پپه از کمتر از ۱۶۰ هزار نفر در فوریه به ۲۳۸ هزار نفر در حال حاضر رسیده که نشان‌دهنده رشد تقریباً ۵۰ درصدی در کمتر از سه ماه است

هولدرهای pepe

نتایج نظرسنجی اختصاصی ای‌ام‌بی کریپتو (AMB Crypto) حاکی از آن است که با وجود علاقه روزافزون به میم کوین‌ها و سرمایه‌گذاری قابل‌توجه معامله‌گران در این حوزه، بیت کوین همچنان یک دارایی دیجیتال مهم و تأثیرگذار در بازار است. هرچند میم کوین‌ها ممکن است همچنان نقدینگی بیشتری را به خود جذب کنند، اما این به معنای عقب‌ماندن اتریوم یا عدم دستیابی بیت کوین به قیمت ۱۰۰ هزار دلاری نخواهد بود.

جمع‌بندی

سرمایه گذاری در میم کوین به‌طور قابل‌توجهی افزایش پیدا کرده است و این مسئله نشان می‌دهد میم‌کوین‌ها مثل گذشته شوخی در نظر گرفته نمی‌شوند. این ارزهای دیجیتال حالا سود چشم‌گیری به سرمایه‌گذاران خود می‌دهند؛ اما نباید فراموش کرد که ترید میم کوین‌ها ریسک بالایی به همراه دارد و افراد زیادی در بازار ارزهای دیجیتال، تا به حال به خاطر ترید میم کوین ها متضرر شده‌اند. در نظر داشته باشید همیشه قبل از سرمایه‌گذاری، تحقیقات کامل درباره ارز دیجیتال موردنظرتان انجام دهید.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازی همستر کامبت (Hamster Kombat) که به سبک تپ تو ارن (Tap-to-Earn) است، درحال‌حاضر در بین کاربران ارز دیجیتال محبوبیت…

یک تحلیلگر ارز دیجیتال مشهور با نام مستعار کلد بلادد شیلر (Cold Blooded Shiller) و نام کاربری ColdBloodShill در شبکه اجتماعی…

در هفته پیش رو شاهد آزادسازی (آنلاک) حجم قابل توجهی از توکن‌های قفل شده پنج پروژه ارز دیجیتال خواهیم بود….

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب