Scroll Top
کد مورس همستر کامبت امروز ۱۹ تیر + راهنمای واردکردن

کد مورس همستر کامبت امروز ۱۹ تیر + راهنمای واردکردن

کد مورس یا Daily Cipher در بازی محبوب همستر کامبت (Hamster Kombat) در تلگرام، یک قابلیت جدید است که به شما اجازه می‌دهد تا هر روز یک عبارت مشخص را با استفاده از کد مورس تایپ کنید و بلافاصله یک میلیون سکه رایگان درون بازی دریافت کنید. به همین سادگی و البته آموزندگی!

اگر شما هم در حال بازی همستر کامبت (Hamster Kombat) در پیامرسان تلگرام هستید، قطعا به دنبال این هستید که تا قبل از راه‌اندازی توکن آن روی شبکه تون (TON)، تا جایی که امکانش وجود دارد، سکه‌های بیشتری درون بازی جمع کنید. در کنار جایزه ۵ میلیونی دِیلی کمبو یا همان کمبو کارت های روزانه همستر کامبت، اکنون راه جدیدی وجود دارد که می‌تواند هر روز یک میلیون سکه رایگان را برای شما به همراه داشته باشد.

در ادامه نحوه وارد کردن کد مورس همستر روزانه برای به دست آوردن سکه‌های رایگان و محل پیدا کردنش را توضیح می‌دهیم.

کد مورس همستر کامبت ۱۹ تیر چیست؟

کد مورس همستر امروز ۱۹ تیر، کلمه DAG است.

اگر شما هم امروز می خواهید ۱ میلیون سکه اضافی در بازی همستر بدست آورید، باید کد مورس رمز روزانه همستر را بدانید و طبق راهنمای زیر آن را در بازی وارد کنید. کدهای روزانه را در این گزارش و شبکه‌های اجتماعی ارز دیجیتال به‌صورت روزانه و در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کرده و برای کسب این یک میلیون سکه اضافی فرصت پیدا خواهید کرد.

راهنمای واردکردن کد مورس همستر کامبت

  1. بعد از بازکردن مینی اپ همسترکامبت، ابتدا از سه گزینه بالای صفحه، بر روی گزینه Daily Cipher بزنید
  2. با این کار، رنگ پس‌زمینه آیکن همستر شما به قرمز تغییر می‌کند و کادر «Daily Cipher» زیر شمارنده درآمد یا سکه‌های شما نمایش داده می‌شود.
  3. کد مورس همستر کامبت آن روز را حرف به حرف وارد کنید. (برای هر • یک بار روی همستر قرمز بزنید و برای هر ـــ انگشت خود را برای چند ثانیه بر روی همستر قرمز نگه دارید)
  4. هر حرفی که وارد می‌کنید، روی صفحه نمایش داده می‌شود تا پیشرفت شما را تأیید کند.

DAG
D = – . .
A = . –
G = – – .

کد مورس همستر را در کجا وارد کنیم؟
کد مورس همستر را در کجا وارد کنیم؟

برای مثال اگر کد مورس روزانه ما «B T C» باشد، باید نقاط و خط‌ها را با کلیک‌کردن روی همستر یا نگه‌داشتن صفحه وارد کنیم:

B: -…

T:

C: -.-.

به‌طور مثال برای زدن B باید یک بار روی صفحه نگه دارید و سپس ۳ بار روی صفحه بزنید. برای زدن T روی صفحه نگه دارید. برای C نیز صفحه را نگه دارید و سپس یک روی روی آن بزنید، این کار را یک بار دیگر نیز تکرار کنید.

هر حرف پس از وارد شدن صحیح روی صفحه نمایش داده می‌شود، بنابراین متوجه می شوید که آیا کد را به درستی وارد کرده‌اید یا نه. ما چند بار تلاش کردیم تا ریتم را به درستی اجرا کنیم، اما در نهایت توانستیم BTC را با کد مورس وارد کنیم و سکه‌های رایگان را دریافت کنیم. به همین سادگی!

کد مورس همستر کامبت چیست؟

کد مورس همستر کامبت یا Daily cipher که در تاریخ ۵ ژوئن معرفی شد، به بازیکنان فعال همستر کامبت، روزانه ۱ میلیون توکن رایگان هدیه می‌دهد.

این قابلیت از طریق یک پست در کانال تلگرام رسمی بازی و همچنین نمایش یک رشته کد مورس در صفحه بارگذاری مینی‌اپلیکیشن تلگرام معرفی شد. با این‌حال، یک روش ورودی خاص برای این کد وجود دارد که در بخش قبل آن را به‌طور کامل توضیح دادیم.

کد مورس سیستمی از نقطه‌ها و خطوط است که برای نشا‌ن‌دادن حروف و با چسباندن و توالی آن‌ها برای نمایش حروف و کلمات استفاده می‌شود. در بازی، شما باید کلمه روز را بر حسب توالی خاصی از نقطه‌ها و خطوط، برای هجی‌کردن صحیح کد مورس این حروف و کلمه‌ها لمس کنید. با افزایش محبوبیت همستر کامبت، بسیاری از بازی‌های دیگر مانند میم‌فای نیز به‌طور فعال سیستم‌های کدگذاری مشابهی را به بازیکنان علاقه‌مند برای دریافت هدایای درون بازی تعبیه کرده‌اند.

راهنمای کد مورس جهانی حروف
راهنمای کد مورس جهانی حروف

حداکثر تعداد تلاش برای رمز روزانه همستر کامبت، ۵ بار است. هر بازیکن می‌تواند تا ۵ بار در روز سعی کند کد مورس را حل کند. اگر بازیکنی نتواند در تعداد تلاش‌های داده‌شده معما را حل کند، باید تا روز بعد صبر کرده تا دوباره تلاش کند.

کد مورس امروز ۱۷ خرداد همستر کامبت (Hamster Kombat)

چطور کد مورس روزانه همستر کامبت را پیدا کنیم؟

براساس یک ویدیوی رسمی در یوتیوب که در آن همستر کامبت BTC را به‌عنوان کد اول معرفی کرد، به‌نظر می‌رسد که کد مورس همستر کامبت، هر روز ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران به‌روزرسانی می‌شود.

با این‌حال، ظاهرا بعضی از افراد حتی قبل از انتشار ویدیو این موضوع را فهمیده بودند، چه از طریق آزمون و خطا و چه شاید از طریق سرنخ‌هایی که در جای دیگری به اشتراک گذاشته شده بودند. درحال‌حاضر، دلیل این موضوع مشخص نیست و از آن جایی که هنوز کد مورس دوم فعال نشده است، نمی‌دانیم که آیا همستر کامبت به‌طور آشکار کدهای آینده را به اشتراک می‌گذارد یا نه.

درحال‌حاضر، به احتمال زیاد می تونید با جستجو در شبکه‌های اجتماعی مثل ایکس یا تیک‌تاک، رمزنگاری روزانه رو پیدا کنید. در ادامه و با انتشار اطلاعات بیشتر ما نحوه پیدا کردن رمزنگاری روزانه و وارد کردن آن در بازی همستر کامبت را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

سوالات متداول (FAQ)

کد مورس همستر را چند بار در روز می‌توان وارد کرد؟

حداکثر تعداد تلاش برای رمز روزانه همستر کامبت، ۵ بار است. اگر بازیکنی نتواند در تعداد تلاش‌های داده‌شده معما را حل کند، باید تا روز بعد صبر کرده تا دوباره تلاش کند.

کد مورس همستر کی می‌آید؟

کد مورس همستر کامبت، هر روز ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران به‌روزرسانی می‌شود.

کد مورس همستر کامبت چه فایده‌ای دارد؟

کد مورس همستر کامبت یا Daily cipher به بازیکنانی که این کد را وارد می‌کنند، روزانه ۱ میلیون توکن رایگان هدیه می‌دهد.

کد مورس همستر را در کجا وارد کنیم؟

بعد از بازکردن مینی اپ همسترکامبت، ابتدا از سه گزینه بالای صفحه، بر روی گزینه Daily Cipher بزنید. با این کار، رنگ پس‌زمینه آیکن همستر شما به قرمز تغییر می‌کند و کادر «Daily Cipher» زیر شمارنده درآمد یا سکه‌های شما نمایش داده می‌شود. در ادامه کد مورس همستر کامبت آن روز را حرف به حرف وارد کنید.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

کد مورس همستر امروز ۲۳ تیر، کلمه BLOCK است. برای وارد کردن آن طبق راهنمای زیر عمل کنید. BLOCKB =…

کد مورس همستر امروز ۲۲ تیر، کلمه NODES است. برای وارد کردن آن طبق راهنمای زیر عمل کنید. NODESN =…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب