Scroll Top
۷۰۰میلیون دلار ایردراپ این هفته توزیع می‌شود؛ فصل ایردراپ‌ها شروع شده است؟

۷۰۰میلیون دلار ایردراپ این هفته توزیع می‌شود؛ فصل ایردراپ‌ها شروع شده است؟

چند پروژه مطرح قرار است طی روزهای آینده ایردراپ توکن‌های خود را برگزار کنند. ارزش مجموع این ایردراپ‌ها به ۷۰۰میلیون دلار می‌رسد.

به گزارش کوین تلگراف، پروژه لایه ۲ اتریومی آلت لیر (AltLayer) یکی از سه پروژه‌ای است که ایردراپ خود را اخیراً با ۱۰۰میلیون دلار آغاز کرد.

عرضه توکن آلت لیر و همین طور بازگشایی درخواست‌ها برای دریافت (Claiming) ایردراپ از روز ۲۵ ژانویه (۵ بهمن) شروع شد. این ایردراپ شامل ۳۰۰میلیون توکن است که متوسط قیمت روزانه آنها در این مدت ۰.۳۲ دلار بوده است. یعنی ارزش کل این ایردراپ با قیمت‌های فعلی ۹۶میلیون دلار است.

چند پروژه دیگر هم قرار است در هفته پیش رو ایردراپ توکن‌های خود را برگزار کنند. پروژه دایمنشن (Dymension) یکی از این ایردراپ‌هاست که قرار است شبکه اصلی خود را طی چند روز آینده راه‌اندازی کرده و ۷۰میلیون توکن DYM را بین کاربرانی که در سلستیا (Celestia) سهام‌گذاری کرده یا هولدر توکن غیرمثلی «Pudgy Penguin» هستند، توزیع کند. البته کاربران فعال در اکوسیستم سولانا و اتریوم نیز در این ایردراپ شرکت داده شده‌اند.

بازه کِلِیم ایردراپ دایمنشن روز ۲۱ ژانویه (۱ بهمن) به پایان رسید که یعنی اگر تا این تاریخ ایردراپ را کلیم نکرده باشید، دیگر امکان دریافت توکن ندارید. داده‌های قبل از بازشدن بازار (Pre-market) در صرافی غیرمتمرکز Aevo نشان می‌دهد ایردراپ DYM در قیمت‌های فعلی ۲۱۰میلیون دلار ارزش خواهد داشت.

۷۰۰میلیون دلار ایردراپ این هفته توزیع می‌شود؛ فصل ایردراپ‌ها شروع شده است؟
نمودار ۴ ساعته قیمت DYM.

صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر شبکه سولانا، ژوپیتر (Jupiter) نیز تأیید کرده است که توکن JUP را روز ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن) عرضه خواهد کرد. قرار است یک میلیارد توکن ژوپیتر در این ایردراپ توزیع شود که با قیمت ۰.۴۱ دلاری معاملات پرپچوال پیش از بازشدن بازار ارزشی حدود ۴۱۰میلیون دلار خواهد داشت.

کاربران پروتکل اوردینالز بیت کوین نیز ممکن است در ادامه واجد شرایط دریافت یک ایردارپ باشند. Leonidas، از توسعه‌دهندگان ناشناس اوردینالز، اخیراً راه‌اندازی پروژه Runestone را برای پاداش‌دادن به پذیرندگان اولیه پروتکل اوردینالز اعلام کرده است.

کاربرانی که با ایردراپ پروژه‌های مختلف در ارتباط هستند باید طی روزهای آینده مراقب کلاهبرداری‌های مرتبط با این برنامه‌ها باشند. شبکه اجتماعی X (توییتر سابق) در حال حاضر پر از حساب‌ها و تبلیغات جعلی مرتبط با ایردراپ ارزهای دیجیتال است. اغلب این حساب‌ها نیز در نهایت به دنبال هدایت کاربر به صفحات جعلی و خالی‌کردن کیف پول افراد هستند.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

درحالی‌که اکوسیستم اتریوم برای اجرای به‌روزرسانی دنکان (Dencun) آماده می‌شود، مایلز دویچر، تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال، به بررسی آلت کوین‌هایی…

دیوید اورل (David Orrell)، اقتصاددانی که در سال ۲۰۱۸ پیش‌بینی کرد که ارزهای دیجیتال به‌عنوان پول به جریان اصلی تبدیل…

پس از صعود قیمت بیت کوین به محدوده ۵۱٬۰۰۰ تا ۵۲٬۰۰۰ دلاری، اکنون بخشی از سرمایه‌گذاران به‌دنبال آلت کوین‌های کوچک‌تری…

با نزدیک‌شدن قیمت اتریوم به آستانه ۳٬۰۰۰ دلاری پس از افزایش ۱۸درصدی طی یک ماه گذشته، اکنون بسیاری از سرمایه‌گذاران…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب