Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • بایننس و مدیر اجرایی بازداشت شده آن در ایالات متحده با اتهامات بیشتری در نیجریه روبرو هستند
بایننس و مدیر اجرایی بازداشت شده آن در ایالات متحده با اتهامات بیشتری در نیجریه روبرو هستند

بایننس و مدیر اجرایی بازداشت شده آن در ایالات متحده با اتهامات بیشتری در نیجریه روبرو هستند

در حالی که مقامات نیجریه اتهامات بیشتری را علیه بایننس مطرح کردند ، صرافی بیانیه‌ای صادر کرد و از تنظیم‌کننده‌ها خواست تا تیگران گامبریان ، مدیر اجرایی خود در ایالات متحده را کنار بگذارند.

مشکل صرافی جهانی ارزهای دیجیتال بایننس با مشکلات بیشتری در نیجریه مواجه است ، زیرا تیگران گامباریان مدیر اجرایی آن در ایالات متحده همچنان در این کشور بازداشت است ، وال استریت ژورنال در 3 آوریل گزارش داد که نیجریه علیرغم تلاش صرافی برای یافتن گفتگو با تنظیم کننده های محلی ، اتهامات بیشتری را علیه بایننس معرفی کرده است ، بایننس از زمانی که رگولاتورهای محلی صرافی کریپتو را به دلیل کمک به سقوط ارز فیات آن ، نایرا نیجریه در فوریه 2024 مقصر دانستند ، بایننس فعالانه با مقامات نیجریه همکاری می کند.

بایو اونانوگا ، مشاور رئیس جمهور در زمینه اطلاعات و استراتژی ، ممنوعیت پلتفرم هایی مانند بایننس را در این کشور پیشنهاد کرد ، در پاسخ به تهدید این ممنوعیت ، دو مدیر ارشد بایننس ، از جمله Gambaryan و Nadeem Anjarwalla به نیجریه آمدند تا با مقامات محلی گفتگو کنند ، با این حال هر دو حتی پس از اینکه بایننس فورا تمام تراکنش‌های نایرا را از فهرست حذف کرد و تراکنش‌های همتا به همتا در ماه فوریه را متوقف کرد ، بازداشت شدند.

گزارش WSJ در مورد اتهامات جدید در حالی منتشر شد که بایننس بیانیه جدیدی را منتشر کرد و از مقامات نیجریه خواست تا گامباریان را رها کنند ، صرافی استدلال می‌کند که مدیر اجرایی در شرکت قدرت تصمیم‌گیری دارد و نباید در زمانی که بحث‌ها بین بایننس و مقامات دولتی نیجریه در جریان است ، مسئول شناخته شود ، در حالی که گمباریان همچنان در نیجریه دستگیر شده است ، آنجاروالا یکی دیگر از مدیران اجرایی بایننس متهم شده است ، طبق گزارش ها، در ماه مارس با استفاده از یک پاسپورت جعلی از کشور فرار کرد.

بر اساس گزارش های محلی ، آنجروالا در 22 مارس پس از اینکه برای نماز به مسجدی در مجاورت برده شد از بازداشت گریخت ، علیرغم فرار آنجاروالا از کشور ، مقام مجری قانون نیجریه کمیسیون جرایم مالی اقتصادی (EFCC) ، آماده می شود تا به طور رسمی علیه هر دو مجری اتهام وارد کند ، روزنامه آنلاین محلی Nairametrics در 2 آوریل گزارش داد که مقام مجری قانون نیجریه ، کمیسیون جرایم مالی اقتصادی (EFCC)، آماده می شود تا گمباریان و آنجاروالا را به پنج فقره پولشویی بیش از 35.4 میلیون دلار در 4 آوریل متهم کند.

بر اساس این گزارش ، گمباریان و انجاروالا به ترتیب به عنوان متهمان اول تا سوم لیست شده اند و EFCC قصد دارد تا آنجاروالا را غیابی کند ، اگرچه شرکت صرافی رمزارز ، گمباریان و آنجاروالا به ترتیب متهمان اول تا سوم هستند ، قاضی Emeka Nwite از دادگاه عالی فدرال در ابوجا گزارش شده است که محاکمه Gambaryan ، Anjarwalla و Binance را بر عهده خواهد داشت.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در سال‌های اخیر، صرافی‌های ارز دیجیتال بسیاری برای تسهیل خریدوفروش ارزهای دیجیتال به‌وجود آمدند و این صرافی‌ها برای جذب مشتری…

تراست ولت (Trust Wallet) به کاربران تلفن‌های همراه آیفون اپل (Apple) درباره آسیب‌پذیری iMessage هشدار داده است. تراست ولت با…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب