Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • سیرکل ، بایننس را دنبال می کند و پشتیبانی USDC را در Tron حذف می کند
سیرکل ، بایننس را دنبال می کند و پشتیبانی USDC را در Tron حذف می کند

سیرکل ، بایننس را دنبال می کند و پشتیبانی USDC را در Tron حذف می کند

به سرمایه‌گذاران کریپتو که از بایننس استفاده می‌کنند، 12 روز فرصت داده شده است تا توکن‌ های TRC 20 USDC خود را از بایننس تبدیل ، انتقال یا پول نقد کنند.

صرافی کریپتو بایننس در کمتر از دو هفته دیگر پشتیبانی سپرده و برداشت از توکن های USD Coin مبتنی بر TRC 20 را متوقف می کند ، در 20 فوریه ، دایره صادرکننده USDC برنامه‌های خود را برای توقف پشتیبانی از استیبل کوین از طریق بلاک چین ترون اعلام کرد و اظهار داشت که این تصمیم با تلاش‌ها برای اطمینان از اینکه USDC قابل اعتماد ، شفاف و ایمن باقی می‌ماند مطابقت دارد ، سیرکل همچنین در همان روز از برش USDC در بلاک چین ترون جاستین سان جلوگیری کرد و گفت که به تدریج پشتیبانی از شبکه بلاک چین را به طور کامل متوقف خواهد کرد.

تصمیم سیرکل برای توقف پشتیبانی از USDC در ترون یک اثر دومینویی داشت ،  زیرا بایننس صرافی رمزارز با بالاترین حجم معاملات از آن پیروی کرد ، در 25 مارس بایننس تصمیم خود را برای توقف پشتیبانی از سپرده‌ها و برداشت‌های USDC مبتنی بر TRC 20 Tron از 5 آوریل اعلام کرد ، به سرمایه‌گذاران کریپتو که از بایننس استفاده می‌کنند، 12 روز فرصت داده شده است تا توکن‌ های TRC 20 USDC خود را از بایننس تبدیل ، انتقال یا پول نقد کنند ، با این حال صرافی به معاملات USDC پس از پایان مهلت ادامه خواهد داد.

سپرده ها و برداشت های USDC در سایر بلاک چین های پشتیبانی شده تحت تاثیر قرار نمی گیرند ، جامعه کریپتو در X تا حد زیادی از تصمیم بایننس حمایت کرد ، با این حال ، سیرکل دلیلی برای توقف پشتیبانی از ترون ارائه نکرد و فقط گفت که به طور مداوم مناسب بودن همه بلاک چین ها را ارزیابی می کند به عنوان بخشی از فرآیند مدیریت ریسک خود ، سخنگوی ترون در آن زمان در صحبت با کوین تلگراف گفت که ترون اطلاعات بیشتری از سیرکل در مورد علت قطع پشتیبانی دریافت نکرده و از قبل به او اطلاع داده نشده است.

لایه 1 بلاک چین ترون در حال بررسی راه حل لایه 2 بیت کوین است که از نسخه پیچیده Tether پشتیبانی می کند ، Sun ضمن اعلام نقشه راه راه حل لایه 2 بیت کوین ترون ، گفت این ادغام نه تنها ترون را مستقیما با بیت کوین مرتبط می کند ، بلکه دسترسی به ارزش بیش از 55 میلیارد دلار به شبکه بیت کوین را تسهیل می کند و در نتیجه حیات مالی را به بیت کوین تزریق می کند ، به استیبل کوین ها و توکن ها اجازه دهید بین ترون و بیت کوین حرکت کنند.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در سال‌های اخیر، صرافی‌های ارز دیجیتال بسیاری برای تسهیل خریدوفروش ارزهای دیجیتال به‌وجود آمدند و این صرافی‌ها برای جذب مشتری…

تراست ولت (Trust Wallet) به کاربران تلفن‌های همراه آیفون اپل (Apple) درباره آسیب‌پذیری iMessage هشدار داده است. تراست ولت با…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب