Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • با افزایش قیمت بیت کوین به بالای 46000 دلار ، صندوق های ETF بیت کوین سومین روز بزرگ ورودی را ثبت کردند
با افزایش قیمت بیت کوین به بالای 46000 دلار ، صندوق های ETF بیت کوین سومین روز بزرگ ورودی را ثبت کردند

با افزایش قیمت بیت کوین به بالای 46000 دلار ، صندوق های ETF بیت کوین سومین روز بزرگ ورودی را ثبت کردند

سومین روز بزرگ ورودی برای ETF های بیت کوین در همان روز بود که قیمت بیت کوین از 46000 دلار عبور کرد و یک بالاترین چند هفته ای جدید را ثبت کرد.

در 8 فوریه ، صندوق های معامله شده در بورس بیت کوین (ETF) سومین هجوم بزرگ خود را تجربه کردند که در مجموع 403 میلیون دلار بود ، علیرغم خروج بیش از 100 میلیون دلار از Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) این جریان بزرگ وارد شد ، مجموع ورودی به ETF های بیت کوین نقطه ای از زمان راه اندازی آنها در 11 ژانویه از 2.1 میلیارد دلار فراتر رفته است که نشان دهنده تقاضای قوی برای BTC در بازار است ، سومین روز بزرگ ورودی برای ETF های نقدی بیت کوین زمانی رخ داد که قیمت بیت کوین از 46000 دلار عبور کرد و رکورد جدید چند هفته ای را ثبت کرد که تنها 2000 دلار کمتر از اوج های جدید سالانه بود.

BlackRock iShares Bitcoin Trust (IBIT) با ورودی 204 میلیون دلار ، Fidelity با 128 میلیون دلار ، ARK 21Shares 86 میلیون دلار و Bitwise 60 میلیون دلار در نمودار جریان ETF پیشرو است ، هفت صندوق ETF دیگر مجموعا 27 میلیون دلار ورودی داشته اند و GBTC نیز 102 میلیون دلار دیگر خروجی ثبت کرده است ، IBIT همچنین اولین ETF بود که از حجم معاملات روزانه GBTC فراتر رفت ، با این حال حجم کل معاملات 11 ETF بیت کوین برای اولین بار از زمان راه اندازی به زیر 1 میلیارد دلار رسید.

اریک بالچوناس ، تحلیلگر ارشد بلومبرگ تاکید کرد که پیشی گرفتن بلک راک از Grayscale از نظر حجم معاملات، یک شاهکار بزرگ است ، با توجه به اینکه معمولا حدود 5 تا 10 سال طول می کشد تا یک صندوق جدید از پادشاه نقدینگی این دسته پیشی بگیرد ، کارشناسان بازار جریان مثبت به ETF های بیت کوین را نشانه ای از اشتها و تقاضای فزاینده سرمایه گذاران می دانند ، جریان خالص به ETF ها به این معناست که حدود 403 میلیون دلار یا تقریبا 8698 بیت کوین از بازار خارج شده و به سردخانه فرستاده شده است ، ETF های بیت کوین نقطه ای تاییدیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را برای فهرست شدن در 10 ژانویه به دست آوردند و روز بعد معاملات را آغاز کردند ، از زمان راه‌اندازی ETF‌های نقدی بیت‌کوین شاهد حجم معاملات بی‌سابقه‌ای بوده‌اند که روزانه بیش از یک میلیارد دلار معامله می‌شود که نشان‌ دهنده علاقه شدید سرمایه‌گذاران است.

نصف شدن بعدی بیت کوین کمتر از 70 روز دیگر در راه است که عرضه بیت کوین در بازار از 6.25 بیت کوین در هر بلوک به 3.125 بیت کوین به نصف کاهش می یابد ، با افزایش تقاضا از سوی سرمایه گذاران نهادی، کاهش عرضه می تواند به بیت کوین کمک کند تا به اوج های جدید بازار برسد.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

هاردفورک دلتا طی هفته گذشته در شبکه‌های مختلف مبتنی بر آپتیمیزم، ازجمله شبکه اصلی آپتیمیزم، بیس و زورا پیاده‌سازی شد….

Deribit و Coinbase Institutional رکورد بالایی را برای فعالیت مشتقات ارزدیجیتال و حجم معاملات در این هفته گزارش کردند. حجم…

ایلان ماسک از شرکت اوپن ای‌آی سازنده ChatGPT و سم آلتمن، مدیر اجرایی آن شکایت کرده و گفته است که…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب