Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • سهام استخراج بیت کوین با وجود افزایش قیمت بیت کوین بیش از 27 درصد کاهش یافت
سهام استخراج بیت کوین با وجود افزایش قیمت بیت کوین بیش از 27 درصد کاهش یافت

سهام استخراج بیت کوین با وجود افزایش قیمت بیت کوین بیش از 27 درصد کاهش یافت

میچل اسکیو ، تحلیلگر ارشد از Blockware Solutions گفت که واگرایی مشابهی دو بار در سال 2023 رخ داد که منجر به فرصتی عالی برای خرید سهام ماینینگ با تخفیف شد.

سهام ماینینگ بیت کوین در سه روز معاملاتی گذشته با وجود افزایش اخیر بیت کوین (BTC) که دارایی تقریبا به بالای 64000 دلار رسید ، تا 27 درصد کاهش یافته است ، یکی از تحلیلگران پیشنهاد می کند که این ممکن است به دلیل خستگی نابجا در مورد هاوینگ آینده باشد در حالی که اشاره می کند که این می تواند فرصت عالی دیگری برای به دست آوردن سهام ارزان معدن باشد.

بر اساس گزارش Google Finance ، از 27 فوریه دو بزرگترین ماینرهای بیت کوین ، Marathon Digital Holdings (MARA) و Riot Platforms (RIOT) به ترتیب 18.5٪ و 21.9 درصد سقوط کرده اند ، CleanSpark (CLSK) با افت 27.5 درصدی در میان بیشترین ضربه قرار گرفت ، در حالی که TeraWulf (WULF) نیز 25.4 درصد کاهش یافت ، از سوی دیگر بیت کوین از حدود 51000 دلار به 63700 دلار به بالاترین سطح یک سال گذشته رسیده است و در نهایت به قیمت فعلی 61350 دلار کاهش پیدا کرده است.

پیتر شیف ، حامی طلا و بدبین به ارزهای دیجیتال از جمله کسانی بود که متوجه این روند در X شد و به این فکر می‌کرد که آیا کاهش سهام استخراج بیت‌کوین نشانه‌ای از مشکل پیش رو برای بیت‌کوین است یا خیر ، یک معامله گر رمزارز به نام کریس در X گفت که در CleanSpark سرمایه گذاری کرده است اما به سرعت لحن خود را در مورد ماینرها تغییر داد زیرا بیت کوین به 65000 دلار رسید ، کریس در یک پست جداگانه گفت چیزها شروع به کف کردن کردند ، بنابراین من ضمانت کردم.

میچل اسکیو ، تحلیلگر ارشد Blockware Solutions در گفتگو با کوین تلگراف گفت منطقی ترین توضیح برای این واگرایی این است که سرمایه گذاران از استقرار سرمایه در استخراج کنندگان بیت کوین با نزدیک شدن به رویداد نصف شدن خسته شده اند ، در رویداد نصف شدن جوایز ماینر بیت کوین از 6.25 بیت کوین ، به ارزش 586800 دلار ، به 3.125 بیت کوین به ارزش 293400 دلار در قیمت های فعلی تقسیم می شود ، Askew اشاره کرد که در 12 ماه گذشته دو واگرایی عمده وجود داشته است که در آن سهام استخراج بیت کوین و بیت کوین به شدت سقوط کرده است.

Askew در انعکاس این تغییرات قیمت گفت هر دو بار فرصت خوبی برای به دست آوردن سهام معدن با تخفیف بود ، اینها عقب نشینی های سالمی هستند و با توجه به نوسانات این دارایی ها قابل انتظار هستند ، به گفته یکی از بنیانگذاران Hashlabs Mining و استراتژیست ارشد ماینینگ Jaran Mellerud که معتقد است هزینه بالایی دارد ، 4 ماه پس از نصف شدن بیت کوین که قرار است در 20 آوریل انجام شود ، می تواند یک دوره حیاتی برای استخراج کنندگان در فهرست عمومی در ایالات متحده باشد ، ماینرها ممکن است برای سوددهی به خارج از کشور نقل مکان کنند.

Askew قاطعانه معتقد است که چنین نخواهد بود و به کوین تلگراف می گوید که احمقانه است که فکر کنیم نصف شدن آنها را در معرض خطر بی سود شدن قرار می دهد ، Askew توضیح داد آنها برخی از کمترین هزینه های انرژی ممکن را دارند و آخرین نسل سخت افزار را برای آماده شدن برای کاهش یارانه بلوکی به دست آورده اند.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در سال‌های اخیر، صرافی‌های ارز دیجیتال بسیاری برای تسهیل خریدوفروش ارزهای دیجیتال به‌وجود آمدند و این صرافی‌ها برای جذب مشتری…

تراست ولت (Trust Wallet) به کاربران تلفن‌های همراه آیفون اپل (Apple) درباره آسیب‌پذیری iMessage هشدار داده است. تراست ولت با…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب