Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • ETF های بلک راک و فیدلیتی بیت کوین در جریان های ژانویه به 10 رتبه برتر می رسند
ETF های بلک راک و فیدلیتی بیت کوین در جریان های ژانویه به 10 رتبه برتر می رسند

ETF های بلک راک و فیدلیتی بیت کوین در جریان های ژانویه به 10 رتبه برتر می رسند

iShares Bitcoin Trust و Fidelity Wise Origin Bitcoin ETF در ماه ژانویه در بین تمام ETFها در ماه ژانویه با بیشترین جریان در جایگاه هشتم و دهم قرار گرفتند.

صندوق‌های معامله شده در بورس بیت‌کوین (ETF) BlackRock و Fidelity در بین ETF‌هایی با بیشترین جریان ژانویه قرار گرفته‌اند که مجموعا حدود 4.8 میلیارد دلار است ، طبق گزارش 3 فوریه از تحقیق مورنینگ استار ، iShares Bitcoin Trust (IBIT) دارای جریان خالص تخمینی 2.6 میلیارد دلاری بود که به رتبه هشتم رسید ، در حالی که Fidelity Wise Origin Bitcoin ETF (FBTC) با جریان خالص 2.2 میلیارد دلاری در جایگاه دهم قرار گرفت ، تحلیلگر Lan Anh Tran با استفاده از داده های تقریبی از وب سایت های صادرکننده.

بر اساس داده‌های YCharts ، ایالات متحده از 31 دسامبر 2023 دارای بیش از 3100 ETF است ، داده‌ها همچنین نشان می‌دهند که Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) دومین خروجی بالاتر را در بین ETFها در ژانویه داشته است ، با تخمین زده می‌شود 5.7 میلیارد دلار در طول ماه از صندوق خارج شده باشد ، نیت گراچی رئیس شرکت مشاوره سرمایه‌گذاری ETF Store ، در پست X با اشتراک‌گذاری داده‌ها نوشت هرگز فکر نمی‌کردم آن روز را ببینم ، در یک پست جداگانه X ، Geraci گفت که وجوه BlackRock و Fidelity در یک مسابقه در بین 9 صندوق جدید بیت کوین قرار دارند.

وی افزود ETF مشترک از ARK Invest و 21 Shares ، همراه با Bitwise هر دو با دارایی های تحت مدیریت خجالتی 650 میلیون دلاری به عنوان یک طبقه متوسط ​​قوی در حال توسعه هستند و پیش بینی کرد که آنها در نه چندان دور به یک میلیارد دلار دارایی خواهند رسید ، گزارش مورنینگ استار در حالی منتشر می‌شود که ETF بیت‌کوین در ایالات متحده شش روز متوالی با جریان خالص مثبت خالص نزدیک به 715 میلیون دلار روبرو شده است ، طبق داده‌ هایی که در 3 فوریه توسط BitMEX Research به X ارسال شده است.

روزهای معاملاتی از 26 ژانویه تا 2 فوریه شاهد جریانات به 9 نقطه جدید وجوه بیت کوین بود که از جریان خروجی طولانی مدت از GBTC در طول هفته پیشی گرفت و ETF دومین روز کمترین خروجی خود را در 2 فوریه با 144.6 میلیون دلار مشاهده کرد ، دوره شش روزه ورودی ها پس از چهار روز ولگردی خارج از 22 و 25 ژانویه که جریان های خروجی GBTC به اوج خود رسید و 431.8 میلیون دلار خالص از 10 ETF خارج شد ، اریک بالچوناس تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ ، در پستی در 3 فوریه X نوشت که واقعا چیزی برای دیدن بود که نه ETF مانع بازگشت GBTC از آن سقوط هفته گذشته شد.

او افزود معمولا پس از راه اندازی تبلیغاتی بزرگ ، یک کاهش آهسته وجود دارد و جریان خالص ورودی به صندوق ها در هفته سوم معاملات آنها نشان می دهد که این ETF ها دارای پاهایی هستند.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

هاردفورک دلتا طی هفته گذشته در شبکه‌های مختلف مبتنی بر آپتیمیزم، ازجمله شبکه اصلی آپتیمیزم، بیس و زورا پیاده‌سازی شد….

Deribit و Coinbase Institutional رکورد بالایی را برای فعالیت مشتقات ارزدیجیتال و حجم معاملات در این هفته گزارش کردند. حجم…

ایلان ماسک از شرکت اوپن ای‌آی سازنده ChatGPT و سم آلتمن، مدیر اجرایی آن شکایت کرده و گفته است که…

یکی از محبوب ترین بخش های بلاک چین، NFT است. چند سالی است که بازار NFT بخش بزرگی از سرمایه…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب