Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • ETF بیت کوین بلک راک در سال جاری به بالای 0.2 درصد از کل ETFها رسیده است
ETF بیت کوین بلک راک در سال جاری به بالای 0.2 درصد از کل ETFها رسیده است

ETF بیت کوین بلک راک در سال جاری به بالای 0.2 درصد از کل ETFها رسیده است

موقعیت ETF بیت کوین بلک راک اگر هفت روز اول معاملاتی را در نزدک و منتظر تایید SEC از دست نمی داد ، می توانست بالاتر باشد.

صندوق قابل معامله در بورس iShares Bitcoin Trust (ETF) بلک راک به 0.16 درصد از کل محصولات ETF صادر شده در ایالات متحده تبدیل شده است ، بر اساس داده‌های 5 فوریه اریک بالچوناس ، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ ، ETF بیت کوین از 3.19 میلیارد دلار عبور کرده است که تنها با وجود صندوق‌های شاخص گسترده که S&P 500 و ETF کل بازار سهام Vanguard را دنبال می‌کنند پیشی گرفته است ، طبق داده‌های YCharts ، جریان‌های ETF BlackRock تا کنون آن را در 0.16 درصد ETFهای برتر در مقایسه با 3109 ETF که در حال حاضر در ایالات متحده معامله می‌شوند ، قرار داده است.

Balchunas به رقم کمی متفاوت 0.02 درصد رسید که به نظر می رسد عملکرد ETF BlackRock را در برابر 10000 ETF در سراسر جهان اندازه گیری کند ، صندوق بیت کوین فیدلیتی نیز با 2.51 میلیارد دلار بهترین عملکرد را دارد و آن را در رتبه هشتم در میان محصولات ETF مستقر در ایالات متحده قرار می دهد ، ETF های بلک راک و فیدلیتی بیت کوین همچنان به صعود در لیست ادامه می دهند و در پایان ژانویه در جایگاه هشتم و دهم ایستاده بودند ، شایان ذکر است که در حالی که کل جریان های ETF های دیگر ایالات متحده از 1 ژانویه 2024 محاسبه می شود ، محصولات ETF بیت کوین تنها در 11 ژانویه برای معامله تایید شدند ، در مقایسه با سایر محصولات داده های تحقیق BitMEX نشان می دهد که شکاف بین ETF های بیت کوین نقطه ای بلک راک و فیدلیتی در مقابل هفت ETF بیت کوین نقطه ای دیگر (به استثنای Grayscale) در جریان ورودی افزایش یافته است.

بر اساس داده های 5 فوریه از BitMEX Research ، ARK 21Shares و Bitwise با 683.7 میلیون دلار و 663.6 میلیون دلار جریان انباشته در میان ETF های بیت کوین نقطه ای سوم و چهارم هستند ، Invesco Galaxy و Valkyrie دیگر صادرکنندگان ETF بیت کوین هستند که بیش از 100 میلیون دلار جریان کل را ثبت کرده اند ، در حالی که WisdomTree با تنها 11.1 میلیون دلار در رتبه آخر باقی مانده است ، از زمان انتشار ، جریان خالص به هر 10 ETF بیت کوین نقطه ای 1.5 تریلیون دلار از زمان شروع تجارت محصولات است ، در همین حال بر اساس تحقیقات BitMEX و تحلیلگر ETF بلومبرگ جیمز سیفارت ، ETF بیت کوین تبدیل شده Grayscale ، Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) ، ششمین روز متوالی کاهش خروجی خود را با 73 میلیون دلار در 6 فوریه ثبت کرد.

جریان های ورودی از سایر صادرکنندگان ETF بیت کوین اکنون حداقل برای هفت روز متوالی به طور مداوم از جریان خروجی GBTC Grayscale پیشی گرفته است.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

هاردفورک دلتا طی هفته گذشته در شبکه‌های مختلف مبتنی بر آپتیمیزم، ازجمله شبکه اصلی آپتیمیزم، بیس و زورا پیاده‌سازی شد….

Deribit و Coinbase Institutional رکورد بالایی را برای فعالیت مشتقات ارزدیجیتال و حجم معاملات در این هفته گزارش کردند. حجم…

ایلان ماسک از شرکت اوپن ای‌آی سازنده ChatGPT و سم آلتمن، مدیر اجرایی آن شکایت کرده و گفته است که…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب