Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • ارزش ETF بیت کوین بلک راک IBIT از 2 میلیارد دلار در بازار عبور کرد
ارزش ETF بیت کوین بلک راک IBIT از 2 میلیارد دلار در بازار عبور کرد

ارزش ETF بیت کوین بلک راک IBIT از 2 میلیارد دلار در بازار عبور کرد

جریان های ورودی در روزهای اخیر و بهبود قیمت بیت کوین در 26 ژانویه به عملکرد ETF بلک راک کمک کرد.

صندوق مبادله بیت کوین بلک راک (ETF) در 26 ژانویه ، تنها دو هفته پس از عرضه در نزدک به 2 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت (AUM) رسید ، بر اساس داده های منتشر شده توسط تحلیلگر بلومبرگ ، جیمز سیفارت، عملکرد قیمت بیت کوین در روز ، ارزش بازار این صندوق را به 2.11 میلیارد دلار رسانده است ، قیمت این ارزدیجیتال برای اولین بار در نزدیک به هفت روز پس از فروش پس از راه اندازی ETF ها در 11 ژانویه ، از 42000 دلار عبور کرد.

دارایی های تحت مدیریت اصطلاحی است که برای توصیف ارزش کل بازار تمام دارایی های مالی نگهداری شده توسط یک صندوق به نمایندگی از مشتریانش استفاده می شود ، این بدان معناست که iShares Bitcoin Trust (IBIT) بلک‌راک در رقابت برای سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران پیشرو است ، درست جلوتر از Fidelity’s Wise Origin Bitcoin Fund (FBTC) با 1.8 میلیارد دلار جریان در 10 روز گذشته ، بلک راک از شهرت بازار خود به عنوان بزرگترین مدیر دارایی جهان استفاده می کند تا مخاطبان بیشتری را به محصول مبتنی بر رمزنگاری خود جذب کند.

برخلاف مدیران دارایی مانند V anEck، که کاربران اولیه و جامعه ارزهای دیجیتال را با تبلیغات تلویزیونی بیت کوین ETF هدف قرار می داد ، بلک راک تصمیم گرفت با یک ویدیوی دو دقیقه ای با یکی از مدیران خود ارتباط برقرار کند که یکی از مدیرانش ارزش پیشنهادی بیت کوین و چگونه سرمایه گذاران می توانند در معرض آن قرار بگیرند ، کارمزد سالانه ای که ناشران دریافت می کنند نیز ممکن است به جذب سرمایه کمک کند ، بلک راک  کارمزد خود را برای iShare ETF نیز 0.12 درصد برای 12 ماه اول یا تا زمان اولین دارایی های تحت مدیریت 5 میلیارد دلار تعیین کرد ، سپس قصد دارد آن را به 0.25 درصد افزایش دهد.

چندین صادرکننده دیگر نیز کارمزدهای رقابتی را ارائه می‌کنند، با ARK Invest 0.21 درصد ، VanEck کارمزد 0.25 درصد و Bitwise 0.20 درصد شارژ می‌کند ، کارمزدهای ETF مستقیما به سرمایه‌گذاران پرداخت نمی‌شود ، بلکه از عملکرد ETF کسر می‌شود که بازده سرمایه‌گذاران را کاهش می‌دهد ، سیفارت پیش بینی می کند که ETF های بیت کوین در سال اول 10 میلیارد دلار سرمایه جمع آوری کنند.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

هاردفورک دلتا طی هفته گذشته در شبکه‌های مختلف مبتنی بر آپتیمیزم، ازجمله شبکه اصلی آپتیمیزم، بیس و زورا پیاده‌سازی شد….

Deribit و Coinbase Institutional رکورد بالایی را برای فعالیت مشتقات ارزدیجیتال و حجم معاملات در این هفته گزارش کردند. حجم…

ایلان ماسک از شرکت اوپن ای‌آی سازنده ChatGPT و سم آلتمن، مدیر اجرایی آن شکایت کرده و گفته است که…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب