Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • پس از اتهامات بایننس سهام کوین بیس به بالاترین حد خود در 18 ماه گذشته رسید
پس از اتهامات بایننس سهام کوین بیس به بالاترین حد خود در 18 ماه گذشته رسید

پس از اتهامات بایننس سهام کوین بیس به بالاترین حد خود در 18 ماه گذشته رسید

این افزایش قیمت پس از آن رخ می دهد که صرافی رقیب یعنی بایننس مجرم شناخته شد و به نظر می رسد معامله گران در توافق نامه های متولی کوین بیس برای مجموعه ای از ETF های رمزپایه قیمت گذاری کرده اند.

پس از اینکه صرافی رقیب بایننس و مدیرعامل سابق آن چانگ پنگ ژائو به پولشویی و نقض تحریم ها در ایالات متحده متهم شدند ، ارزش سهام صرافی رمزارز کوین بیس به 18 ماه افزایش پیدا کرد ، براساس داده های TradingView ، در تاریخ 27 نوامبر ، کوین بیس با قیمت 119.77 دلار بسته شد که بالاترین قیمت از 5 می 2022 بود که با قیمت 114.25 دلار بسته شد.

این عدد ، ارزش سهام کوین بیس را تا به امروز حدود 256.5 درصد افزایش می دهد ، هرچند هنوز 65 درصد از ارزش کل آن یعنی 343 دلار در تاریخ 12 نوامبر 2021 کم تر است ، افزایش ارزش سهام کوین بیس درست یک هفته پس از آن اتفاق افتاد که بایننس و موسس آن ، CZ به پولشویی ، نقض تحریم های آمریکا و راه اندازی یک کسب وکار انتقال پول بدون مجوز متهم شدند.

ژائو و بایننس با مبلغ 4.3 میلیارد دلار با آمریکا توافق کردند که شامل کناره گیری ژائو از سمت مدیرعاملی و موافقت بایننس با نظارت وزارت دادگستری آمریکا و وزارت خزانه داری تا پنج سال می شد ، طی یک سال گذشته کوین بیس نیز با تایید بیت کوین در آمریکا ، درآمد قابل توجهی کسب کرده است ، تحلیل های جیمز سیفارت تحلیلگر بلومبرگ ETF نشان می دهد کوین بیس در حال حاضر متولی 13 مورد از 19 ETF رمزارزی است که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC)در دست بررسی است.

با این حال ، کوین بیس با شکایت SEC مواجه است که ادعا می کند این صرافی در رگولاتوری ثبت نشده و چندین توکن را فهرست کرده که قوانین اوراق بهادار آمریکا را نقض کرده اند ، کوین بیس تلاش کرده بود این دادخواست را رد کند و اختیارات SEC در قبال رمزارز پلیس را زیر سوال ببرد.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

دو قانونگذار جمهوری‌خواه آمریکایی، فرنچ هیل از آریزونا و ریچ مک‌کورمیک از جورجیا، قطعنامه‌ای را مطرح کرده‌اند که خواستار آزادی…

باند کلاهبرداری ارز دیجیتال «پی کوین» در قم منهدم شد. این گروه با تبلیغات گسترده و وعده‌های دروغین سود تضمینی،…

نات کوین (Notcoin) با فاز جدید خود به نام نات کوین اکسپلو (Notcoin Explore) بازگشت. تیم نات کوین روز جمعه…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب