Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • شرکت Crypto ATM می گوید درآمد تحت تاثیر نوسانات قیمت بیت کوین قرار نمی گیرد
شرکت Crypto ATM می گوید درآمد تحت تاثیر نوسانات قیمت بیت کوین قرار نمی گیرد

شرکت Crypto ATM می گوید درآمد تحت تاثیر نوسانات قیمت بیت کوین قرار نمی گیرد

Bitcoin Depot می‌گوید درآمدهایش مستقل از نوسانات بیت‌کوین است ، زیرا این شرکت تعادل نسبتا پایینی از بیت‌کوین را حفظ می‌کند.

نوسانات بالای قیمت ارزهای دیجیتال تاثیر چندانی بر برخی از بازیگران اصلی این صنعت ، از جمله Bitcoin Depot ، اپراتور خودپرداز بیت کوین نداشته است ، شرکت Bitcoin Depot بزرگترین اپراتور خودپرداز در ایالات متحده ، هیچ ارتباطی بین درآمدهای خود و قیمت بیت کوین از نظر تاریخی ثبت نکرده است ، این شرکت در گزارش سالانه 10 هزار نفری خود که در 15 آوریل ارائه شد نیز اعلام کرد ، درآمدهای این شرکت در سال های 2023 و 2022 به ترتیب 689 و 647 میلیون دلار ، حتی با توجه به قیمت های بی ثبات بیت کوین با قیمت بیت کوین مرتبط نبوده است.

در حالی که بیت کوین در سال 2023 نیز 155 درصد افزایش یافت ، رشد درآمد سالانه بیت کوین دپو تنها به 6 درصد رسید ، به گفته اپراتور ATM ، عدم ارتباط بین درآمدهای ذخیره بیت کوین و قیمت بیت کوین تا حدی ناشی از ماهیت خدمات ارائه شده است ، Bitcoin Depot نوشت بر اساس نظرسنجی‌های کاربران خودمان ، اکثر کاربران ما از محصولات و خدمات ما برای مقاصد غیر سوداگرانه ، از جمله انتقال پول ، حواله‌های بین‌ المللی و خریدهای آنلاین استفاده می‌کنند ، Bitcoin Depot همچنین تلاش کرده است تا با حفظ تعادل نسبتا پایین بیت کوین یا کمتر از 0.8 میلیون دلار در هر زمان ، مواجهه خود را با نوسانات قیمت های بیت کوین کاهش دهد و افزود رویه معمول ما خرید بیت کوین از طریق ارائه دهنده نقدینگی مانند Cumberland DRW یا Abra است ، ما بیت کوین خود را فقط از طریق خرید از ارائه دهندگان پیشرو نقدینگی بیت کوین پر می کنیم و خودمان درگیر هیچ استخراج بیت کوین نمی شویم.

Bitcoin Depot به دو جزء اصلی سرمایه در گردش مورد نیاز در عملیات خود اشاره کرد ، بیت کوین در کیف پول های داغ برای انجام سفارشات کاربران و پول نقدی که در کیوسک های خودپرداز بیت کوین انباشته می شود ، تا 31 دسامبر 2023 پول نقد موجود در کیوسک های BTM تقریبا 21 درصد از میانگین درآمد ماهانه Bitcoin Depot را تشکیل می داد.

Bitcoin Depot که در سال 2016 تاسیس شد ، شبکه بزرگی از دستگاه های خودپرداز بیت کوین را در سطح جهانی اداره می کند ، دستگاه های خودپرداز بیت کوین که به آن BTM نیز گفته می شود به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از پول نقد یا کارت نقدی پول را واریز و برداشت کنند ، بر اساس داده‌های CoinATMRadar نیز Bitcoin Depot بزرگترین اپراتور خودپرداز ارزهای دیجیتال در سراسر جهان است که تا آوریل 2027 بیش از 7000 BTM کار می‌ کند. بزرگترین رقبای آن ، CoinFlip و BitStop به ترتیب 4800 و 2500 دستگاه را کار می‌کنند ، همانطور که قبلا ذکر شد ، پذیرش جهانی بیت کوین ATM اولین کاهش را از نظر میزان ماشین آلات نصب شده در سال 2023 تجربه کرد.

به گفته براندون مینتز ، مدیر عامل Bitcoin Depot صنعت ATM احتمالا پس از رویداد نصف شدن بیت کوین که انتظار می رود در این هفته رخ دهد ، شاهد بازگشت قابل توجهی خواهد بود.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

تتر (Tether) که با نماد اختصاری USDT شناخته می‌شود، یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین استیبل کوین‌ها در دنیای ارزهای دیجیتال…

اینترنت یک شبکه گسترده و به‌هم‌پیوسته است؛ چنین فضایی می‌تواند جایی باشد که تمام حرکات شما ردیابی، ضبط و به‌طور…

قیمت اتریوم (ETH) پس از آن‌که دو تحلیل‌گر ارشد صندوق قابل معامله در بورس بلومبرگ شانس تأیید صندوق‌های قابل معامله…

دادگاه نیجریه درخواست آزادی موقت تیگران گامباریان، مدیر اجرایی بازداشت شده بایننس را رد کرد، زیرا احتمال فرار وی از…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب