Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • جریان ورودی دارایی های دیجیتال بهبود می یابد ، اما فعالیت ETF در حال کاهش است
جریان ورودی دارایی های دیجیتال بهبود می یابد ، اما فعالیت ETF در حال کاهش است

جریان ورودی دارایی های دیجیتال بهبود می یابد ، اما فعالیت ETF در حال کاهش است

با وجود جریان مثبت خالص به بازار ارزهای دیجیتال ، به نظر می رسد تقاضای نقدی بیت کوین ETF از زمان اوج خود در هفته اول مارس کاهش یافته است.

جریان ورودی دارایی های دیجیتال به محصولات سرمایه گذاری ارزدیجیتال در هفته گذشته مثبت شد، با ورودی خالص 862 میلیون دلار در مقایسه با جریان خروجی خالص 931 میلیون دلار در هفته قبل ، با این حال ، به نظر می رسد که محبوبیت وجوه قابل معامله در بورس بیت کوین در حال کاهش است ، حجم معاملات روزانه صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) به 5.4 میلیارد دلار کاهش یافته است که 36 درصد کمتر از اوج 9.5 میلیارد دلاری ثبت شده در هفته اول مارس است ، بیت‌کوین با 863 میلیون دلار ورودی به کمک تقاضای ETF در صدر جریان دارایی های دیجیتال قرار گرفت و ETF‌های بیت‌کوین نقطه‌ای 1.8 میلیارد دلار در مقایسه با 965 میلیون دلار خروجی از Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) ثبت کردند.

ETF Grayscale تقریبا سه ماه پس از تصویب محصولات در ایالات متحده در 11 ژانویه ، همچنان شاهد خروجی های عظیم است ، خروج مداوم از GBTC فشار فروش قابل توجهی را بر قیمت بیت کوین در سه هفته گذشته وارد کرده است ، کارشناسان بازار پیش‌بینی کرده بودند که با گذشت زمان ، جریان‌های خروجی از GBTC کاهش یافته و خشک می‌شود و منجر به تقاضای بی‌سابقه‌ای برای ETF می‌شود ، با این حال روند فعلی سرمایه‌ گذاران نشان می‌دهد که جریان خروجی GBTC هنوز به پایان نرسیده است و GBTC همچنان بر جریان‌های ETF غالب است ، فشار فروش از سوی ETF ها روی قیمت بیت کوین قابل مشاهده است زیرا برترین ارز رمزنگاری شده جهان طی 24 ساعت گذشته 4000 دلار کاهش یافت و در زمان نگارش این خبر کمی بالاتر از 66000 دلار معامله شد.

بسیاری از تحلیلگران بازار آن را اصلاحی معمول قبل از رویداد نصف شدن بیت کوین که برای 20 آوریل برنامه ریزی شده است نامیده اند ، اصلاح قیمت بیت کوین شاهد انحلال نزدیک به 500 میلیون دلار بود ، در حالی که بازار آپشن‌ها با فراخوان‌های فروش سنگین داغ شد ، که نشان‌ دهنده احساس نزولی معامله‌گران است ، اتر چهارمین هفته متوالی خروجی خود را با 19 میلیون دلار در هفته گذشته ثبت کرد. هفته گذشته بازار آلتکوین ورودی خالص 18.3 میلیون دلاری را ثبت کرد که توکن Solana با 6.1 میلیون دلار ورودی پیشتاز این هزینه بود ، ایالات متحده با 897 میلیون دلار بیشترین میزان خروج را در هفته گذشته داشته است ، در حالی که اروپا و کانادا مجموعا 49 میلیون دلار خروجی داشته اند.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در سال‌های اخیر، صرافی‌های ارز دیجیتال بسیاری برای تسهیل خریدوفروش ارزهای دیجیتال به‌وجود آمدند و این صرافی‌ها برای جذب مشتری…

تراست ولت (Trust Wallet) به کاربران تلفن‌های همراه آیفون اپل (Apple) درباره آسیب‌پذیری iMessage هشدار داده است. تراست ولت با…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب