Scroll Top
روش کسب درآمد از ایردراپ

روش کسب درآمد از ایردراپ

Airdrop کسب پول رایگان در دنیای ارز دیجیتال است. Airdrops معمولا توسط شرکت های نوظهور و ارزهای دیجیتال جدید ساخته می شود و شامل ارزهای دیجیتال قدیمی و شناخته شده نمی شود. زمانی که یک ارز دیجیتال ایجاد می شود به دنبال این است تا سرمایه بیشتری به این حوزه وارد کند. در این روش بدون دریافت هیچ وجهی به کیف پول های دیجیتال افراد واریز می شود. در واقع هدف اصلی از انجام این کار، این است که افراد نسبت به این رمزارز اطلاعات بیشتری داشته باشند و بدانند چه رمزارزهایی در بازار وجود دارد. برای آشنایی با کسب درآمد از ایردراپ تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. 

ایردراپ ارز دیجیتال به چه معناست؟

ایردراپ ارز دیجیتال به چه معناست؟

airdrop در معنای کلمه، تاکتیکی است که در آن جعبه های غذا و مواد خام از طریق هواپیما به افراد نیازمند تحویل داده می شود. یعنی سربازها به غذا، وسایل و … نیاز دارند. شما فیلم های جنگی قدیمی را می بینید که فرد جعبه ها را پرتاب می کند، اساساً فرآیند ایردراپ است اما در زمینه ارزهای دیجیتال معنای جدیدی به خود می گیرد. اگر درگیر فضای رمزنگاری هستید، حتماً قبلاً با این اصطلاح مواجه شده اید. هدف این مقاله رفع هرگونه سردرگمی در مورد این اصطلاح است. ایردراپ ارز دیجیتال اساساً فرآیندی است که در آن یک شرکت توکن های خود را به صورت رایگان در کیف پول برخی از کاربران توزیع می کند. بنابراین، واضح ترین سوالی که در حال حاضر می توانید به آن فکر کنید این است که چرا شرکت ها توکن های خود را به این راحتی ارائه می دهند.

برای آشنایی بیشتر با ارزهای دیجیتال، می توانید آموزش ارز دیجیتال را از وب سایت مشاهده کنید، بر روی لینک کلیک کنید. 

دلیل استفاده شرکت ها از ایردراپ ها

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است شرکت ها بخواهند از ایردراپ ارزهای دیجیتال استفاده کنند و به دنبال ارائه کسب درآمد از ایردراپ باشند:

 • افزایش آگاهی
 • درک کاربران
 • جذب سرمایه
 • پاداش
 • توزیع گسترده توکن
 • انشعابات پیچیده

چگونه در ایردراپ ارز دیجیتال شرکت کنیم؟

برای شروع فقط به سه چیز نیاز دارید:

1) کیف پول ارز دیجیتال

 این یک کیف پول دیجیتالی است که می توانید از آن برای ذخیره، ارسال و دریافت ارزهای دیجیتال مختلف استفاده کنید. کیف پول دقیقاً به معنای کلاسیک کیف پول نیست. شما پول خود را در دنیای واقعی مانند یک کیف پول ذخیره نمی کنید. در عوض، رمزهای عبور عمومی و خصوصی شما را ذخیره می کند که به شما در ارسال و دریافت پول کمک می کند. این اولین کاری است که باید انجام دهید زیرا به مکانی برای ذخیره تمام توکن های خود نیاز دارید. برای ذخیره ارزهای دیجیتال خود کافیست از کیف پول های ارز دیجیتال معتبر استفاده کنید. 

2) توکن های پایه

نحوه کسب درآمد از ایردراپ

ایاس، اتریوم و بیت کوین همگی نمونه هایی از توکن های پایه هستند. دلیل اینکه ما آنها را توکن های پایه می نامیم این است که اکثر پروژه های ساخته شده در فضای کریپتو یا بر اساس آن ساخته شده اند یا از هر سه ساخته شده اند. بنابراین، اگر می‌خواهید در فرآیند کسب درآمد از ایردراپ ارز دیجیتال شرکت کنید، باید این توکن‌ها را داشته باشید. اکنون می توانید به هر صرافی رفته و با آن معامله کنید. کوین بیس مکان خوبی برای شروع است. توجه داشته باشید که به نسبت استیک خود (تعداد پایه توکن هایی که دارید) توکن های مورد نظر خود را دریافت خواهید کرد.

3) دسترسی به اطلاعات ایردراپ ارز دیجیتال

خوب، اکنون که کیف پول و توکن های اولیه خود را در اختیار دارید، کاری که باید انجام دهید این است که دقیقاً مشخص کنید که این ایردراپ ارزهای دیجیتال در کجا انجام می شود. کمی به عقب برگردیم، تنها راه برای دنبال کردن همه مسیرها، استقامت در انجمن هایی مانند BitcoinTalk بود اما این روند اکنون بسیار ساده تر است. سایت‌های مختلفی وجود دارند که صرفاً به airdrops اختصاص داده شده‌اند و کانال‌های رسانه‌های اجتماعی مختلف به طور خاص در مورد این ایستگاه‌های ایردراپ ارزهای دیجیتال مختلف گزارش می‌دهند.

کاری که برای شروع باید انجام دهید:

 • حساب‌های توییتر مرتبط را دنبال کنید
 • به گروه های تلگرام و انجمن های اشتراک توکن بپیوندید
 • از خدمات آنلاینی مانند Airdropaddict و Icodrops استفاده کنید که مکان ایردراپ ارز دیجیتال را به شما اطلاع می دهد.

معرفی انواع ایردراپ ارز دیجیتال

ایردراپ اختصاصی

ایردراپ استاندارد

ایردراپ Bounty

ایردراپ holder

ایردراپ هاردفورک

ایردراپ استاندارد: این ایردراپ های ارز دیجیتال نیاز به اشتراک در خبرنامه یا بروزرسانی های مختلف دارند. شما فقط باید با نام و شناسه ایمیل خود ثبت نام کنید و برای این کار مجوز بگیرید و وارد کسب درآمد از ایردراپ شوید. 

Bounty Airdrop: شما می توانید فعالیتی را برای واجد شرایط بودن در این حالت انجام دهید. بیشتر فعالیت ها شامل توییت کردن در مورد پروژه است. شما برای اعمال خود پاداش خواهید گرفت.

معرفی انواع ایردراپ ارز دیجیتال

Holder Airdrop: این نوع ایردراپ ارز دیجیتال زمانی اتفاق می افتد که توکن های خاصی را در کیف پول خود نگه دارید. بنابراین، یک ارز رمزپایه مبتنی بر EOS، برخی از توکن‌های رایگان را به شما منتقل می‌کند، به شرطی که توکن‌های EOS را در کیف پول خود نگه دارید.

Hardfork Airdrop: هنگامی که یک توکن از پروتکل اصلی خود به این روش دریافت می شود، دارندگان توکن اصلی نیز واجد شرایط جریان airdrop ارز دیجیتال جدید هستند. همانطور که قبلاً اشاره کردیم، جریان Airdrop بیت کوین کش یک مثال عالی برای دارندگان بیت کوین است.

ایردراپ ارز دیجیتال اختصاصی: فرض کنید شما یک عضو وفادار/VIP یک پروژه، وب سایت، باشگاه و غیره خاص هستید. ممکن است مجوز airdrop ارز دیجیتال منحصر به فردی داشته باشید که دیگران ممکن است از آن استفاده نکنند. همانطور که از نام این محصول پیداست، این فضای منحصر به فرد به جامعه ای خاص اختصاص یافته است.

جلوگیری از کلاهبرداری های ایردراپ ارز دیجیتال

با جذابیت پول رایگان، بسیاری از سرمایه گذاران کلاهبرداری شده برای طرح های ایردراپ ارز دیجیتال ثبت نام می کنند. با این حال، به همین دلیل، برخی از کلاهبرداران امیدوارند که از این سرمایه گذاران درآمد کسب کنند. اگر به دنبال ثبت نام برای طرح ایردراپ ارز دیجیتال هستید، باید تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که مورد کلاهبرداری قرار نمی گیرید. برای اینکه توسط کلاهبرداران مورد سوء استفاده قرار نگیرید، کافی است از رمز عبور و اطلاعات خود به خوبی محافظت کنید. 

انواع کلاهبرداری ایردراپ با ارز دیجیتال

 • ایردراپ دامپ
 • کلاهبرداری با کلید خصوصی
 • چرخش اطلاعات
 • طعمه و سوئیچ

کلاهبرداری از طریق ایردراپ دامپ

نحوه کار به این صورت است که از طریق پست های شبکه های اجتماعی ثابت پیام های کوتاه مدت ایجاد کنید و با افزایش علاقه، ارزش توکن ها را افزایش دهید. هنگامی که توکن ها در صرافی در دسترس هستند، توسعه دهندگان به سرعت سود خود را به دست می آورند. پس از ایجاد روند نزولی، توسعه دهندگان میدان را ترک می کنند و پروژه نابود می شود.

آشنایی با نحوه کسب درآمد از ایردراپ

بنابراین چگونه می توانید از ایجاد چنین شرایطی جلوگیری کنید؟ پاسخ این است کار راحتی نبوده اما قابل انجام است. ابتدا باید به وب سایت پروژه نگاهی بیندازید و اعضای تیم را جستجو کنید. بررسی کنید که آنها در گذشته چه کاری انجام داده اند و پروژه های قبلی آنها چگونه عمل کرده اند. پس از آن باید وایت پیپر آنها را بخوانید. ببینید پروژه در حال انجام چه کاری است و آیا ارزش واقعی به اکوسیستم ارائه می دهد یا خیر. همچنین باید ارزیابی کنید که آیا شرکت به توکن نیاز دارد یا خیر. یک توکن بی ارزش، بی فایده است.

کلاهبرداری از طریق رمز خصوصی

یک کلاهبرداری بسیار ساده وجود دارد که می گویند بارها و بارها تکرار می شود. بیایید یک چیز را واضح بگوییم: هرگز رمز عبور خصوصی خود را اعلام نکنید. رمز عبور خصوصی مانند شماره پین شماست. آیا شماره پین خود را به افراد غریبه تصادفی می دهید؟ البته نه، پس چرا رمز عبور خصوصی خود را با دیگران به اشتراک می گذارید؟ برخی از کلاهبرداری‌های ایردراپ ارز دیجیتال رمز عبور خصوصی شما را در فرم درخواست می‌کنند. اگر بله، پس مطمئناً می دانید که آنها کلاهبردار هستند. آنها به وضوح به آدرس عمومی شما برای ارسال توکن نیاز دارند اما دلیلی برای درخواست رمز عبور خصوصی شما ندارند. 

کلاهبرداری با چرخش اطلاعات

از آنجایی که اکثر ایردراپ‌ها به برخی از اطلاعات شخصی شما مانند شناسه ایمیل، شناسه تلگرام، توییتر و غیره دسترسی دارند، می‌توانند تمام این داده‌ها را جمع‌آوری کرده و به بازاریابان دیگر بفروشند تا محتوای بازاریابی شما را اسپم کنند. آنها حتی می توانند یک قدم جلوتر رفته و سعی کنند شما را فیش کنند. با این تلاش های فیشینگ بسیار مراقب باشید. هرگز رمز ایمیل یا اطلاعات خصوصی حساس خود را به آنها ندهید. دوباره تحقیق کنید تا از جمع آوری اطلاعات مورد نیاز خودداری کنید. باید ببینید آیا این پروژه قانونی است یا خیر.

روش کسب درآمد از ایردراپ 

برای کسب درآمد از ایردراپ، باید مراحل زیر را سپری کنید.

1. نصب کیف پول اتریوم: اولین مرحله کسب درآمد از ایردراپ، نصب کیف پول اتریوم است، هر کیف پولی که از توکن های ERC-20 حمایت کند، می توان مورد استفاده قرار داد. 

2. فعال کردن کیف پول: مرحله دوم از کسب درآمد از ایردراپ، فعال کردن کیف پول است. منظور این است که باید از کیف پول خود استفاده کنید. اغلب ایردراپ ها فعالیت کیف پول های کاربران را مورد بررسی قرار می دهد تا مطمئن شود که این کیف پول معتبر است. برخی از کاربران تعدادی از کیف پول ارز دیجیتال با نشانی های مختلف می سازند تا از این طریق بتوانند توکن های بیشتری دریافت کنند. 

روش کسب درآمد از ایردراپ

3. داشتن یک حساب کاربری تلگرام: بسیاری از این پروژه ها از یک پیام رسان تلگرام استفاده می کنند و برای انجام این کار نیز دلیل قابل قبولی نیز ارائه می دهند. در واقع توسعه دهندگان رمزارز جدید می خواهند که تعداد مخاطبان خود را افزایش داده و چه بهتر است که مخاطبان خود را افزایش دهند. البته این نکته را در نظر داشته باشید تا زمانی که هیچ رمزارزی دریافت نکرده باشید، از کانال تلگرام خارج نشوید. 

4. داشتن یک حساب توئیتر: یک حساب کاربری توئیتر ساخته و مانند تلگرام ممکن است تعداد زیادی از ایردراپ ها از شما درخواست کنند تا حساب کاربری آنها را در توئیتر پیگیری کنید. 

5. ارائه یک آدرس ایمیل: برخی از ایردراپ ها از شما درخواست یک ایمیل کنند، حال در صورتی که تمایلی به ارسال آدرس ایمیل داشته باشید، یک ایمیل دیگر ساخته و مراقب باشید که رمز عبور آن را به خوبی حفظ کنید. 

روش ساخت یک شماره مجازی برای کشوری به غیر از ایران

برای کسب درآمد از ایردراپ ها باید یک شماره مجازی کشوری به غیر از ایران استفاده کنید. به همین خاطر بایستی از تعدادی نرم افزار استفاده کنید که در این زمینه وجود دارند. نرم افزاری که می توان در این زمینه معرفی کرد: نرم افزار TextNow است که از طریق آن می توانید یک شماره مجازی دریافت کنید.  

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در دنیای بی ثبات ارزهای دیجیتال، “ثبات قیمت” مفهومی نادر است؛ برای حل این چالش، ایده استیبل کوین ها ایجاد شد اما…

با شروع بازی های تلگرامی، تب جدیدی از کسب درآمد دلاری در بین کاربران ایجاد شده است. اولین بار، بازی…

تپ سواپ یکی دیگر از ستاره‌های بازی‌های رمزنگاری شده در تلگرام است و برخی آن را نات کوین جدید می‌دانند….

بعد از نات کوین، بازی همستر با بروزرسانی های مختلف و اضافه شدن ویژگی های جدید توانسته نامی برای خود…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب