Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • گلکسی دیجیتال پس از از دست دادن یک میلیارد دلار در سال 2022 ، درآمد خالص 296 میلیون دلاری را در سال 2023 گزارش می دهد
گلکسی دیجیتال پس از از دست دادن یک میلیارد دلار در سال 2022 ، درآمد خالص 296 میلیون دلاری را در سال 2023 گزارش می دهد

گلکسی دیجیتال پس از از دست دادن یک میلیارد دلار در سال 2022 ، درآمد خالص 296 میلیون دلاری را در سال 2023 گزارش می دهد

این شرکت تغییر در ثروت را به تغییر شرایط بازار از نزولی به صعودی نسبت داد ، به طوری که AUM طی دو ماه از سال 2024 نسبت به سال 2023 تقریبا دو برابر شد.

شرکت مدیریت دارایی های دیجیتال گلکسی دیجیتال درآمد خالص 296 میلیون دلاری را برای سال 2023 گزارش کرده است که پس از سال 2022 فاجعه بار با یک میلیارد دلار زیان خالص ، وضعیت معکوس را نشان می دهد ، تغییر در ثروت شرکت مدیریت دارایی دیجیتال در بحبوحه تغییر روند بازار ارزهای دیجیتال از نزولی به صعودی صورت می‌گیرد.

دارایی های تحت مدیریت شرکت (AUM) از 1.7 میلیارد دلار به 5.1 میلیارد دلار در سال 2023 افزایش یافت و در دو ماه اول سال 2024 تقریبا دو برابر شد و تا پایان فوریه به 10.1 میلیارد دلار رسید ، مایک نووگراتز بنیانگذار و مدیرعامل ، درآمد خالص 302 میلیون دلاری را برای سه ماهه چهارم سال 2023 گزارش کرده است که نسبت به سه ماهه قبل 421 درصد افزایش داشته است ، این شرکت همچنین 18.7 میلیون دلار درآمد ماینینگ برای سه ماهه چهارم گزارش کرده است که نسبت به سه ماهه قبل 31 درصد افزایش داشته است.

این شرکت در بیانیه خود گفت متوسط ​​هزینه نهایی ما برای استخراج در سه ماهه چهارم نسبت به سه ماهه قبل به دلیل فرصت های کمتر برای کاهش اقتصادی عملیات ماینینگ و نرخ هش شبکه بالاتر افزایش یافته است ، برای کل سال 2023 ، گلکسی 1077 بیت کوین از عملیات استخراج اختصاصی ما با میانگین هزینه نهایی کمتر از 8000 دلار استخراج کرد ، گلکسی دیجیتال ، شرکتی که در زمینه تامین مالی ، تجارت ، استخراج و خدمات بانکی برای دارایی‌های دیجیتال فعالیت می‌کند ، تاکید کرد که تغییر ثروت با افزایش قیمت ارزهای دیجیتال بزرگ مانند بیت‌ کوین رخ داده است.

گزارش سود سه ماهه این شرکت نشان می دهد که قبلا تقریبا 300 میلیون دلار درآمد قبل از مالیات به دست آورده است که در درجه اول ناشی از افزایش قیمت دارایی های دیجیتال و رشد در کسب و کارهای عملیاتی ما بوده است ، مدیر دارایی گزارش داد که با موفقیت پنج معامله در سال 2023 در بانکداری سرمایه گذاری بسته شد و در عین حال شرایط چالش برانگیز بازار را برجسته کرد ، این تیم در سه ماهه چهارم دستور تجدید ساختار را با پرایم تراست تکمیل کرد.

این شرکت همچنین درآمد محقق شده مرتبط با مشاوره پلتفرم بازی آنلاین Gamercraft در دور تامین مالی اولیه خود و خدمت به عنوان مشاور مالی انحصاری Securitize در خرید Onramp Invest را گزارش کرد ،این شرکت تعهداتی را به ارزش 2.2 میلیارد دلار گزارش کرد.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در سال‌های اخیر، صرافی‌های ارز دیجیتال بسیاری برای تسهیل خریدوفروش ارزهای دیجیتال به‌وجود آمدند و این صرافی‌ها برای جذب مشتری…

تراست ولت (Trust Wallet) به کاربران تلفن‌های همراه آیفون اپل (Apple) درباره آسیب‌پذیری iMessage هشدار داده است. تراست ولت با…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب