Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • در مقیاس خاکستری با وجود عدم تعامل SEC ، تاییدیه‌های ETF اتر را توصیه می‌کند
در مقیاس خاکستری با وجود عدم تعامل SEC ، تاییدیه‌های ETF اتر را توصیه می‌کند

در مقیاس خاکستری با وجود عدم تعامل SEC ، تاییدیه‌های ETF اتر را توصیه می‌کند

کریگ سالم ، مدیر ارشد حقوقی Grayscale در پستی در X نوشت ، این پرونده به همان اندازه قوی است که برای ETF های لحظه ای بیت کوین وجود داشت.

Grayscale مطمئن است که وجوه قابل معامله در بورس اتر (ETH) در ماه مه با وجود گفتگو های اخیر در مورد عدم تعامل تنظیم کننده اوراق بهادار ایالات متحده با متقاضیان تایید خواهد شد ، کریگ سالم مدیر ارشد حقوقی Grayscale در یک پست X توضیح داد ، من فکر نمی‌کنم عدم تعامل درک شده از سوی تنظیم‌کننده‌ها باید نشان‌دهنده این یا آن نتیجه باشد ، من شخصا از آن منصرف نیستم و معتقدم که ETF‌ها باید تایید شوند.

سالم توضیح داد که در ماه‌های قبل از تایید ETF‌های بیت‌کوین نقطه‌ای ، بسیاری از مسائل رایج برای ETF‌های نقطه‌ای اتر مشخص شد ، مانند جزئیات مراحل ایجاد و بازخرید ، مدل‌های نقدی و غیرمجاز ، حفاظت از دارایی ، جلوگیری از ضرر و حضانت ، بنابراین از بسیاری جهات ، SEC در حال حاضر تعامل داشته است و صادرکنندگان به سادگی کمتر در این زمان مشارکت دارند و این مورد به همان اندازه قوی است که برای ETF های نقدی بیت کوین بود.

با این حال ، صادرکنندگان ETF که به دنبال گنجاندن سهام در Ether ETF های خود هستند ، یک مشکل اضافی برای هش کردن با تنظیم کننده دارند ، این متقاضیان عبارتند از Ark 21Shares ، Fidelity و Franklin Templeton ، اریک بالچوناس و جیمز سیفارت، تحلیلگران بلومبرگ ETF اخیرا نگرانی خود را در مورد عدم تعامل از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار اعلام کردند و از آن زمان شانس خود را برای دریافت اتر مورد تایید در ماه می به 25 درصد کاهش داده اند.

در پست 25 مارس در X ، بالچوناس گفت که این یک 25 درصد بدبینانه است و اضافه کرد که به نظر می رسد فقدان تعامل هدفمند در مقابل به تعویق انداختن است ، با این حال سالم گفت که تصویب اخیر ETFهای آتی اتر و تنظیم این محصولات به عنوان معاملات آتی کالا ، ETFهای اسپات اتر را در موقعیتی قوی قرار می‌دهد که می‌توان آن‌ها را به‌عنوان همبستگی بالایی با محصولات آتی و نقطه‌ای تایید کرد ، به نتیجه مشابهی توسط پل گروال ، مدیر ارشد حقوقی کوین بیس و برایان کوئینتنز ، کمیسر سابق کمیسیون معاملات آتی کالا هفته گذشته رسیدند.

BlackRock ، VanEck ، ARK 21Shares  Fidelity ، Invesco Galaxy ، Grayscale ، Franklin Templeton و Hashdex از جمله متقاضیان نقطه ای Ether ETF هستند که برای تایید SEC رقابت می کنند ، SEC باید در مورد درخواست VanEck تا 23 می تصمیم بگیرد و تحلیلگران پیش بینی می کنند که همه متقاضیان در آن تاریخ سرنوشت خود را خواهند فهمید.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در سال‌های اخیر، صرافی‌های ارز دیجیتال بسیاری برای تسهیل خریدوفروش ارزهای دیجیتال به‌وجود آمدند و این صرافی‌ها برای جذب مشتری…

تراست ولت (Trust Wallet) به کاربران تلفن‌های همراه آیفون اپل (Apple) درباره آسیب‌پذیری iMessage هشدار داده است. تراست ولت با…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب