Scroll Top
پروژه گیلد (Guild) چیست؟

پروژه گیلد (Guild) چیست؟

در هر جامعه ای افراد با علایق و سلایق مشابه دور هم جمع می شوند تا درباره موضوعات مشترک و مورد علاقه خود مشورت و صحبت کنند. افرادی که حتی به بازی های دیجیتالی پولساز علاقه دارند نیز در گروهی به نام پروژه گیلد (Guild)، گرد هم می آیند تا داده ها و اطلاعات مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارند. البته انجمن بازیکنان به نام های دیگری نیز خوانده می شود اما صنف یکی از قدیمی ترین نام های این انجمن ها است. در ادامه این مقاله، این جامعه از بازیکنان را با جزئیات بیشتری توضیح خواهیم داد.

آشنایی با پروژه گیلد

آشنایی با پروژه گیلد

Gamin Guild را می توان به عنوان یک گروه بازی یا به عبارتی انجمنی برای تبادل، پشتیبانی و به اشتراک گذاری موضوعات در مورد یک یا چند بازی مختلف در بسترهای رسانه ای مختلف مانند Discord، Facebook و غیره در نظر گرفت. اکثر گیمرها با بازی های سنتی آشنا هستند. به عنوان مثال برای بازی های مختلف FIFA، League of Legends، Discord یا Facebook از انجمن های مختلفی استفاده شده است که Guild یکی از این انجمن ها است. زمانی که بازار ارزهای دیجیتال به خوبی توسعه یافت و پیشرفت کرد، بسیاری از پروژه های بازی بلاک چین نیز توسعه یافتند.

در نتیجه، وجود انجمن های بازی برای برقراری ارتباط بهتر و حمایت از جوامع بازی بیشتر ضروری بود. نمی توان انکار کرد که ماهیت انجمن های بازی در بازارهای معمولی و دیجیتال متفاوت است زیرا هر دو انجمن به نفع گیمرها، سرگرمی و توسعه ذهن الکترونیکی افراد مورد استفاده قرار می گیرند.

نقد و بررسی پروژه گیلد سنتی

پروژه گیلد سنتی بیش از چندین دهه است که وجود داشته است. توسعه بازی های الکترونیکی که به عنوان بازی های رقابتی شناخته می شوند، یکی از دلایل محبوبیت اخیر انجمن های سنتی است. برخی از این انجمن های سنتی معروف عبارتند از:

توجه داشته باشید که پروژه گیلدهای کریپتو و گیلدهای سنتی با یکدیگر متفاوت هستند. ظهور و افول جامعه بازی های سنتی به طور مستقیم با موفقیت بازی های درون آن مرتبط است.

بررسی گیلدهای کریپتویی

معرفی پروژه گیلد

برخلاف جوامع بازی های سنتی، جوامع بازی های کریپتو از بازیکنان جدید به عنوان مبتکران این بازی ها استقبال می کنند و با ارائه منابع لازم از استارت آپ حمایت می کنند. حتی اگر یکی از بازی ها محبوبیت خود را از دست بدهد، اعضای این جوامع می توانند آن را با سایر بازی های محبوب جایگزین کنند. در نتیجه، بازیکنان در این انجمن ها همیشه درآمد خوبی دارند. اگرچه انجمن‌های بازی رمزنگاری هنوز جدید هستند، بسیاری از سرمایه‌گذاران خطرپذیر در بازار ارزهای دیجیتال قبلاً شرط‌های بزرگی را روی این انجمن‌ها انجام داده‌اند.

طبق آمار، صدها بازی کریپتو به بازار می آیند. همه این بازی ها در تلاش هستند تا به بازی بزرگ بعدی مانند آکسی اینفینیتی تبدیل شوند. نکته مهم دیگر در مورد پروژه گیلد بازی های رمزنگاری، مزایایی است که برای صنعت بازی به ارمغان می آورند. اکنون افرادی که در کشورهای در حال توسعه زندگی می کنند می توانند از طریق این بازی ها به استقلال مالی برسند.

Gaming Guild چگونه کار می کند؟

بازی های رمزنگاری شده از اصناف بازی بیشتر از سایر پروژه گیلد رشد کرده اند. هدف پروژه گیلد تغییر فضای ارزهای دیجیتال به طور کلی و نزدیک کردن پذیرش انبوه به این فضا است. این انجمن ها وظایف خود را بر اساس 5 نقش اصلی انجام می دهند. در ادامه این 5 اصل را به طور کامل توضیح می دهیم.

اتصال به GameFi

قلب هر پروژه گیلد بازی، جامعه آن است. انجمن های صنفی بازی های ویدیویی پتانسیل زیادی برای تأثیر اجتماعی دارند و فعالیت اجتماعی برای رشد هر اکوسیستمی به عنوان یک کل ضروری است. در این نقش، جامعه بازی تحت ساختار دائو عمل می کند که بودجه آن از جامعه دارندگان توکن دائو تامین می شود.

سپس اعضای انجمن به طور جمعی در دارایی‌ها و نشانه‌های NFT بازی سرمایه‌گذاری می‌کنند. این سرمایه‌گذاری‌ها در درجه اول توسط شرکت سازنده این بازی مورد نیاز است. علاوه بر این، افراد حاضر در انجمن منابع خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند تا دیگر اعضای انجمن نیز بتوانند از آنها استفاده کنند.

کنترل کیفیت پروژه های مرتبط با GameFi

آشنایی با پروژه Guild

بخش GameFi پس از رونق آکسی اینفینیتی در سال 2021 به طرز عجیبی محبوب شده است. در نتیجه، بسیاری از پروژه‌ها آرزو دارند تا محصول بازی نوآورانه بعدی را به بازار بیاورند. با این حال، هنوز پروژه های جعلی و بی کیفیتی در بازار وجود دارند که به دنبال استفاده از تبلیغات بازی برای کسب درآمد هستند. 

این وظیفه صنف است که از قرار گرفتن اعضای خود در معرض کلاهبرداری جلوگیری کند. همه بهترین اصناف در بازی به دقت پروژه هایی را که در آنها سرمایه گذاری می کنند بر اساس سیستم اقتصادی که در حال مطالعه هستند تجزیه و تحلیل می کنند. علاوه بر این، این اصناف قبل از اعلام موقعیت ویژه برای بازیکنان، از بررسی ها و ارزیابی های لازم استفاده می کنند.

پلی بین بازیکنان سنتی و کریپتو

بازی های بلاک چین با بازی های ویدئویی سنتی متفاوت است. ممکن است چندین مرحله برای کاربران بازی های سنتی کمی پیچیده به نظر برسد. به عنوان مثال عامل مهم این انجمن ها قسمت GameFi است زیرا منبع آموزشی اصلی برای مبتدی است. بنابراین اصناف و انجمن های تأسیس شده نقش غیرمستقیم در حمایت از بازیگران سنتی دارند. در همین حال، این انجمن ها همچنین در موارد زیر به بازیکنان رمزنگاری کمک می کنند:

چگونه یک کیف پول رمزنگاری مانند متامسک برای دسترسی به بازی و بازار ایجاد کنیم؟

ارتباط سرمایه گذاران به بازار GameFi

انجمن گلید به عنوان منبعی برای بخش GameFi عمل می کند. این انجمن به دنبال بازی‌های رمزنگاری جدید است و در صورت مشاهده پتانسیل، سرمایه‌ گذاری خوبی انجام می‌دهد. این انجمن ها حتی برای سرمایه گذارانی که می خواهند روی بازی ها سرمایه گذاری کنند اما فرصت بازی آن ها را ندارند گزینه مناسبی خواهد بود. این سرمایه گذاران می توانند در این انجمن ها سرمایه گذاری کنند و موقعیت ممتازی برای سایر اعضای انجمن خود ایجاد کنند. به این ترتیب، این انجمن ها می توانند به سرمایه گذاران کمک کنند تا به طور مستقیم در انواع بازی ها سرمایه گذاری کنند.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

تبلیغات پیرامون میم کوین باعث شده است تا کاربران به فکر روش ایجاد و کسب درآمد از میم کوین بیفتند….

یکی از مهم ترین ایردراپ ها، ایردراپ ژوپیتر است که در این مقاله در مورد آن توضیح می دهیم، پس…

در حوزه کریپتو، اصطلاح میم سیزن (Meme Season)، به دوره‌ای اطلاق می‌شود که روند بازار میم کوین‌ ها افزایش می‌یابد…

DePIN یک فناوری نوین در حوزه‌ی بلاک‌ چین است که به منظور بهبود امنیت و حفظ حریم خصوصی در تراکنش‌های…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب