Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • مبارزه هنگ کنگ علیه مبادلات رمزنگاری جعلی ادامه دارد
مبارزه هنگ کنگ علیه مبادلات رمزنگاری جعلی ادامه دارد

مبارزه هنگ کنگ علیه مبادلات رمزنگاری جعلی ادامه دارد

کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) اخطاری را علیه HKCEXP صادر کرد که ادعا می کند با ادعای نادرست کسب و کار ثبت شده در FSC سرمایه گذاران را جذب کرده است.

‌کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) هشداری را علیه HKCEXP صادر کرده است که می‌گوید یک پلتفرم معاملاتی مشکوک است که ادعا می‌کند در رگولاتوری ثبت شده است ، SFC مهلتی را تا 29 فوریه برای صرافی های رمزنگاری تعیین کرده بود تا برای مجوز عملیاتی اقدام کنند ، صرافی‌هایی که درخواست‌های مجوز خود را ارسال نمی‌کنند باید تا 31 مه تجارت خود را در هنگ کنگ خاتمه دهند ، رگولاتور درخواست های مجوز را از 22 پلتفرم معاملاتی کریپتو دریافت کرد ، از جمله چهار صرافی که تحت رژیم قبلی SFC برای پلتفرم های معاملاتی کریپتو درخواست داده بودند.

علیرغم تلاش SFC برای عمومی کردن اطلاعات ، هنگ کنگ همچنان با چالش هایی در مقابله با نهادهای جعلی که به عنوان صرافی های رمزنگاری قانونی معرفی می شوند مواجه است ، آخرین مورد آن علیه HKCEXP است که می‌گوید با ادعای نادرست کسب و کار ثبت شده در FSC ، سرمایه‌ گذاران را جذب کرده است ، SFC هنگ کنگ همچنین HKCEXP را متهم به ارائه آدرس جعلی هنگ کنگ برای ثبت نام کرد ، یکی از قربانیان به SFC اطلاع داد که صرافی کریپتو هزینه های گزافی را برای برداشت وجه دریافت می کند.

SFC فهرستی از پلتفرم‌های رمزنگاری را که مجوزهای عملیاتی دریافت می‌کنند را به‌عنوان راهی برای افزایش آگاهی توده‌ها برای تجارت امن کریپتو ، به صورت عمومی حفظ خواهد کرد ، صرافی‌ های رمزنگاری که موفق به ثبت نام مجوز نشده‌اند ، دارای قابلیت عملیاتی محدودی هستند و از انجام فعالیت‌های بازاریابی در هنگ کنگ منع می‌شوند.

در اوایل ماه مارس ، SFC چندین وب‌سایت جعلی را که جعل هویت صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال محلی بودند ، شناسایی و مسدود کرد ، عاملان آنلاین چندین دامنه جعلی با جعل هویت دو صرافی دارای مجوز در هنگ کنگ، از جمله OSL Digital Securities و Hash Blockchain Limited که به نام HashKey نیز شناخته می شوند ، ایجاد کردند ، SFC از سرمایه‌ گذاران خواست تا پلتفرم‌ های معاملاتی را با استفاده از ثبت عمومی افراد دارای مجوز و موسسات ثبت‌شده و همچنین فهرست پلتفرم‌های تجارت دارایی مجازی دارای مجوز برای اطلاعات مرتبط در مورد نهادهای دارای مجوز ، از جمله وب‌سایت‌های رسمی آن‌ها تایید کنند.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در سال‌های اخیر، صرافی‌های ارز دیجیتال بسیاری برای تسهیل خریدوفروش ارزهای دیجیتال به‌وجود آمدند و این صرافی‌ها برای جذب مشتری…

تراست ولت (Trust Wallet) به کاربران تلفن‌های همراه آیفون اپل (Apple) درباره آسیب‌پذیری iMessage هشدار داده است. تراست ولت با…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب