Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • SFC هنگ کنگ در مورد صرافی رمزارزهای تقلبی که به عنوان MEXC ظاهر می شود ، هشدار صادر می کند
SFC هنگ کنگ در مورد صرافی رمزارزهای تقلبی که به عنوان MEXC ظاهر می شود ، هشدار صادر می کند

SFC هنگ کنگ در مورد صرافی رمزارزهای تقلبی که به عنوان MEXC ظاهر می شود ، هشدار صادر می کند

SFC هنگ کنگ هشت وب‌سایت مرتبط با نهاد متقلبانه را شناسایی کرد که به عنوان صرافی رمزارز MEXC معرفی شده بودند که همگی حاوی نام صرافی در نام دامنه بودند.

کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) ، همراه با نیروی پلیس محلی ، هشداری را در مورد یک نهاد متقلبان که به عنوان صرافی ارزدیجیتال MEXC معرفی شده است صادر کرده است ، ظاهرا فرد متقلب سرمایه‌گذاران بالقوه را فریب می‌دهد و وجوه را از بین می‌برد ، در بیانیه اخیر SFC تاکید کرد که در یک عملیات مشترک با پلیس به عنوان بخشی از تلاش های گسترده تر خود برای نظارت و بررسی ارائه دهندگان تجارت دارایی مجازی (VATP) که در فعالیت های غیرقانونی شرکت می کنند ، همکاری می کند.

رگولاتور ادعا کرد که نهاد متقلبانه که تحت MEXC فعالیت می‌کند ، سرمایه‌گذاران را فریب می‌دهد تا وجوهی را برای سرمایه‌گذاری‌های فرضی به حساب بانکی خود واریز کنند ، اما بعدا هنگام تلاش برای برداشت وجوه با مشکل مواجه می‌شود ، در این گروه‌های چت ، قربانیان علاقه‌مند به خرید ارزهای دیجیتال به وب‌سایت‌هایی که توسط MEXC اداره می‌شوند ارجاع داده شدند ، سپس از قربانیان خواسته شد تا وجوه خود را به حساب‌های بانکی تعیین‌شده برای اهداف سرمایه‌گذاری واریز کنند ، اما پس از آن مشکلاتی را در برداشت وجه گزارش کردند.

علاوه بر این ، SFC هشت وب سایت مشکوک به ارتباط با نهاد متقلب را شناسایی کرد ، همه این وب سایت ها حاوی MEXC در نام دامنه خود هستند مانند mexczx.co ، در بیانیه آمده است مردم باید مراقب وب‌سایت‌هایی با نام‌های دامنه مشابه باشند که ممکن است به طور مداوم توسط MEXC ایجاد شود ، در سپتامبر 2023 ، SFC اعلام کرد که فهرستی از VATPهای دارای مجوز ، دارای مجوز، بسته شده و درخواست های معلق را منتشر خواهد کرد تا به مردم کمک کند تا VATP های بالقوه غیرقابل تنظیم در هنگ کنگ را شناسایی کنند ، این امر در بحبوحه نظارت فزاینده بر تصمیمات اجرایی اتخاذ شده توسط صرافی واقعی MEXC در زمان‌های اخیر صورت می‌گیرد.

در دسامبر 2023 ، کوین تلگراف گزارش داد که MEXC ظاهرا حساب های چند معامله گر را مسدود کرده و وجوه آنها را توقیف کرده است ، صرافی ادعا می کند که انگیزه این اقدامات فعالیت های تجاری غیرعادی بوده است ، در X ویدا معامله گر مستعار حتی ادعا کرد که 92000 دلار در توکن های Tether از دست داده است ، به دنبال سود حاصل از چندین معامله اخیر طی 15 روز در بازار آتی است.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

هاردفورک دلتا طی هفته گذشته در شبکه‌های مختلف مبتنی بر آپتیمیزم، ازجمله شبکه اصلی آپتیمیزم، بیس و زورا پیاده‌سازی شد….

Deribit و Coinbase Institutional رکورد بالایی را برای فعالیت مشتقات ارزدیجیتال و حجم معاملات در این هفته گزارش کردند. حجم…

ایلان ماسک از شرکت اوپن ای‌آی سازنده ChatGPT و سم آلتمن، مدیر اجرایی آن شکایت کرده و گفته است که…

یکی از محبوب ترین بخش های بلاک چین، NFT است. چند سالی است که بازار NFT بخش بزرگی از سرمایه…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب