Scroll Top
چرا ریپل (XRP) در بازار صعودی اخیر رشد نکرد؟/ آیا سرمایه‌گذاری در ریپل هنوز سودمند است؟

چرا ریپل (XRP) در بازار صعودی اخیر رشد نکرد؟/ آیا سرمایه‌گذاری در ریپل هنوز سودمند است؟

بالاخره و بعد از مدت‌ها سراشیبی، بازار روی خوش خود را ارزهای دیجیتال، به‌ویژه بیت کوین و اتریوم نشان داد. این در حالی است که XRP، ارز شماره سه نمودارهای بازار، چندان موردتوجه نگرفته و سهم زیادی از خبرهای خوب را با خود اختصاص نداده است. این یعنی تعدادی از طرفداران XRP، تا حدودی ناامید شده‌اند، اما باوجوداین، خیلی‌های دیگر نیز همچنان امیدوارند تا روی خوش این حوزه، به آنها نیز نگاه کند. در ادامه با ارز دیجیتال همراه باشید.

بر اساس نوشته‌های یکی از کاربران توییتر که دست بر قضا طرفدار XRP هم هست، برای شکایت و غر زدن در مورد XRP زود است. ارزهای دیجیتال در مراحل ابتدایی خود قرار دارند و این صنعت همچنان با چالش‌هایی دست‌وپنجه نرم می‌کند و در صدد حل آنهاست. این کاربر در ادامه به مقایسه XRP و وضعیت آن با روزهای اولیه کشف نفت مقایسه کرد و افزود آن دوران نیز کسی نمی‌دانست با نفت چه‌کار کند و طرز استفاده از آن را بلد نبود.

 

چرا ریپل (XRP) در بازار صعودی اخیر رشد نکرد؟/ آیا سرمایه‌گذاری در ریپل هنوز سودمند است؟

باید از آن استفاده کرد یا آن را فروخت؟

درحالی‌که بسیاری از شرکت‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال، در تلاش‌اند تا راه‌های بیشتری را برای واردکردن استفاده‌های این قبیل ارزها و بلاک چین پیدا کنند، برخی دیگر از طرفداران این حوزه بر این عقیده‌اند که در حال حاضر امکان استفاده از چنین سکه‌هایی به‌عنوان یک ارز وجود ندارد.

بر اساس گفته‌های یکی دیگر از کاربران توییتر در جواب به پستی که قبل‌تر به آن اشاره نمودیم، ارزهای دیجیتال برای تبادل یا فروش ساخته‌شده‌اند که با استفاده آنها به‌عنوان یک ارز در تضاد است. برای شرح بهتر این مسئله، وی بیت کوین را به‌عنوان‌مثال مطرح کرد و با اشاره به حضور ده ساله بیت کوین در این حوزه، تنها بخشی که می‌توان موفقیت بیت کوین را در آن مشاهده نمود، قیمت فروش آن نسبت به سال‌های قبل است که با افزایش مواجه شده.

تردیدکنندگانی که XRP ندارند

در حال حاضر، تعداد زیادی از طرفداران XRP در فضای مجازی و به‌ویژه توییتر وجود دارند که از این ارز پشتیبانی می‌کنند. در طرف دیگر این افراد ادعا می‌کنند، آن دسته‌ای که XRP  را باد انتقاد می‌گیرند در مورد قابلیت آن شک داشته و اطلاعات زیادی در ارتباط با بازار ارزهای دیجیتال ندارند. بر اساس نظر یکی از کاربران توییتر، بیشتر افرادی که نسبت به XRP تردید دارند، هیچ‌دانشی راجع به قابلیت‌ها و حتی دفتر کل XRP ندارند.

اوضاع برای XRP دیروزود دارد اما سوخت‌وسوز ندارد

چرا ریپل (XRP) در بازار صعودی اخیر رشد نکرد؟/ آیا سرمایه‌گذاری در ریپل هنوز سودمند است؟
در یک پست توییتری دیگر، یکی از کاربران نظرات افراطی‌تری را مطرح می‌کند. بر اساس گفته‌های او، XRP همیشه به‌عنوان ارزشی شناخته‌شده که نسبت به صعود قیمت در بازار، دیرتر از همه واکنش نشان می‌دهد. احتمال این نظر از فضای گاوی حاکم بازار نشأت می‌گیرد. بسیاری از ارزهای دیجیتال در حال حاضر با افزایش قیمت مواجه هستند و این در حالی است که XRP با چنین افزایشی مواجه نشده یا حداقل این افزایش به بزرگی ارزهای دیگر نبود.

وی در ادامه با اعلام این مسئله که XRP همیشه آخرین ارزی بوده که با تغییر در قیمتش مواجه میشده، افزود که این تغییر همیشه برای این ارز از دیگران بیشتر بوده.

منبع: zycrypto

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در نمودار روزانه توکن ریون (Ravencoin) به بیت کوین مشاهده می‌کنیم که قیمت این ارز دیجیتال درون یک کانال صعودی…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب