Scroll Top
لانچ پول بایننس

لانچ پول بایننس

اکثر افرادی که به دنبال معامله هر نوع ارز دیجیتال از طریق صرافی هستند، بایننس را انتخاب می کنند. پلتفرم های معاملاتی دیگری نیز وجود دارد اما بایننس در بین سرمایه گذاران از اهمیت و محبوبیت خاصی برخوردار است. بایننس به دلیل نوآوری هایش مانند لانچ پول و لانچ پد این محبوبیت را به دست آورد. در این مقاله به سرویس لانچ پول بایننس این صرافی بزرگ می پردازیم. برای آشنایی بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. 

لانچ پول بایننس چیست؟

لانچ پول بایننس چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، لانچ پول یک پلتفرم برای راه اندازی و تجمیع پروژه های رمزنگاری است. لانچ پول به کاربران این امکان را می دهد که به روشی ایمن و کم خطر، کسب درآمد کنند. شما می توانید با قرار دادن کوین های بایننس (BNB یا BUSD یا آلت کوین های مرتبط) توکن های جدیدی به دست آورید. این کار خلاقانه، امکان افزایش قیمت کوین های بایننس را فراهم می کند و حتی می‌تواند کوین ‌های بایننس را نسبت به سایر ارزهای دیجیتال مانند اتریوم یا XRP برتری دهد.

اولین پروژه ای که توسط ارزهای دیجیتال بایننس میزبانی شد، پروتکل بلا بود. کاربران می توانند توکن های BEL را با قرار دادن BNB، BUSD یا ARPA در سه استخر مختلف جمع آوری کنند. پس از جمع آوری مقدار قابل توجهی از توکن های BEL، بایننس این توکن را برای ایجاد جفت ارز با سایر کوین ها فهرست کرد. موفقیت این امر باعث شد تا صرافی بایننس پروتکل‌های Defi دیگری را برای فارمینگ روی کوین راه‌اندازی معرفی کند که به کاربران کمک می‌کرد تا توکن‌های جدیدی کسب کنند.

LaunchPool پلتفرمی برای استیکینگ ارزهای دیجیتال و دریافت جوایز است. در پروتکل‌های دیفای، چنین پاداش‌هایی را ییلدفارمینگ می‌گویند. می‌توانید از توکن‌های BNB، BUSD، ARPA یا ONT برای استیک در Binance Launch Pool استفاده کنید. هر یک از این کوین ها دارای استخرهای جداگانه است. به عنوان مثال، زمانی که پروژه Wing وارد استخر پرتاب شد، 6.5 درصد از کل عرضه خود را بدون دوره قفل به استخر اختصاص داد. با این حال، اطلاعات مربوط به این توکن در استخر راه اندازی نشان می دهد که در طول دوره 30 روزه استیکینگ، 4،333،333 توکن WING وجود داشته است. هیچ محدودیتی در هنگام سپرده گذاری وجود ندارد و دارایی های سپرده شده قفل نمی شوند و در هر زمان قابل برداشت هستند.

مزایای لانچ پول بایننس

کاربران می توانند با واریز توکن های BNB یا BUSD یا سایر ارزهایی که ذکر کردیم، توکن های رایگان کسب کنند. بنابراین، به جای نگه داشتن بی هدف ارزهای دیجیتال در کیف پول خود، می توانند دو برابر درآمد کسب کنند.

توکن های قرار داده شده در لانچ پول لزوماً در بایننس لیست می شوند و این یک امتیاز ویژه است که کاربران Launchpool از آن برخوردار خواهند شد.

پاداش ها به صورت ساعتی محاسبه و توزیع می‌شوند و کاربران می‌توانند هر زمان که بخواهند آن را برداشت کنند.

چالش های لانچ پول بایننس 

چالش های لانچ پول بایننس

کاربران معمولاً فقط می توانند به مدت 30 روز از Launchpool استفاده کنند که مدت زمان نسبتاً کوتاهی است. برخی از پروژه ها در این مدت کوتاه نمی توانند به درستی راه اندازی شوند.

از آنجایی که افراد زیادی در لانچ پول بایننس شرکت کردند، APY استخرها بسیار پایین است. همانطور که می دانید، درصد APY و نسبت نقدینگی نسبت معکوس دارند. بنابراین هر چه مقدار پول نقد بیشتر باشد، APY کمتر است.

شرایط و ضوابط Binance Launch Pool چیست؟

لانچ پول بایننس تنظیمات و پیشنهادات مختلفی را به کاربران خود ارائه می دهد:

  • کاربر می تواند دارایی های خود را در هر زمان از حالت استیکینگ حذف کند. کاربران همچنین می توانند فوراً به استخرهای دیگر بپیوندند.
  • پاداش های پول راه اندازی روزانه به کاربران پرداخت می شود. این بستگی به توکن هایی دارد که آنها در آن استیک دارند و استخری که در آن سرمایه گذاری می کنند.
  • شما باید توکن های خود را در کیف پول Spot ذخیره کنید. این توکن ها برای راه اندازی پول اختصاص داده می شوند.
  • لانچ پول بایننس علاوه بر مزایا، ایردراپ و مزایای دیگری را نیز به کاربران ارائه می دهد.

پاداش توکن در لانچ پول بایننس چگونه محاسبه می شود؟

پاداش توکن در Binance Launch Pool

  • ابتدا باید BNB، BUSD یا توکن های موجود را به اشتراک بگذارید.
  • استیکینگ شما هر ساعت به مدت 30 روز (معمولا) ثبت می شود و باید میانگین استیکینگ روزانه را پر کند.
  • سپس پاداش سپرده هر روز به مدت 30 روز به سه قسمت مساوی تقسیم می شود.
  • به عنوان مثال، اگر BNB را برای BEL به اشتراک بگذارید، تا 150,000 توکن در روز به مدت 30 روز پاداش دریافت خواهید کرد.
  • این پاداش برای هر کاربر متفاوت است. همه کاربران نمی توانند همه جوایز را دریافت کنند. برخی ممکن است 5000 کوین BNB استیکینگ کنند، برخی ممکن است کمتر یا بیشتر. بنابراین این پاداش‌ها به تعداد افرادی که در لانچ پول بایننس سهام می‌کنند بستگی دارد.
  • لانچ پول کاربردهای BNB را گسترش می دهد. تمام کوین های موجود در استخر راه‌اندازی BNB نیز به‌طور خودکار برای IEO آن کوین استفاده می‌شوند. توکن های بایننس کوین و لانچ پول در حال گسترش هستند.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازی بلوم، یک نوع صرافی ارز دیجیتال است که ویژگی های صرافی های متمرکز (CEX) و صرافی های غیرمتمرکز (DEX)…

در دنیای بی ثبات ارزهای دیجیتال، “ثبات قیمت” مفهومی نادر است؛ برای حل این چالش، ایده استیبل کوین ها ایجاد شد اما…

با شروع بازی های تلگرامی، تب جدیدی از کسب درآمد دلاری در بین کاربران ایجاد شده است. اولین بار، بازی…

تپ سواپ یکی دیگر از ستاره‌های بازی‌های رمزنگاری شده در تلگرام است و برخی آن را نات کوین جدید می‌دانند….

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب