Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • بزرگترین دریافت کننده ایردراپ اتنا نزدیک به 2 میلیون دلار دریافت می کند
بزرگترین دریافت کننده ایردراپ اتنا نزدیک به 2 میلیون دلار دریافت می کند

بزرگترین دریافت کننده ایردراپ اتنا نزدیک به 2 میلیون دلار دریافت می کند

آزمایشگاه اتنا در مجموع توکن هایی به ارزش 450 میلیون دلار به شرکت کنندگان ارسال کرد ، بزرگترین دریافت کننده ایردراپ آزمایشگاه اتنا تقریبا 2 میلیون دلار توکن اتنا (ENA) در 2 آوریل دریافت کرد.

بر اساس داده‌های زنجیره‌ای که Arkham Intelligence در پستی در 2 آوریل X آنالیز کرد ، گیرنده ، کیف پول ۰xb56 نیز 3.3 میلیون توکن اتنا به ارزش 1.96 میلیون دلار دریافت کرد ، ایردراپ Ethena Labs در 2 آوریل پخش شد و 450 میلیون دلار توکن ENA را در بین کیف پول های واجد شرایط توزیع کرد ، طبق پست X توسط Ethena Labs ، تخصیص کامل airdrop تا ساعت 7:17 صبح UTC در 2 آوریل توزیع شده است.

5 درصد کامل ENA قبلا در قراردادهای هوشمند ادعایی توزیع شده است ، مشارکت‌کنندگان اصلی به‌طور شبانه‌روزی کار خواهند کرد تا از هرگونه سوال در مورد ENA قابل ادعا پشتیبانی کنند ، پس از انتشار صفحه ادعای airdrop ، توکن اتنا برای معامله در ساعت 8:00 صبح UTC در برخی از بزرگترین صرافی‌های رمزنگاری متمرکز از جمله Binance ، Bybit ، KuCoin ، HTX ، MEXC و BitMart فهرست شد ، توکن اتنا در 24 ساعت منتهی به ساعت 11:30 صبح بیش از 15 درصد سقوط کرد و به 0.5824 دلار تغییر کرد.

آزمایشگاه اتنا دلار مصنوعی USDe خود را در 19 فوریه در شبکه اصلی عمومی راه‌اندازی کرد ، این برنامه در 8 مارس به بالاترین درآمد غیرمتمرکز نرم‌افزار (DApp) در کریپتو تبدیل شد که بازدهی سالانه 67 درصدی (APY) را به سرمایه گذاران ارائه کرد ، طبق صفحه اصلی آزمایشگاه اتنا ، USDe Ethena در حال حاضر بازدهی 35.4 درصدی را به بیش از 123000 کاربر، با ارزش کل قفل شده 1.6 میلیارد دلاری (TVL) ارائه می‌کند ، طبق داده های DefiLlama ، ارزش بازار USDe در هفته گذشته 1.9 درصد و در ماه گذشته 135 درصد افزایش یافت و به 1.58 میلیارد دلار رسید.

توکن Ethena هفته گذشته برای کشاورزی در استخر راه اندازی Binance فهرست شد ، هنگامی که یک توکن تقلبی و کپی ENA در 29 مارس به ارزش 290000 دلار BNB مورد سوء استفاده قرار گرفت ، نگرانی گسترده ای وجود داشت ، در شرکت امنیتی زنجیره ای PeckShield ، توکن جعلی را با سکه واقعی ENA اشتباه گرفت ، توکن واقعی اتنا هیچ سوء استفاده ای را متحمل نشد.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در سال‌های اخیر، صرافی‌های ارز دیجیتال بسیاری برای تسهیل خریدوفروش ارزهای دیجیتال به‌وجود آمدند و این صرافی‌ها برای جذب مشتری…

تراست ولت (Trust Wallet) به کاربران تلفن‌های همراه آیفون اپل (Apple) درباره آسیب‌پذیری iMessage هشدار داده است. تراست ولت با…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب