Scroll Top
بازی Musk Empire

بازی Musk Empire

اپلیکیشن جدید کسب درآمد ارزهای دیجیتال “Musk Empire” توسط طرفداران ایلان ماسک ساخته شده است و یک بازی تلگرامی است که در آن کاربران می توانند با الهام از حرفه و دستاوردهای Elon Musk خود را در دنیای تجارت و کارآفرینی غرق کنند. اینکه بازی Musk Empire چیست و چگونه می توان از طریق آن کسب درآمد کرد را در این مقاله بررسی خواهیم کرد؛ برای آشنایی بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. 

نگاهی کوتاه به پروژه بازی Musk Empire

در این مقاله می خواهیم در مورد ربات جدید کسب درآمد دلاری از تلگرام بپردازیم. ایردراپ Musk Empire یکی از پروژه های معتبری است که بعد از بازی همستر کامبت راه اندازی شده است. یکی از دلایل اصلی اعتبار این پروژه، این است که در پروژه فوق العاده معتبر مانند تایم فارم معرفی شده است.

معرفی قسمت های مختلف بازی Musk Empire

بخش Earn

بخش Earn بازی Musk Empire

ساختار کلی این پروژه این است که ما در مرکز صفحه مشابه بازی همستر، تب کردن داریم و با هر ضربه بر روی نماد ایلان ماسک، می توانید سکه جمع کنید.

بخش Improve

بخش Improve بازی Musk Empire

یکی دیگر از روش های جمع کردن سکه، این است که وارد قسمت improve شوید و بعد از آن کار فارمینگ را انجام دهید؛ اما بهترین پیشنهاد این است که از آنجایی که هنوز کارت های زیادی وارد این پروژه نشده است تا متوجه شویم چه رشدی خواهد داشت؛ بهترین حالت این است در ابتدا quests های بازی را انجام دهید. با انجام quests ها می توانید به تعداد کافی سکه جمع کنید.

در این مرحله از بازی Musk Empire می توانید قفل تمامی کارت های خود را باز کنید. روند کلی دریافت کارت های بازی هم مشابه کارت های بازی همستر بوده و باید بازگشت سرمایه اقتصادی داشته باشد. در صفحه improve، سه سربرگ در قسمت بالایی به نام های personal، office و team وجود دارد. در هر یک از این سربرگ ها کارت های مختلفی وجود دارد که برای دریافت آن نیاز به اجرای آن شرط است.

بخش Friends

بخش Friends بازی Musk Empire

با ارسال لینک دوستی برای دوستان خود می توانید امتیاز این قسمت را نیز دریافت کنید.

بخش Negotiation

بخش Negotiation ایردراپ Musk Empire

 در این قسمت از بازی Musk Empire با پیامی با محتوای اینکه شما با دوستان خود مبارزه می کنید مواجه خواهید شد. برای فعال کردن این مبارزات شما باید دوستان خیلی زیادی را دعوت کنید تا این مبارزه اتفاق بیفتد. هر چقدر تعداد دوستان بیشتری را وارد این مبارزه کنید، می توانید تعداد مبارزات بیشتری برای خود ثبت کنید.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازی بلوم، یک نوع صرافی ارز دیجیتال است که ویژگی های صرافی های متمرکز (CEX) و صرافی های غیرمتمرکز (DEX)…

در دنیای بی ثبات ارزهای دیجیتال، “ثبات قیمت” مفهومی نادر است؛ برای حل این چالش، ایده استیبل کوین ها ایجاد شد اما…

با شروع بازی های تلگرامی، تب جدیدی از کسب درآمد دلاری در بین کاربران ایجاد شده است. اولین بار، بازی…

تپ سواپ یکی دیگر از ستاره‌های بازی‌های رمزنگاری شده در تلگرام است و برخی آن را نات کوین جدید می‌دانند….

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب