Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • News
  • جان استارک: ارزهای دیجیتال، بلاکچین، وب ۳ و… هیچ راه‌حل مالی واقعی ارائه نمی‌دهند و حرف‌های پوچ هستند
جان استارک: ارزهای دیجیتال، بلاکچین، وب ۳ و… هیچ راه‌حل مالی واقعی ارائه نمی‌دهند و حرف‌های پوچ هستند

جان استارک: ارزهای دیجیتال، بلاکچین، وب ۳ و… هیچ راه‌حل مالی واقعی ارائه نمی‌دهند و حرف‌های پوچ هستند

جان رید استارک، کارمند ارشد سابق کمیسیون بورس و اوارق‌بهادار آمریکا، دیدگاهی انتقادی در مورد حکم مجرمیت سام بانکمن-فرید، بنیانگذار صرافی FTX و صنعت ارزهای دیجیتال ارائه کرد.

استارک رویکرد دادستان را ستود و بر شواهد قابل توجهی علیه بانکمن-فرید تأکید کرد. او بنکمن-فرید را یک “اجتماعی ستیز” و “دیوانه خود شیدایی” توصیف کرد که اظهارات عمومی مکرر او اغلب با حقیقت در تناقض بود و به پرونده دادستان کمک می‌کرد.

او هشدار داد که پرونده صرافی FTX صرفاً سطحی از مسائل عمیق‌تر در صنعت ارزهای دیجیتال است که او آن را «خانه پوشالی» شکننده توصیف کرد. استارک کل بخش‌های ارز دیجیتال، از جمله بلاک‌چین و وب ۳ را نادیده گرفت و آن‌ها را به عنوان “مزخرف” خواند و استدلال کرد که آن‌ها هیچ راه حل مالی واقعی ارائه نمی‌دهند، در عوض طرح‌هایی مانند بانکمن-فرید را فعال می‌کنند.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

گزارش اخیر جی‌پی‌مورگان (JPMorgan) از افزایش قابل توجه علاقه سرمایه‌گذاران به شرکت‌های استخراج بیت کوین (BTC) پس از قرارداد هوش…

در یک گزارش جدید، صندوق سرمایه‌گذاری مشترک پنترا کپیتال (Pantera Capital) در ایالات متحده آمریکا، سولانا (SOL) را به‌عنوان مک…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب