Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • News
  • رابرت کیوساکی می‌گوید بانک مرکزی آمریکا همانند مدیرعامل FTX که سرمایه‌گذاران را فریب داد، درحال فریب دنیا است
رابرت کیوساکی می‌گوید بانک مرکزی آمریکا همانند مدیرعامل FTX که سرمایه‌گذاران را فریب داد، درحال فریب دنیا است

رابرت کیوساکی می‌گوید بانک مرکزی آمریکا همانند مدیرعامل FTX که سرمایه‌گذاران را فریب داد، درحال فریب دنیا است

در پست اخیر ایکس، رابرت کیوساکی، که بیشتر به خاطر کتاب پرفروش خود «پدر پولدار، پدر فقیر» شهرت دارد، تصمیم گرفت درباره مدیرعامل صرافی FTX صحبت کند. سم بنکمن فرید بنیانگذار صرافی ورشکسته FTX است که درحال حاضر درگیر فرایند دادگاه خود است. کیوساکی به دنبال کنندگانش یادآوری کرد که این کارآفرین بدنام توانست برخی از مشهورترین سرمایه گذاران جهان مانند جیم کرامر مجری برنامه CNBC و کوین اولری را فریب دهد.

در ادامه کیوساکی گفت که باید دید آیا مدیرعامل FTX می‌تواند قاضی و دادگاه را نیز فریب دهد. او در پایان تاکید کرد که همانند بنکمن،‌ بانک مرکزی آمریکا نیز درحال گول زدن مردم و جهان است.

کیوساکی تاکید کرد که باید بیدار شویم و هوشمندتر به سرمایه‌گذاری پول خود فکر کنیم چراکه دنیای ما به دلیل ناتوانی مالی بانک مرکزی و چاپ پول بدون پشتوانه در مشکلات اساسی است.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

برنامه‌های مالی غیرمتمرکز برنامه‌هایی هستند که بر اساس بلاک چین عمل می‌کنند و نیازی به نظارت نهادها یا سازمان‌ها ندارند….

طبق آخرین گزارش کوین‌شیرز، صندوق‌های سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال در هفته گذشته شاهد ورود ۴۳میلیون دلار سرمایه بودند. این یازدهمین هفته…

آرک اینوست، در روز جمعه ۳۳۵٬۸۶۰ سهم دیگر از سهام صرافی کوین‌بیس به قیمت ۴۹.۲میلیون دلار فروخت که بزرگ‌ترین فروش…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب