Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • News
  • طبق گزارش تازه کوین‌بیس نسل جوان ایالات‌متحده آینده را در ارزهای دیجیتال می‌بینند
طبق گزارش تازه کوین‌بیس نسل جوان ایالات‌متحده آینده را در ارزهای دیجیتال می‌بینند

طبق گزارش تازه کوین‌بیس نسل جوان ایالات‌متحده آینده را در ارزهای دیجیتال می‌بینند

گزارش جدید کوین‌بیس در مورد وضعیت ارزهای دیجیتال، ناامیدی نسل‌های جوان (Gen Z و Millennials) را از رویای سنتی آمریکا و سیستم مالی آشکار کرده است.

این گزارش جدید که با پرسشنامه‌ای از نسل جوان کاربران کوین‌بیس بدست آمده اعلام می‌کند تقریباً ۳۸ درصد از نسل‌های جوان، ارز دیجیتال و بلاک چین را فرصت‌های اقتصادی فراتر از امور مالی سنتی می‌دانند. حدود ۳۸ درصد نیز ارز دیجیتال را به عنوان آینده مالی می‌دانند.

بر اساس این گزارش، ۵۱ درصد مایل به حمایت از نامزدهای ریاست جمهوری هستند که از ارزهای دیجیتال در انتخابات ۲۰۲۴ حمایت کنند.

با نگاهی به نتایج این گزارش، جوانان ایالات‌متحده رویای آمریکایی را کمتر دست یافتنی می‌دانند که بخشی از آن به دلیل هزینه‌های بالای مسکن، تورم و سیستم مالی منسوخ شده است. به جای پیروی از مسیرهای مرسوم، آنها به طور فعال در حال ساخت مدل‌های جدیدی از کار، مالکیت و امور مالی هستند که انعطاف پذیرتر هستند و به واسطه‌های قدیمی متکی نیستند.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

صرافی بایننس قصد دارد از طریق برنامه لانچ پول (Launchpool) خود که امکان استکینگ کوین‌ها برای استخراج دارایی‌های جدید را…

یونی سواپ لبز کارمزدی که از کاربران برای استفاده از خدمات خود برای معامله در پروتکل یونی سواپ دریافت می‌کند…

با توجه به رویدادهای اخیر در بازار بیت کوین، علاقمندان به ارزهای دیجیتال نسبت به رشد این دارایی دیجیتال در…

می‌دانیم که اولین ابزار برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال داشتن کیف پول است. در بین دسته‌بندی‌های مختلف کیف‌ پول‌های ارزهای دیجیتال،…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب