Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • News
  • چارلی مانگر می‌گوید افزایش قیمت اخیر بیت‌کوین او را نگران کرده است
چارلی مانگر می‌گوید افزایش قیمت اخیر بیت‌کوین او را نگران کرده است

چارلی مانگر می‌گوید افزایش قیمت اخیر بیت‌کوین او را نگران کرده است

چارلی مانگر، سرمایه‌گذار مشهور و نایب رئیس برکشر هاتاوی، در مصاحبه‌ای با وال استریت ژورنال نگرانی‌های خود را در مورد افزایش اخیر قیمت بیت‌کوین (BTC)، بزرگترین ارز دیجیتال جهان، ابراز کرد.

هنگامی که از مانگر پرسیده شد که آیا افزایش سریع قیمت بیت کوین دلیلی برای نگرانی است یا خیر، مانگر پاسخ داد: “البته که من را نگران می‌کند.”

مانگر بر نقش مهم ارزها در تسهیل مبادلات و پیشبرد تمدن تاکید کرد. او گفت: «تا آنجا که ما می‌دانیم، تنها راه برای رفتن از شکارچی-گردآورنده به تمدن که تا به حال موثر بوده است، داشتن یک ارز قوی است.» او خاطرنشان کرد که این ارز می‌تواند اشکال مختلفی داشته باشد، از صدف دریایی یا دانه ذرت گرفته تا سکه‌های طلا و تعهدات سیستم بانکی که در ایالات متحده و بریتانیا دیده می‌شود.

با این حال، مانگر در مورد ایجاد یک “ارز مصنوعی” مانند بیت کوین ابراز نگرانی کرد. نظرات مانگر منعکس کننده دیدگاه‌های منفی طولانی مدت او در مورد بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است که به اعتقاد او می تواند سیستم مالی مستقر را مختل کند.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

دو قانونگذار جمهوری‌خواه آمریکایی، فرنچ هیل از آریزونا و ریچ مک‌کورمیک از جورجیا، قطعنامه‌ای را مطرح کرده‌اند که خواستار آزادی…

باند کلاهبرداری ارز دیجیتال «پی کوین» در قم منهدم شد. این گروه با تبلیغات گسترده و وعده‌های دروغین سود تضمینی،…

نات کوین (Notcoin) با فاز جدید خود به نام نات کوین اکسپلو (Notcoin Explore) بازگشت. تیم نات کوین روز جمعه…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب