Scroll Top
گری گنسلر: راه‌اندازی مجدد صرافی FTX ممکن است

گری گنسلر: راه‌اندازی مجدد صرافی FTX ممکن است

گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق‌بهادار آمریکا در حاشیه هفته فین‌تک دی سی، به CNBC گفت، اگر رهبری جدید با درک روشنی از قانون سکان رهبری صرافی ورشکسته FTX را به‌عهده بگیرد، امکان احیا کردن این صرافی وجود دارد.

گنسلر به گزارش‌هایی اشاره می‌کرد که تام فارلی، رئیس سابق بورس اوراق بهادار نیویورک، در میان لیست کوتاهی از سه پیشنهاد دهنده است که برای خرید آنچه از صرافی ورشکسته ارز دیجیتال باقی مانده، رقابت می‌کند. فارلی اخیرا صرافی دارایی دیجیتال خود را به نام Bullish راه اندازی کرده است.

گنسلر روز چهارشنبه گفت: «اگر تام یا هر کس دیگری بخواهد این کار را انجام دهد، من می‌گویم این کار را در چارچوب قانون انجام دهید. اعتماد سرمایه‌گذاران را به کاری که انجام می‌دهید ایجاد کنید و اطمینان حاصل کنید که شفافیت‌های لازم را دارید.»

سام بنکمن-فرید، بنیان‌گذار FTX، هفته گذشته در هر هفت اتهام جنایی علیه خود، از جمله اتهامات کلاهبرداری و پولشویی، مجرم شناخته شد.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

گزارش اخیر جی‌پی‌مورگان (JPMorgan) از افزایش قابل توجه علاقه سرمایه‌گذاران به شرکت‌های استخراج بیت کوین (BTC) پس از قرارداد هوش…

در یک گزارش جدید، صندوق سرمایه‌گذاری مشترک پنترا کپیتال (Pantera Capital) در ایالات متحده آمریکا، سولانا (SOL) را به‌عنوان مک…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب