Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • ریپل برای راه اندازی استیبل کوین دلار آمریکا، قصد دارد با USDT و USDC رقابت کند
ریپل برای راه اندازی استیبل کوین دلار آمریکا، قصد دارد با USDT و USDC رقابت کند

ریپل برای راه اندازی استیبل کوین دلار آمریکا، قصد دارد با USDT و USDC رقابت کند

ریپل انتظار دارد تا سال 2028 بازار استیبل کوین از 2 تریلیون دلار فراتر رود و قصد دارد با USDC Circle و Tether USDT رقابت کند.

ریپل ، صادرکننده XRP برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی یک استیبل کوین با پشتوانه دلار آمریکا اعلام کرده است و امیدوار است در پنج سال آینده برای بخشی از سهم بازار با Circle و Tether رقابت کند ، کوین تلگراف پیش از اعلام این خبر با مدیر ارشد فناوری ریپل دیوید شوارتز ، صحبت کرد که برنامه‌هایی را برای استیبل کوین که در ابتدا بر روی بلاک چین XRP Ledger و Ethereum منتشر می‌شود ، تشریح می‌کند.

خنده‌دار است که سؤالی که می‌پرسید ، هنوز پاسخی برای آن نداریم ، تیکر چه خواهد بود و ما آن را چه می نامیم ، شوارتز در طول یک تماس ویدیویی گفت در حال حاضر فقط باید آن را استیبل کوین ریپل بنامید ، ریپل بیش از یک سال است که با ایده راه اندازی یک استیبل کوین بازی می کند و شوارتز معتقد است که اکوسیستم استیبل کوین موجود آنچنان که می تواند متنوع و قوی نیست ، شوارتز با نشان دادن ارزش فعلی بازار استیبل کوین به 150 میلیارد دلار گفت که جا برای بازیگر بزرگ دیگری وجود دارد ، ما فکر می کنیم تا سال 2028 به بیش از 2 تریلیون دلار خواهد رسید و تنها دو رهبر در بازار وجود دارد. ما فکر نمی‌کنیم که همه اکوسیستم‌ها ، به ویژه در بخش DeFi ، برنده باشند.

استیبل کوین ریپل با نسبت 1:1 با دلار آمریکا مرتبط خواهد شد و این شرکت قصد دارد از توکن ها با سپرده های دلاری ، خزانه های کوتاه مدت دولت ایالات متحده و سایر معادل های نقدی حمایت کند ، شوارتز گفت که ریپل به دنبال تقلید از تمرکز Circle بر روی انطباق است و احتمالا قصد دارد با ناشر رقابت کند ، زاویه ما بسیار اول از انطباق خواهد بود ، ما در مورد نحوه حمایت از دارایی ها بسیار شفاف هستیم ، بنابراین به نوعی مستقیما با USDC رقابت خواهیم کرد ، ما به دنبال تصاحب سهم بازار هستیم ، ما به دنبال این نیستیم که با ریسک کردن با پول دیگران ، چند اعشار اضافی را کوچک کنیم.

دارایی های ذخیره قرار است توسط یک شرکت حسابداری شخص ثالث حسابرسی شود و ریپل گواهینامه های ماهانه را منتشر خواهد کرد ، شوارتز با روزهای اولیه توکن تتر مقایسه کرد ، جایی که منتقدان اغلب زنگ خطر را در مورد پتانسیل ناشر برای سرقت وجوه و اعتبار تاییدیه های ذخیره آن به صدا در می آوردند ، در ابتدا وقتی تتر برای اولین بار راه اندازی شد ، نگرانی بزرگ این بود که آیا این افراد با تمام پول فرار می کنند زیرا آنها برای انجام این کار بسیار انگیزه دارند ، شوارتز گفت سپس، پس از مدتی ، می گویی یک لحظه صبر کن ، این افراد یک تجارت طولانی مدت دارند.

مدیر ارشد فناوری ریپل اضافه کرد که واقعیت راه‌اندازی یک استیبل کوین جدید که می‌تواند صدها میلیون ، میلیاردها یا ده‌ها میلیارد دلار جذب کند ، منجر به این نوع نگرانی‌ها خواهد شد ، این شرکت بر اعتبار و سابقه خود در فضا و ترازنامه قوی تکیه می کند تا راه خود را به بازار استیبل کوین فشرده کند ، من فکر می کنم که ما ادعای معتبری برای حضور در گفتگو در نزدیکی اوج داریم ، وی گفت اگر در پایان دو سال ، ما رتبه سوم را به خود اختصاص دهیم ، اما بازار به 10 برابر آنچه امروز است افزایش یافته است ، هنوز هم بسیار خوب است ، کوین تلگراف همچنین این سوال را مطرح کرد که چرا ریپل به ارائه یک استیبل کوین علاقه مند است در حالی که XRP همچنان به عنوان توکن سیستم تسویه ناخالص بی‌درنگ ، مبادلات ارزی و شبکه حواله‌ای که در درجه اول به موسسات مالی ارائه می‌شود ، قرار می‌گیرد.

شوارتز می گوید که Ripplenet به شرکت های پرداخت غیر بانکی با استفاده از XRP برای پرداخت های شفاف خدمات می دهد ، با این حال برخی از بازارها وجود دارد که این شرکت ها نمی توانند با استفاده از XRP یا نقدینگی مکمل وارد آن شوند ، داشتن چندین مسیر برای ارائه تجربه بهتر به مشتریان به این معنی است که مشتریان بیشتری داریدا ، شوارتز توضیح داد اگر فقط کارهایی را با XRP انجام می‌دادیم ، در جایی که XRP در دسترس نبود ، فقط باید به مشتری بگوییم نه.

معرفی یک استیبل کوین ریپل نیز قرار است مکمل بازارساز خودکار اکوسیستم باشد که اخیرا راه اندازی شده است ، شوارتز می‌گوید استیبل کوین نقدینگی را فراهم می‌کند و فرصت‌های نوسانات و آربیتراژ بین دارایی‌های متعدد را جذب می‌کند.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

در سال‌های اخیر، صرافی‌های ارز دیجیتال بسیاری برای تسهیل خریدوفروش ارزهای دیجیتال به‌وجود آمدند و این صرافی‌ها برای جذب مشتری…

تراست ولت (Trust Wallet) به کاربران تلفن‌های همراه آیفون اپل (Apple) درباره آسیب‌پذیری iMessage هشدار داده است. تراست ولت با…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب