Scroll Top
  • صفحه اصلی
  • کره جنوبی غربالگری FSC مدیران کریپتو را قبل از استخدام پیشنهاد می کند
کره جنوبی غربالگری FSC مدیران کریپتو را قبل از استخدام پیشنهاد می کند

کره جنوبی غربالگری FSC مدیران کریپتو را قبل از استخدام پیشنهاد می کند

انتظار می‌رود اصلاحیه پیشنهادی برای الزامات گزارش‌دهی ارائه‌دهنده خدمات دارایی مجازی کره جنوبی تا پایان مارس 2024 اجرایی شود.

ناظر مالی کره جنوبی اصلاحاتی را پیشنهاد کرد که مدیران جدید پروژه‌های رمزنگاری را ملزم می‌کند قبل از شروع به کار در شرکت‌های رمزنگاری تاییدیه نظارتی دریافت کنند ، در 5 فوریه کمیسیون خدمات مالی (FSC) تغییر عمده ای در الزامات گزارش ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) خود پیشنهاد کرد ، هدف این پیشنهاد دادن به FSC برای بررسی مدیرانی است که به شرکت‌های رمزنگاری می‌پیوندند ، در صورت تصویب ، این قانون شرکت‌های رمزنگاری را مجبور می‌کند تا تغییرات پرسنل خود را به تنظیم‌کننده مالی گزارش دهند ، با این کار مدیران نمی توانند مشاغل خود را شروع کنند مگر اینکه FSC گزارش تغییر پرسنل آنها را تایید کند.

خبرگزاری محلی مانی تودی انتظار دارد که این اصلاحیه پس از طی مراحل مختلف ، از جمله بررسی وزارت قانون دولت و مصوبه FSC ، تا پایان مارس 2024 اجرایی شود ، پس از بازنگری این فرمان قوانین در مورد گزارش های تمدید VASP اعمال می شود که در نیمه دوم سال 2024 ارائه می شود ، علاوه بر این قوانین پیشنهادی بر توانایی شرکت‌ها برای تمدید مجوزهای VASP تاثیر می‌گذارد ، هدف از اصلاحات این است که به FSC قدرت تعلیق بررسی برای ثبت مجوزهای VASP در صورتی که مقامات محلی یا بین المللی در حال تحقیق در مورد پرسنل آن هستند را بدهد.

رگولاتور کره جنوبی خواستار بازخورد عمومی در مورد اصلاحیه پیشنهادی است ، مردم تا 4 مارس فرصت دارند در مورد این پیشنهاد اظهار نظر کنند ، رگولاتورهای کره جنوبی در حال حرکت هستند تا مقررات سخت گیرانه تری برای فضای کریپتو در این کشور وضع کنند ، در 15 ژانویه رسانه محلی Decenter گزارش داد که واحد اطلاعات مالی کره جنوبی در حال کار بر روی قوانین مربوط به میکسرهای رمزنگاری است ، با افزایش استفاده از میکسرهای رمزنگاری برای پولشویی ، هدف این تنظیم کننده معرفی رگولاتورهایی مشابه با رگولاتورهای ایالات متحده است.

در اوایل ژانویه ، FSC نگرانی‌های خود را در مورد خروج غیرقانونی و پول‌شویی که ممکن است در هنگام خرید کریپتو از صرافی‌های خارجی اتفاق بیفتد، ابراز کرد ، در 3 ژانویه رگولاتور اعلامیه‌ای قانونی منتشر کرد که در آن تغییراتی در قوانین مالی اعتباری خود پیشنهاد می‌کرد که افراد محلی را از خرید رمزارز با کارت‌های اعتباری منع می‌کند.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

هاردفورک دلتا طی هفته گذشته در شبکه‌های مختلف مبتنی بر آپتیمیزم، ازجمله شبکه اصلی آپتیمیزم، بیس و زورا پیاده‌سازی شد….

Deribit و Coinbase Institutional رکورد بالایی را برای فعالیت مشتقات ارزدیجیتال و حجم معاملات در این هفته گزارش کردند. حجم…

ایلان ماسک از شرکت اوپن ای‌آی سازنده ChatGPT و سم آلتمن، مدیر اجرایی آن شکایت کرده و گفته است که…

یکی از محبوب ترین بخش های بلاک چین، NFT است. چند سالی است که بازار NFT بخش بزرگی از سرمایه…

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب