Scroll Top
بازی ‌های Tap to Earn

بازی ‌های Tap to Earn

این روزها افرادی را می بینید که در خیابان، اتوبوس و مترو به گوشی خود ضربه می زنند. این افراد  به دنبال کسب درآمد با نصب بهترین بازی هایTap to Earn  و کلیک مانند همستر کامبت هستند. اپلیکیشن هایی مانند همستر کامبت در دسته بازی های Tap to Earn قرار می گیرند. بازی‌هایTap to Earn  به عنوان بازی‌ های دارای درآمد رمزنگاری طبقه‌بندی می‌شوند. روش کار این بازی ها به این صورت است که شما از طریق کانال تلگرام وارد محیط بازی می شوید و برای کسب توکن باید روی صفحه گوشی هوشمند ضربه بزنید و کارهای ساده ای انجام دهید. به این بازی ها Earn-Per-Tap یا EPT نیز می گویند. بازی هایTap to Earn  معمولا در پیام رسان تلگرام تبلیغ می شوند و نیاز به سرمایه گذاری خاصی ندارند. کوین ویژه تلگرام، تون کوین است؛ تلگرام با عرضه این سکه توانست محبوبیت بیشتری در بین پیام رسان ها کسب کند و کاربران را با راه های کسب درآمد از تلگرام آشنا کند.

بهترین بازی ‌های  Tap to Earn

بهترین بازی ‌های  Tap to Earn

نات کوین، همستر کامبت و تپ سواپ انواع بازی های کلیکی هستند. مکانیزم اصلی این بازی ها کسب امتیاز یا سکه با لمس صفحه نمایش است. می توانید از این سکه ها برای بالا بردن سطح بازی، خرید آیتم های درون بازی یا تبدیل آنها به ارز واقعی استفاده کنید. در زیر به معرفی هر یک از این بازی ها می پردازیم.

با ضربه زدن در بازی Blum کسب درآمد کنید

بازی Blum یکی از بازی های محبوب Tap to Earn است که در پیام رسان تلگرام معرفی شد. صرافی بایننس از این بازی پشتیبانی می کند و کانال تلگرام بلوم بیش از 12 میلیون عضو دارد. می توانید ایمیل خود را در پلتفرم بازی وارد کنید و در لیست انتظار باشید. پس از ورود به بازی، کافی است کارهای خاصی را انجام دهید و سکه های بلوم کسب کنید. البته می توانید بدون نوبت با لینک دعوت وارد بازی شوید. به گفته فعالان حوزه کریپتو، بازی بلوم گیم پلی ساده و جذابی دارد و نیازی به سرمایه گذاری اولیه ندارد. امکان ارتقاء حساب کاربری و افزایش سرعت دریافت سکه از ویژگی های بلوم است. برای کسب درآمد از بلوم باید به ربات تلگرام متصل شده و حساب کاربری خود را بسازید؛ روی توکن ها ضربه بزنید و کارهای روزانه را کامل کنید؛ به علاوه، با دعوت از دوستان خود پاداش دریافت می کنید. نکته آخر این است که صرافی اصلی ارز دیجیتال بایننس از بازی Blum پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید در مورد توکن های Blum اطمینان بیشتری داشته باشید.

همستر کامبت نوعی بازی ‌ Tap to Earn

بعد از نات کوین، یکی از بهترین بازی های ‌Tap to Earn، بازی همستر کامبت است. این بازی کلیکی بیش از 23 میلیون عضو دارد و به عنوان بزرگترین انجمن تلگرام شناخته می شود. در Hamster Kombat شما نقش یک مدیر صرافی ارزهای دیجیتال را بازی می کنید و با ضربه زدن روی صفحه گوشی، کسب درآمد می کنید. با این کار امتیاز بیشتری کسب کرده و امتیاز شما گسترش می یابد.

بازی همستر کامبت دارای گیم پلی جذاب و اعتیاد آور و بسیار سریع است. می توانید با سایر بازیکنان در جدول امتیازات رقابت کنید و امتیاز آنها را ببینید. شما همچنین می توانید دوستان خود را دعوت کنید و سکه های بیشتری دریافت نمایید. برای کسب درآمد با ضربه زدن روی همستر کافیست به ربات تلگرام همستر کامبت بپیوندید و یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از ثبت نام بر روی دکمه ها کلیک کرده و امتیاز کسب کنید. دعوت از دوستان، عضویت در کانال های تلگرام و یوتیوب نیز باعث افزایش امتیاز می شود.

بازی تلگرام TapSwap

بازی تلگرام TapSwap، یکی از بهترین بازی های Tap to Earn

تپ سواپ مشابه دیگر بازی های Tap to Earn است. در این بازی یک سکه وجود دارد و شما با ضربه زدن روی سکه، توکن ها را جمع آوری می کنید. برای شروع بازی کلیکی TapSwap باید به ربات تلگرام بپیوندید و ثبت نام کنید. شما می توانید سکه های TapSwap را با ضربه زدن روی دکمه ها جمع آوری کنید. اگر پروفایل خود را ارتقا دهید و ربات بخرید، سرعت گرفتن سکه افزایش می یابد. همچنین امکان کسب سکه با دعوت از دوستانتان وجود دارد.

بازی یس کوین (YesCoin)

یکی از بهترین بازی ‌های Tap to Earn، یس کوین است. زمانی که YesCoin معرفی شد، بسیاری از افراد بر این باور بودند که سازندگان این بازی با سازندگان نات کوین مرتبط هستند. برای شروع بازی YesCoin باید اسم بازی را در نوار جستجوی تلگرام تایپ کنید؛ با این حال، دو پروژه ظاهر می شود. یکی از آنها طراحی پیکسلی دارد، در حالی که طراحی دیگری مینیمال است. لوگوی طرح دوم شبیه نات کوین و دارای تیک آبی رنگ است و به همین دلیل کاربران زیادی برای کسب درآمد در تلگرام به سراغ YesCoin می روند. این بازی Tap to Earn بیش از 11 میلیون کاربر دارد و فرآیند کسب درآمد از آن بسیار ساده است. برای شروع بازی کافیست ربات تلگرام یس کوین را پیدا کرده و روی Play کلیک کنید.

بازی MomoAI

این بازی Tap to Earn با استفاده از هوش مصنوعی ساخته شده است. شما با انجام کارهای ساده و تعامل با ربات های هوشمند، توکن های MomoAI را جمع آوری می کنید. مزیت این بازی کلیکی ترکیبی از بازی، یادگیری و برنده شدن است و از طرفی از فناوری های جدید استفاده می کند. نکته دیگر این است که می توانید ربات ها را شخصی سازی کنید، دوستان خود را دعوت کنید و جایزه بگیرید. بازی MomoAI به شما امکان می دهد در چالش های آموزشی شرکت کنید و سکه به دست آورید. از این طریق هم درآمد کسب می کنید و هم از محتوای سرگرمی و آموزشی استفاده می نمایید.

انجام بازی ‌های  Tap to Earnریسک دارد؟

انجام بازی ‌های  Tap to Earnریسک دارد؟

برای استفاده و اطمینان از بهترین بازی های Tap to Earn باید نکاتی را در نظر بگیرید. برای مثال حفظ حریم خصوصی در این بازی ها بسیار مهم است. اطلاعات شخصی مانند مشخصات بانکی، کلیدهای کیف پول خصوصی یا حساب تلگرام خود را با ربات های بازی به اشتراک نگذارید. نکته دیگر این است که قبل از شروع به کسب درآمد از طریق ضربه زدن، در مورد هر پروژه، تیم توسعه، نقشه راه و اهداف تحقیق کنید و از خطرات آن آگاه باشید. به یاد داشته باشید که بازی های کلیکی پتانسیل از دست دادن پول و همچنین پتانسیل کسب درآمد را دارند. استفاده از رمزهای عبور قوی، فعال کردن احراز هویت دو مرحله ای و محافظت از امنیت کیف پول ارزهای دیجیتال از دیگر نکات کسب درآمد از تلگرام و بازی های Tap to Earn است.

بازی های Tap to Earn چقدر درآمد دارند؟

سیستم کسب درآمد از بهترین بازی های Tap to Earn بسیار ساده است و همه در هر سنی می توانند از این بازی ها استفاده کنند. برای شروع کسب درآمد از این بازی ها، باید به ربات بازی بپیوندید و یک حساب کاربری ایجاد کنید. در مراحل بعدی باید روی دکمه‌های خاصی ضربه بزنید و سکه‌های درون بازی را جمع‌آوری کنید، هرچه بیشتر ضربه بزنید امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد. علاوه بر تیراندازی، ماموریت ها و چالش های دیگری نیز وجود دارد. در حال حاضر قیمت مشخصی برای توکن های Hamster Combat و TapSwap وجود ندارد، اما NotCoin پروژه بزرگتر و فعال تری است و تعداد توکن ها به 1 میلیارد واحد محدود شده است.

اشتراک گذاری

پست های مرتبط
Clear Filters
پست های توضیه شده
Clear Filters
Clear Filters

بازی بلوم، یک نوع صرافی ارز دیجیتال است که ویژگی های صرافی های متمرکز (CEX) و صرافی های غیرمتمرکز (DEX)…

در دنیای بی ثبات ارزهای دیجیتال، “ثبات قیمت” مفهومی نادر است؛ برای حل این چالش، ایده استیبل کوین ها ایجاد شد اما…

با شروع بازی های تلگرامی، تب جدیدی از کسب درآمد دلاری در بین کاربران ایجاد شده است. اولین بار، بازی…

تپ سواپ یکی دیگر از ستاره‌های بازی‌های رمزنگاری شده در تلگرام است و برخی آن را نات کوین جدید می‌دانند….

Clear Filters
مارا دنبال کنید
پست های منتخب